Rocky-Dalmatynczyk/Bielsko Biala

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmibea » Pt paź 15, 2010 3:47 pm

No i co ,jedzie Rocky do domku czy juz dojechal ?
Mysle caly czas o nim
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt paź 15, 2010 4:43 pm

Julia zabrała go dzisiaj ze schronu , super grzeczny , pięknie chozi na smyczy ,przy nodze . Zabrała do domu , wykąpie i będzie jechał do Warszawy :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pt paź 15, 2010 8:14 pm

ciesze sie ogromnie , super dziewczyna z tej Juli , podziekuj jej z calego serca za jej zaangazowanie .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt paź 15, 2010 8:37 pm

JUz się zarejestrowała u nas , będzie z nami co mnie bardzo ,bardzo cieszy , brakuje nam takich osób jak My : Magmal , Figa , Dalmibea i ja :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pt paź 15, 2010 8:41 pm

No to jest juz nas coraz wiecej , tez mnie to cieszy :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » So paź 16, 2010 6:32 pm

Pierwsze zdjecie Rockego z ogeodu Pana Wojtka.
Bardzo dziękuje naszej nowej kolezance Juli , całusy za determinację , dzięki której koleją przyjechał Rocky do Warszawy
:*
Obrazek

Pan Wojtek mówi że psiak jest SUPER!
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » So paź 16, 2010 9:07 pm

Julia dzięki za dostarczenie Rockiego.

Bardzo się cieszę że jest już w domu :D
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Oi!ka » So paź 16, 2010 9:54 pm

Jestem:) Rocki w podróży był niesamowicie grzeczny, byłam mile zaskoczona bo spodziewałam się takiego narwańca jakim jest moja Kropa. Odkąd wyszliśmy za bramę schroniska nie sprawiał żadnych problemów, dał sobie bez problemu założyć kaganiec. Bał się wejść do autobusu więc zrobiliśmy sobie spacerek do samego centrum. Zachowywał się tak jak by nie wierzył że jego koszmar się skończył, na inne psy nie reagował. Wstąpiłam do sklepu po parę parówek dla niego i rozpaczliwie płakał i prosił dopóki nie dałam mu wszystkich;) Chociaż nie jest szczególnie chudy. Dostał nową obróżkę i smycz a z tego co mówił pan Wojtek dostanie również nowe imię. Rocki miał niby guzka po boku ale okazało się że to bąbel po zastrzyku i śladu po nim nie będzie. Większość podróży pociągiem leżał na siedzeniu z mordą na moich kolanach. Będzie mieszkał z 2 dzieci, kotem i 2 psem. Naprawdę wspaniały pies jak tylko oddałam smycz w ręce pana Wojtka już zaczęłam za nim tęsknić.
PS. Warszawa nocą jest piękna!
Lepiej grzeszyć a potem żałować, niż żałować że się nie grzeszyło.
Oi!ka
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz paź 14, 2010 7:56 pm

Postprzez dalmibea » So paź 16, 2010 10:05 pm

Dzieki serdecznie za to ze wzielas na siebie dluga podroz pociagiem i dowiozlas Rockiego do domu , jestes super ,
przypomina mi to Fige jak zabierala pociagiem Wezyra ze schronu.
Kocham takie dni jak dzisiaj , juz trzeciego dalmata przesuwam do zaadoptowanych.
Wszystkim ktorzy sie przyczynili w jakim kolwiek stopniu do deto ze trzy dalmaty znalazly dzisiaj dom serdeczne dzieki.
A jutro czwarty jedzie do domu , Minus z Ostrody .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » So paź 16, 2010 10:05 pm

Czekamy na Galerie Rockiego
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » N paź 17, 2010 4:01 pm

Oi!ka potrzebujemy zdjec suczek z Bielska Białej , są ich wątki ,pomozesz? :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Oi!ka » N paź 17, 2010 9:18 pm

Tak, jutro będą zdjęcia:)
Lepiej grzeszyć a potem żałować, niż żałować że się nie grzeszyło.
Oi!ka
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz paź 14, 2010 7:56 pm

Rocky - nowe imię Rork :)

Postprzez WojtekS » N paź 17, 2010 9:30 pm

sos2010/dalmibea napisał(a):Czekamy na Galerie Rockiego

Proszę bardzo, oto pierwsze zdjęcia. Jakość, kadry i wszystko słabe ale jak się zabrałem do fotografowania to już było marnie ze światłem i ciężko mi było coś fajnego połapać. Na pewno zdjęć będzie więcej w przyszłości.


http://www.tinyurl.pl?SnbXTFzx

Wojtek
WojtekS
 

Postprzez Danka » N paź 17, 2010 9:45 pm

Witamy i dziękujemy , zapraszamy do Galerii :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » N paź 17, 2010 9:49 pm

Fotki sa super, Rocky jest pięknym dalmatem i wyglada na szczęsliwego , ale ten Pana nowofunland jest też piękny. :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron