KROPEK/6 lat/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmibea » Śr paź 13, 2010 11:46 am

A ja mam pare konkretnych pytan , ktore sa mi stawiane prawie zawsze jak ktos dzwoni i interesuje sie psem.
Jaki jest do innych psow , czy moze mieszkac z innym psem albo sunia , jaki jest do kotow , czesto sa koty w domu , no i czy moze do dzieci , a ja na te pytania nie umiem odpowiedziec .
Czy Kropek jest po kastracji ? Czy ze wzgledu na jego stan nie zostal jeszcze wykastrowany?
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Śr paź 13, 2010 6:28 pm

nie jest po kastracji i nie będzie , chce prosić Arka o przygarniecie go.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm


Postprzez Danka » Pt paź 15, 2010 6:39 am

Figa dzięki :D
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pt paź 15, 2010 4:01 pm

Jest mozliwosc umieszczenia Kropka w domu tymczasowym w Niemczech , to jest hotel dla psow bez boksow i kojcow , psy sa w niewielkiej ilosci trzymane w normalnych warunkach domowych jak na DT .
A nazywa sie pensjonat a nie DT dlatego ze sa pobierane oplaty za przetrzymywanie psow co jest zwiazane z opodatkowaniem i rejestrowniem dzialalnosci.
DT sa bez platne.
i tak to by wygladalo
www.hundepension-speichersdorf.de/index ... immer.html

www.hundepension-speichersdorf.de/index ... 4#category

www.hundepension-speichersdorf.de/index ... 3#category

Ale musimy najpierw pare szczegolow uzgodnic i narazie jest jeszcze pomysl w pieluchach ale trzymajcie kciuki !
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez truskawa144 » N paź 17, 2010 10:17 pm

sos2010/dalmibea napisał(a):A ja mam pare konkretnych pytan , ktore sa mi stawiane prawie zawsze jak ktos dzwoni i interesuje sie psem.
Jaki jest do innych psow , czy moze mieszkac z innym psem albo sunia , jaki jest do kotow , czesto sa koty w domu , no i czy moze do dzieci , a ja na te pytania nie umiem odpowiedziec .
Czy Kropek jest po kastracji ? Czy ze wzgledu na jego stan nie zostal jeszcze wykastrowany?

Znam te pytania doskonale tylko, że w schronisku co chyba nie dziwne nie da się sprawdzić jak pies reaguje na dzieci bo nie mamy żadnych na stanie do testów :lol:
Do kociarni też go nikt nie wpuści.
Mieszkał w swoim poprzednim domu z innym psem o czym już pisałam więc pewnie by się dogadał chociaż tego nigdy nie można zagwarantować, psy też mają swoje sympatie i antypatie i 100 psów będzie ok a akurat 101 nie. Ale miał towarzysza więc są podstawy by sądzić, że z innym psem też ma szansę się dogadać.
Poza tym jak ktoś bierze psa od nas ze schroniska i chce widzieć czy psy mają szansę się dogadać to umawia się, przyjeżdża ze swoim psem i idziemy na neutralny grunt (lasek, łąka) na spacer. Praktykujemy to od dłuższego czasu i już wiele osób korzystało.
Wykastrowany nie będzie ze względu na swój stan.

Dostałam wiadomość, że Kropek ma się lepiej ostatnio.
truskawa144
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr paź 06, 2010 3:53 pm

Postprzez dalmibea » N paź 17, 2010 10:55 pm

Dzieki truskawka 144 za informacje ,podzielam twoje zdanie , zgadzam sie z Toba ze wszystkim , i wiem jak jest z psami , ze jeden czasmi sie ze stoma psami zgadzaj a ze stopierwszym nie .
To nie jest mi obce , ale myslalm ze jezeli ktos ma troche kontaktu z psem to potrafi go mniej wiecej okresli , jego charakter i tendencje.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn paź 18, 2010 6:39 am

Bea a co z nim , mamy juz konkretne wieści?
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn paź 18, 2010 3:07 pm

Tak , ale niestety negatywne , Kropek nie moze byc przyjety do tego hoteliku , bo sa tam psy trzymane w normalnych warunkach domowych i jednym z warunkow jest ze psy musza byc po kastracji .Na tymczasie jest sunia ktora ma wlasnie cieczke , szkoda , tak bardzo sie cieszylam.
Szukamy dalej inne wyjscie dla Kropka.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn paź 18, 2010 5:49 pm

Czy to znaczy że Pani sponsorka się wycofała? :( a dlaczego suczka może być bez sterylki? :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn paź 18, 2010 7:31 pm

Nie , pani sponsorka sie nie wycofala , tylko hotelik odmowil pani sponsorce bo Kropek nie jest po kastracji.
Bedzie ona dalej szukac i dalej podtrzymuje swoja propozycje.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn paź 18, 2010 7:45 pm

.............niech bedą dzieki :) :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Pn paź 18, 2010 7:57 pm

W czwartek w Wołominie koło Warszawy mamy dom do sprawdzenia dla Kropka :) Kobieta przez telefon robi bardzo fajne wrażenie

:) i chce jego własnie
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn paź 18, 2010 7:59 pm

To by bylo super wyjscie , najlepsze ze wszystkich .
Dziewczyny, Figa i Magmal wasze ogloszenia niosa owoce , dzieki
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Wt paź 19, 2010 1:40 pm

A ja dostalam obiecujacego maila w sprawie Kropeczka. Odeslalam Pania do Danusi :lol:
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron