Yeti -8 m-cy -brat Borysa , -schronisko w Jędrzejewie

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez magmal » Pn sty 17, 2011 12:57 am

Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Yeti -8 m-cy -brat Borysa , -schronisko w Jędrzejewie

Postprzez magmal » Pn wrz 19, 2011 12:38 pm

połączyłam wątki Kropka i Yetiego, bo to w końcu bracia teraz są :)

Witam serdecznie Pani Danusiu chciałam przesłać Pani pare zdiec psiaków przepraszam że wcześniej nie wysyłałam ale miałam zepsuty komputer dlugo czekałam na naprawe aż wkońcu okazało się że nie jest do naprawy. Psiaki mają się dobrze Yetasek troszke nam schudł ale jest to spowodowane tym że jak byly gorące dni nie chciał jeść jedynie wode pił ale juz lato mija i myśle ze teraz troszke przytyje tak jak i przez tamta zime. Nie choruja na szczęście wszystko jest w pożątku, Kropek nadal nie dał się oduczyć polowania na koty, kury i wszystkiego co jest mniejsze od niego. A tak pozatym to wszystko jest super.
Serdecznie pozdrawiam


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Yeti -8 m-cy -brat Borysa , -schronisko w Jędrzejewie

Postprzez Vilena » Pn wrz 19, 2011 1:22 pm

Następna dwójka dalmatów w jednym domu, super sprawa, jak fajnie chłopczyk tuli się z psem, piękny widok :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Yeti -8 m-cy -brat Borysa , -schronisko w Jędrzejewie

Postprzez roma_121 » Wt wrz 20, 2011 4:15 pm

aż miło się patrzy na takie zdjęcia :P dwa dalmaty w domu to jest coś :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron