Lara, Wroclaw

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Lara, Wroclaw

Postprzez figa » Cz paź 14, 2010 9:54 pm

od jej właściciela .:

Witam serdecznie,
ponizej przesylam odpowiedzi na pytania - mam nadzieje, ze wystarczajace..

imie na jakie sunia reaguje: Lara
wiek dokładny: 3 lata (to jeszcze sprawdze na 100%)
skąd ją pan ma: kupilem od hodowcy z okolic Wrocławia
jak reaguje na inne psy / koty / gryzonie: idac na smyczy lubi warknac na inne psy, poza tym bardzo lubi sie bawic z innymi psami. W domu zyje z kotem wiec nie reaguje agresywnie na inne zwierzeta.
jak jest w stosunku do dzieci: dzieci bardzo lubi. Nawet moga wchodzic jej na glowe ;-) No chyba, ze dziecko juz przesadzi (np. zacznie szarpac za ogon) to warknie
ogólny charakter? - wesola i pogodna
umie chodzić bez smyczy / ucieka jak się ją puści ? - nie za bardzo, bez smyczy raczej biega w poblizu - jednak na "do mnie" reaguje
zna jakieś komendy , chociaż podstawowe typu siad , do mnie , zostaw ? - podstawowe - sia, podaj lape, na miejsce, do mnie
dalczego musi pan ją oddać / nie trzeba dokładnie pisać o co chodzi - szczerze mowiac rozwodze sie i pies zostal ze mna. Niestety moja praca uniemozliwia mi odpowiednie sie nia zajecie - wyjazdy sluzbowe wrecz uniemozliwiaja mi bycie z nia
możliwość dowozu suni na jakiś wyznaczony teren ? / gdzie można sunie odebrać - istnieje mozliwosc dowiezienia. Odebrac mozna ja u mnie z mieszkania - prosze wtedy o ewentualny kontakt
do kiedy sunia może być u pana / czy nie ma terminu? - terminu jeszcze nie ma - aczkolwiek im dluzej to dla mnie trudniej

pozdrawiam

zdjęcia . :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kontakt wkrotce
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Cz paź 14, 2010 10:22 pm

Dlaczego prawie wszystkie dalmaty w Polsce maja kolczatki i to kolcami do srodka !? :wall: :thumbdown:
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt paź 15, 2010 6:40 am

Te kolczatki doprowadzają mnie do szału :evil: Kupiłem od hodowcy :shock:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Pt paź 15, 2010 6:44 am

Następne Cito bo oddadzą byle gdzie i byle komu :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Gość » Pt paź 15, 2010 3:11 pm

Bea chyba ją ogarnęła ,UFFFFFF!!!!
Gość
 

Postprzez Danka » Pt paź 15, 2010 8:04 pm

U Piotra jest zaklepane miejsce dla niej
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pt paź 15, 2010 8:11 pm

Super, reszta zalezy od Figi
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » So paź 16, 2010 1:48 pm

I nie mam kontaktu do rodziny. Oglasza ja jakas 15latka ktor podala kontakt na siebie, i to tylko gg i nie mozna sie do niej dorwac!
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez figa » So paź 16, 2010 6:00 pm

Mam kontakt

P. Kuba
508021851
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez figa » So paź 16, 2010 6:53 pm

Sunia jest ok do malutkich dzieci, moze jechac do tego domku.

Danusiu, pan mowil ze moze pomoc w transporcie, tj dorzucic sie, bo sam nie ma czasu by psinke podrzucic. Prosil by zadzwonic do niego w poniedzialek. Powiedzialam mu ze Danusiu zadzwonisz do niego, ok?
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » So paź 16, 2010 10:12 pm

Niewazne , wazne jest teraz ze Lara ma perspektywe domku , decyzja nalezy do wlasciciela.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » N paź 17, 2010 6:44 am

Wiecie co ? dorzucenie do transportu nic nam nie daje , Pan musi ja dowieść do hotelu. Miejsce ja chcę wiedzieć kiedy ona przyjedzie ? bo musze zawiadomic Piotra żeby był na miejscu i ja odebrał no i przygotowal miejsce. :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » N paź 17, 2010 1:31 pm

Pan nie ma czasu zawiezc suni, chyba ze go Danusiu przycisniesz, postawisz pod sciana i postraszysz :lol:
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » N paź 17, 2010 1:45 pm

Na pewno nie dołożymy do transportu , mamy zbyt dużo psiaków BEZDOMNYCH które na CITO potrzebują pomocy :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » N paź 17, 2010 2:04 pm

No to super , najpierw pisze ze sunie wszedzie dowiezie , nie bedzie problemu , a teraz nie ma czasu .

Chodzi o czas czy o pieniadze?:
Jezeli nie ma czasu a ma pieniadze to jak zaplaci kierowcy to Lare odbierze i do Piotra przywiezie .
No ludzie , przeciez ani ja , ani Ty Figa ani kazda z nas nie bedzie finansowac prywatnie dojazdu suni na hotel.
Oplacamy hotel , oplacamy sterylke i czipa i wystawienie paszportu , oplacamy dojazd do nowego domu i co jeszcze mamy zaplacic.

Za to ze chcemy pomoc musimy jeszcze zaplacic ?

To jest jakies chore,

Figa , prosze dogadaj sie z panem konkretnie i spytaj sie o co chodzi , prosze , zaczelas prowadzic ta adopcje to skoncz ja prosze.
Jest dom , jest hotel , bedzie umowa u Piotra na tego pana czekala ktora ma ja podpisac , czy wymagamy az tak duzo zeby pan dowiozl swojego psa 250 Km na miejsce?
Mysle ze chociaz tyle jest winnien swojemu psu , poswiecic trzy godzinki, ostatnie godziny na pozegnanie gdzie jest z psem sam na sam .

Jezeli chodzi o czas , to niech poda adres gdzie jest sunia do odebrania , sprobujemy zalatwic kierowce , ale rachunek za transport platny z gory .

Koniec
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron