Emilio i Saba on głuchy ona z pseudo

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Emilio i Saba on głuchy ona z pseudo

Postprzez Danka » N sie 22, 2010 8:39 pm

To początek historii Emilia , dowiedziałyśmy sie o nim od wolontariuszki:
Cytat:
Dzisiaj rozmawiałam z dziewczyną ze stowarzyszenia w Wejherowie, ten szczeniak Emilio ze shroniska, jest głuchy , żyje tylko dlatego ze ona jak lwica walczyła zeby go nie uśpili w schronie . Dlatego podziekuj dziewczynom , bo one zabierając go na DT ,uratowały mu zycie.
W schronie stwierdzili że nie ma szans na adopcję i trzeba uspić!!!!! Wyobrażasz sobie .
A oto on w schronisku:
Obrazek Obrazek
Był zdrowy, wspaniały , chciał biegać , cieszył sie zyciem , Jednak wyrok zapadł, trzeba było go błyskawicznie zabierać żeby zdążyć z czasem. :(

Dodane po 13 minutach:

na zdjęciach z domu jest z Sabą , to sunia wykupiona z pseudochodowli pod Warszawą bardzo zmaltretowana , wykończona porodami,
:( Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Saba pojechała na DT ,ale już ma domek stały od dawna , na DT była krótko musze odnaleśc zdjecia w archiwum

To opis psiaków:Tanja pisze: u Emilio wszystko dobrze, Saba jest psem-marzenie! pieszczoch z niej straszny, byc moze juz niedlugo bedzie w swoim nowym domku!
a poźniej okazało się ze :"u Emilio wszystko super.jak sie mowi bardzo glosno, on slyszy! uwielbia jedzenie i pieszczoty"
Jak łatwo ferować wyroki. Uśpić bo głuchy. Prawda?

ciąg dalszy nastąpi... :) :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn sie 23, 2010 1:35 am

super , i niech mi teraz jeszcze ktos powie ze odwalamy zla "robote "
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn sie 23, 2010 9:39 pm

Niech mówią co chcą , my wiemy ze to kawał dobrej roboty :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Cz mar 17, 2011 7:03 pm

Nowe fotki Emilio :)
Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 17, 2011 7:10 pm

trzeba temu panu powiedzieć że jak chce nauczyć psa czegokolwiek to pies musi na niego patrzeć bo inaczej nie zrozumie po tam pan koło ust trzyma ten palec :lol:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez MAGIA » Pt mar 18, 2011 11:07 am

Danusiu o ile mnie pamięć nie myli Sabę zabierałyśmy (wykupywałam) razem z Kate i był jeszcze szczeniak.Saba była u mojej mamy na dt a szczeniak był u mnie. I rzeczywiście Saba była krótko u mojej mamy. A dalej co było to nie bardzo pamiętam ale wydaje mi sie że ona pojechała razem ze szczeniakiem. No chyba ze chodzi tu o inna Sabę, ale TA jest bardzo podobna to tej "naszej".
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Postprzez roma_121 » Pt mar 18, 2011 12:07 pm

niestety jest tak że w hodowlach dalmatyńczyki głuche się usypia ze względu na to że mają one nikła szanse na znalezienie domu
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Danka » Pt mar 18, 2011 11:27 pm

MAGIA napisał(a):Danusiu o ile mnie pamięć nie myli Sabę zabierałyśmy (wykupywałam) razem z Kate i był jeszcze szczeniak.Saba była u mojej mamy na dt a szczeniak był u mnie. I rzeczywiście Saba była krótko u mojej mamy. A dalej co było to nie bardzo pamiętam ale wydaje mi sie że ona pojechała razem ze szczeniakiem. No chyba ze chodzi tu o inna Sabę, ale TA jest bardzo podobna to tej "naszej".


To jest ta Saba , TY ja wykupiłaś ? Myślałam że ja .
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez MAGIA » So mar 19, 2011 9:11 am

Ja nie wiem kto na wykup dawal pieniądze TY czy Kaśka fakt ze psy były wykupowane i facetowi trzeba było zapłacić.
A jeśli chodzi o sam wyraz "wykupowałam" to miałam na myśli że musiałam zapłacić facetowi.
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm


Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron