Lara, Wroclaw

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez Danka » N paź 17, 2010 6:08 pm

Amen!!!
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn paź 18, 2010 7:37 pm

Figa , jak daleko jestes z adopcja Lary ?
podaj mi prosze numer do wlasciciela to z nim porozmawiam , moze sie jakos dogadamy , nie ma problemow nie dorozwiazania , trzeba byc tylko troche kompromisowym
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn paź 18, 2010 7:42 pm

Jutro do niego zadzwonię albo poproszę Madzię . Bo Czester spędza mi sen z powiek :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn paź 18, 2010 7:57 pm

Ok Danusia , to zadzwon , pogadaj z facetem , omow w spokoju wszystkie opcej, Lara moze praktycznie juz do Piotra jechac ,,sterylka i do domu , rodzina jest pewna ze ja za niedlugo dostana i bardzo sie na nia ciesza , sa tak narwani ze juz nowe lozeczko kupili .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn paź 18, 2010 8:00 pm

Załatwione :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Wt paź 19, 2010 8:58 pm

Pan Kuba ktory oglaszal Lare ,wlasnie podpisal zzeczenie i przeniesienie praw do psa na zecz fundacji Pogotowie dla zwierzat.
Lara jest u Piotra w samochodzie , jedzie do hotelu. Kuba , bardzo przeżył rozstanie z suczką , on ma kłopoty rodzinne , sunia po kilkanaście godzin spędza sama w domu .
To trudna dla niego decyzja , szkoda mi i jej i jego .
Musimy dawać mu znać co u niej słychać.
Lara natomiast płacze w drodze , słyszalam przez telefon jak skomli biedna .
Takie jest życie , czasami do doopy! :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Wt paź 19, 2010 10:51 pm

Biedna, na pewno będzie strasznie tęsknić. Ale trafi do dobrych ludzi to ukoi jej ból.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Wt paź 19, 2010 11:33 pm

Biedna sunia az mi sie wyc che , bedzie teraz ciezki okres dla niej , hotel , sterylka i znowusz podroz , trzeba to jak najszybciej zalatwic zeby sunia dotarla do nowego domku jak najszybciej wtedy bedzie juz dobrze .
Boze jak sobie pomysle ze ja mialabym oddac swoja Sare i co ona by przezywala to serce mi peka .
Ostatnio edytowano Śr paź 20, 2010 4:06 pm przez dalmibea, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Śr paź 20, 2010 6:49 am

sos2010/dalmibea napisał(a):Biedna sunia az mi sie wyc che , bedzie teraz ciezki okres dla niej , hotel , sterylka i znowusz podroz , trzeba to jak najszybciej zalatwic zeby sunia dotarla do nowego domku jak najszybciej wtedy bedzie juz dobrze .
Boze jak sobie pomysle ze ja mialabym oddac swoja Sare i co ona by przezywala to serce mi peka.



Jutro ma sterylkę , ona musi jak najszybciej jechać :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Cz paź 21, 2010 9:51 am

Wczoraj smutas nie chciał nawet iść na spacer , Dzisiaj rano już w lepszym nastroju . Ale o 11 ma sterylizację :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Cz paź 21, 2010 1:45 pm

Lara, kochana psinko, trzymaj się. Bedzie dobrze, juz niedługo
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Cz paź 21, 2010 6:58 pm

Jak tam Lara po sterylce ?
Jak sie czuje , wiesz cos ?
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz paź 21, 2010 8:06 pm

Po sterylce , ale będę wiedziała za 30 min :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Pn paź 25, 2010 3:51 pm

Kontrola przedadopcyjna wypadla pozytywnie ,Lara została dzisiaj po podpisaniu umowy zadoptowana , właśnie w tej chwili jedzie do domu .

Trzymam kciuki za Larę i czekamy na zdjecia w galeri.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Wt paź 26, 2010 5:20 am

Oto Larusia i szczęśliwy Filipek ,popatrzcie:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości

cron