Bolek / Glowno -szuka domu !!!

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmibea » Cz lut 17, 2011 12:40 am

Mysle ze jezeli jest do ludzi Blek ok , to nie powinien byc do dzieciakow agresywny , w koncu nie chodzi tu o niemowlaki co raczkuja i za ogon ciagna ;)
Jezeli Bolek siedzi od 3 go miesiaca zycia w schronie , to mu maly czlowiek krzywdy nie wyzadzil i mysle ze nie powiniem miec urazu do dzieci .
A z kotem , hmmm ??? moze on jeszcze nigdy kota na oczy nie widzial , mlody jest , moze da sobie rade ,
kot jest psow nauczony , tak ze mysle ze i Bolek go na sniadanie nie zezre ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez nika28 » Cz lut 17, 2011 7:36 pm

Bolek wczoraj poszedł do domu.
Adopcja ze schroniska.
Niestety nie mam więcej szczegółów...


A może ta rodzina chciałaby Kropkę z Głowna ? Tylko ja nie wiem jaka ona do kotów, ale do starszych dzieci powinna być ok.
nika28
 
Posty: 57
Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:33 pm

Postprzez dalmibea » Cz lut 17, 2011 8:02 pm

Co za zbieg okolicznosci , Bolek siedzial cale swoje zycie w schronie , nikt go nie chcial , a teraz nagle znalazly sie dwa domki na raz.
Super , ciesze sie ze juz pojechal do domu .
sos-dalmatynczyki nie jest odpowiedzialne za dalsze losy psa , nie przeprowadzalysmy adopcjie . Zostal wyadoptowany prosto ze schroniska
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron