Sara, ZAREZERWOWANA -10 letnia sunia

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez magmal » Cz gru 02, 2010 11:23 pm

patrzę na to ostatnie zdjęcie i się śmieję i wzruszam - moja Atma spała w identyczny sposób :)

Sarcia odmłodniała jeszcze bardziej, biega po śniegu aż jej uszy skaczą :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » So gru 04, 2010 8:20 am

To jest nagroda dla nas wszystkich , tyle wycierpiała przez 10 lat i nareszcie jest szczęśliwa. Najpierw u Mioni ,a teraz już na zawsze :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dobermanica1987 » N gru 05, 2010 8:00 pm

dopiero dzis udalo mi sie wejsc przed kompa :/ widze ze Sarcia swietnie trafila :) zdjecia sa swietna :) z tego co widac to trafila do swiata dalmatynczykow ;)
Sarcia trzymaj sie cieplutko i nie zapomnij o mnie ... brakuje nam ciebie :(
Kochani przekazcie prosze tej Pani od Sarci ze ona nie moze przytyc poniewaz jej trzustka nie trawi tluszczu a gdy przytyje bedzie zle :/


Kochani chcialam Wam podziekowac z calego serca za to ze moglam Wam pomoc :) jesli moja sytuacja sie ustabilizuje wierzcie mi ze napewno tu wroce :) na chwile obecna trzymam za Was kciuki i zycze jak naj mniej psow ktore beda potrzebowaly pomocy ... :)
dobermanica1987
 
Posty: 71
Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 8:02 pm

Postprzez Danka » N gru 05, 2010 10:46 pm

To My Ci dziękujemy , Monia :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn gru 06, 2010 1:56 am

[quote="dobermanica1987"]dopiero dzis udalo mi sie wejsc przed kompa :/ widze ze Sarcia swietnie trafila :) zdjecia sa swietna :) z tego co widac to trafila do swiata dalmatynczykow ;)
Sarcia trzymaj sie cieplutko i nie zapomnij o mnie ... brakuje nam ciebie :(
Kochani przekazcie prosze tej Pani od Sarci ze ona nie moze przytyc poniewaz jej trzustka nie trawi tluszczu a gdy przytyje bedzie zle :/


Ok , napisze do Martiny jeszcze raz zeby o tym pamietala , ale ja jej juz dokladny opis Sarci zdrowia przed adopcja napisalam i opowiedzialam .
Wie o trzustce i brakujacych enzymach , wie o diecie watrobowej , o stawach ktore bola , o wodzie w brzuchu ,
narazie Sarcia jest w super stanie fizycznym i psychicznym , biega jakby chciala wszystko nadrobic czego w zyciu nie miala .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dobermanica1987 » So gru 18, 2010 5:37 pm

kochani co tam u Sarci?
dobermanica1987
 
Posty: 71
Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 8:02 pm

Postprzez dalmibea » So gru 18, 2010 7:13 pm

Jutro bede do Martiny dzwonilato napisze co slychac . Jezeli nie dzwoni to jest wszystko ok . :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Śr gru 22, 2010 11:25 pm

Sarcia wygląda na szczęśliwą :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez figa » Cz gru 23, 2010 1:18 pm

Slicznotka :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez roma_121 » Cz gru 23, 2010 10:17 pm

a ile werwy ma jak na 10 letnia suczke :P mojej to się nawet dupska niechce ruszyć na dwór :) ale teraz odwilż więc pora ja rozruszac :)


bardzo się ciesze że znalazła dom :) zwłaszcza że trudno jest znaleźć dom młodym psom a co dopiero takim :) ciesze się bardzo :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Cz gru 23, 2010 11:02 pm

Sara nadrabia teraz wszystkie braki , biega , skacze , cieszy sie zyciem , korzysta z kazdego dnia , napewno sama wie ze ma duzo do nadrobienia , a najmlodsza sunia nie jest .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron