Cezar, 5lat, 20.11.2010 szuka dalej domu

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmibea » So lis 27, 2010 12:48 am

Trzymam kciuki za niego zeby juz nigdy w zyciu nie musial zmieniac domu i przesuwam do zaadoptowanych .
Czekamy na pierwsze zdjecia z nowego domku :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » So lis 27, 2010 3:08 pm

CO ja czytam!! Cudownie! :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez ankaR » So lis 27, 2010 8:35 pm

Trzymam kciuki mocno i ja. Uwielbiam Tego Psiaka :)
ankaR
 
Posty: 37
Dołączył(a): So paź 23, 2010 8:36 pm

Postprzez figa » N lis 28, 2010 3:48 pm

Hmmm czy Cezar mial jechac do pani ktora napisala na poczte dalmatynczyki@wp.pl??????? Bo jesli tak to niestety nadal szuka domu....
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez magmal » N lis 28, 2010 7:11 pm

nie, nie do tej pani na szczęście.

A swoją drogą znowu powtarza się scenariusz - najpierw powiem, a potem pomyśle.......
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez figa » N lis 28, 2010 9:58 pm

Ufff, kamien z serca....

Coz... ludzie kieruja sie chwila... Przeczytaja, nie zastanowia sie, tylko od razu pisza i robia nadzieje.... :roll:
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Pn lis 29, 2010 8:36 am

Dziewczyny , tam jest problem z kotem , dajcie pomysły , ja zadzwonię do Magdy, ale może macie jakąś radę , ?
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn lis 29, 2010 11:16 am

Danka napisał(a):Dziewczyny , tam jest problem z kotem , dajcie pomysły , ja zadzwonię do Magdy, ale może macie jakąś radę , ?


Kaganiec dla kota :) :) :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Pn lis 29, 2010 7:06 pm

Jaki konkretnie problem?
Jesli nie polubili sie pierwszego dnia to proponue po prostu dac im czas.... Przyzwyczaja sie do siebie.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez figa » Cz gru 23, 2010 3:04 pm

Jakies wiesci? :oops:
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Cz gru 23, 2010 9:30 pm

Magda od Blue i Biru pomaga przystosować Cezara do kotów i dać rady jak postępować żeby nie "wył" podczas nieobecności właścicieli, poza tym jest OK :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » Cz gru 23, 2010 10:35 pm

Ojj niegrzeczny chlopak jest :oops: Wyrosnie z tego :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Re: Cezar, 5lat, 20.11.2010 szuka dalej domu

Postprzez dalmibea » N paź 23, 2011 12:47 am

Co u Cezara slychac ? Niedlugo rok od adopcji , no a na poczatku bylo troche problemow , ciekawe czy wszystko sie ulozylo ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Cezar, 5lat, 20.11.2010 szuka dalej domu

Postprzez magmal » Cz paź 27, 2011 3:55 pm

Witam!
Z tej strony Danka od Cezara.Wybieram tę formę komunikacji,aby nie zajmować czasu.Cezar ma się dobrze, ale kradnie jedzenie kiedy tyklo może,wczoraj wyciągnął mi z torebki czekoladę i całą zeżarł( aż się bałam, że coś mu będzie -na szczęście nic).Żebra się schowały prawie całkiem, a na szyji zaczynają mu się robić zmarszczki.Latem chdziliśmy na szkolenie i trochę poprawił maniery, już nie wyje, ale teraz strasznie się zrobił zaażarty jak widzi inne psy, zwłaszcza duże.W szkółce rzucił się nawet na jednego- i nie wiem czy zawsze taki był, czy towarzystwo suczki tak na niego wpłynęło.Co do pomocy to moge zaoferować tę wpłatę min, bo niestety mam kredyt we frankach...Zamierzam trochę rozpropagować tę akcję wśród swoich znajomych i mam nadziję ,że jeszcze parę osób zdecyduje si wpłacić.
Obejrzałam sobie Pani psy - ale 2 Cezary to by mi chałupę rozniosły, nie mówąc o kocieee. Pozdrawiam!
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Cezar, 5lat, 20.11.2010 szuka dalej domu

Postprzez dalmibea » Cz paź 27, 2011 5:01 pm

dzieki za wiesci , fajnie jest cos poczytac o psiakach ktore sa szczesliwe w nowych domach :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron