KROPEK/6 lat/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmibea » Wt paź 19, 2010 3:29 pm

No to juz trzecia pani ktora interesuje sie Kropkiem , Danka ma jeszcze kogos kolo Gliwic czy cos takiego.
Hura , wybierzemy dla Kropka najbardziej odpowiedni domek , bo mysle ze dobre sa wszystkie , a moze te panie nie zrezygnija i zdecyduja sie na innego dalmatynczyki , to by bylo superancko !!!
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Wt paź 19, 2010 4:53 pm

Kropek jutro przyjeżdża do Warszawy , mam transport za darmo , jedzie z pracy kolega do Częstochowy . Kropek trafi do domu z ogrodem , dzieciaki w gimnazjum , jego wybrały , nie mogą spac tak bardzo chcą zeby juz przyjechał. Chcą załozyc mu Galerie , Mama dzwoni do mnie i pyta czy nie zapomniałam , :) Kastracja będzie jak dojdzie do siebie , na razie jest niemożliwa :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » Wt paź 19, 2010 5:19 pm

CZYLI KROPUS W 100% bedzie mial dom!! Jak sie ciesze!! :D
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Wt paź 19, 2010 6:35 pm

Ale sie strasznie ciesze , to normalnie wspaniala wiadomosc .
Kropeczku jeszcze tylka jedna noc , a nastepna juz spedzisz w domku.
Czy mu to moze ktos na uszko powiedziec zeby mu sie dobrze spalo :)

Danka , a co z tymi dwoma innymi paniami co chcialy Kropka ? Moze pokochaja inne ???
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Wt paź 19, 2010 9:18 pm

Jedna z nich przygarnie naszą męska dalmatynową piękność , czyli Cezara ,
druga jeszcze nie dzwoniła. :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Wt paź 19, 2010 10:42 pm

:D :D :D
bardzo się cieszę, że w końcu coś ruszyło z adopcjami. Jakby wszystkie potencjalne domy wypaliły to byłoby świetnie.

Wygląda na to że jutro poznam Pana Kropka :lol:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Wt paź 19, 2010 10:46 pm

usciskaj pana Kropka odemnie :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez truskawa144 » Śr paź 20, 2010 9:40 am

sos2010/dalmibea napisał(a):myslalm ze jezeli ktos ma troche kontaktu z psem to potrafi go mniej wiecej okresli , jego charakter i tendencje.

Tylko, że ja nie mam jednego Kropka na stanie a ok 400 psów a jestem tylko jedna.
Napisałam to co wiem o Kropku, po co mam pisać, że się zgodzi z psami skoro tego nie jestem pewna, mogę tylko przypuszczać, że się zgodzi. A po czym mam rozpoznać jak zareaguje na dzieci, koty? W mojej obecności nigdy nie był z dziećmi ani kotami. W domu z którego przyszedł było dziecko ale nie wiem w jakim wieku, więc dzieci zna ,no w każdym razie jedno i PEWNIE może mieszkać z dziećmi.
Napisałam to co wiem, bez nadinterpretacji która w przyszłości by go mogła dużo kosztować.
truskawa144
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr paź 06, 2010 3:53 pm

Postprzez dalmibea » Śr paź 20, 2010 12:13 pm

I co , jedzie dzisiaj Kropek do domu ?
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Śr paź 20, 2010 12:34 pm

wiem, że Danka walczy, a ja jak na złosc dzisiaj jej nie mogę pomóc :evil:

Dziś mogłabym dopiero po 17, a tu Kropka trzebe wiźć w czasie godzin pracy, a ja dziś sama w dziale jestem, bez szansy zwolnienia sie :(

Tak wyszło, że Kropuś juz od razu do domku jedzie (był darmowy transport, więc super okazja).

Przykro mi, że tym razem nie stanęłam na wysokości zadania, ale po prostu dzisiaj nie mogłam wziąć wolnego dnia :(

Mam nadzieję, że Danusia sie nie pogniewa na mnie.... :(
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Śr paź 20, 2010 12:48 pm

truskawa144 napisał(a):
sos2010/dalmibea napisał(a):myslalm ze jezeli ktos ma troche kontaktu z psem to potrafi go mniej wiecej okresli , jego charakter i tendencje.

Tylko, że ja nie mam jednego Kropka na stanie a ok 400 psów a jestem tylko jedna.
Napisałam to co wiem o Kropku, po co mam pisać, że się zgodzi z psami skoro tego nie jestem pewna, mogę tylko przypuszczać, że się zgodzi. A po czym mam rozpoznać jak zareaguje na dzieci, koty? W mojej obecności nigdy nie był z dziećmi ani kotami. W domu z którego przyszedł było dziecko ale nie wiem w jakim wieku, więc dzieci zna ,no w każdym razie jedno i PEWNIE może mieszkać z dziećmi.
Napisałam to co wiem, bez nadinterpretacji która w przyszłości by go mogła dużo kosztować.


dzieki , wiem , doskanale cie rozumiem , chociaz musze przyznac sie szczerze ze mi wszystkie wloski na ciele deba stanely jak przeczytalam ze masz sama pod soba 400 psow ??? Szok ,slow mi brak , dziewczyno jak ty to wszystko psychicznie wytrzymujesz?
a u mnie w schronisku gdzie mieszkam znowusz lamentuja bo maja 25 psow.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Śr paź 20, 2010 12:50 pm

magmal napisał(a):wiem, że Danka walczy, a ja jak na złosc dzisiaj jej nie mogę pomóc :evil:

Dziś mogłabym dopiero po 17, a tu Kropka trzebe wiźć w czasie godzin pracy, a ja dziś sama w dziale jestem, bez szansy zwolnienia sie :(

Tak wyszło, że Kropuś juz od razu do domku jedzie (był darmowy transport, więc super okazja).

Przykro mi, że tym razem nie stanęłam na wysokości zadania, ale po prostu dzisiaj nie mogłam wziąć wolnego dnia :(

Mam nadzieję, że Danusia sie nie pogniewa na mnie.... :(


cos ty , przeciez kazda z nas ma oprocz dalmatow swoje zycie prywatne i prace i to jest calkiem normalne ze nie zawsze mamy czas i nie jestesmy do dyspozycji na pstrykniecie palca
Wazne ze Kropus juz jedzie .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Śr paź 20, 2010 3:49 pm

Wlasnie rozmawialam z Danka , Kropek dojechal do domu , wlasnie Danka zawiozla go osobiscie . Wiecej dowiemy sie wieczorem od Danki.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz paź 21, 2010 6:42 am

Madzia nie stresuj się , rozumiem że nie zawsze mozna , Kropek dojechał
Dom super , Kropek będzie miał bardzo dobrze ,

Trzeba go na razie odkarmic jest bardzo słaby. Ale apetyt dopisuje
Pierwsze fotki , a później będzie Galeria i nowe koleżanki na forum

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ropuś jest łagodny, przyjacielski, kochany , bardzo bał się wyjść z domu do ogrodu , pewnie z obawy że nie wroci już to domu, że trafi zowu do schroniska :( ale poźniej był już pewniejszy , rozdawał buziaki na prawo i lewo. On jest super psiakiem :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Cz paź 21, 2010 9:33 am

Jak ja sie strasznie ciesze ze trafil do tak wspanialej rodziny .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron