BAGUS -dalmatyńczyk o "gołębim" sercu szuka domu

Moderatorzy: dalmibea, magmal

BAGUS -dalmatyńczyk o "gołębim" sercu szuka domu

Postprzez Danka » Śr lip 28, 2010 2:23 pm

Piękny , dostojny ,3 letni Bagus szuka domu .
Zachowuje czystość , pięknie chodzi na smyczy .Ma piękne brązowe kropki , szalenie inteligentny,
Jego historia jest nam nieznana , w kazdym razie stał sie psem bezdomnym , teraz jest w DT .
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Śr lip 28, 2010 7:40 pm

Obrazek

Dodane po 4 minutach:

Obrazek Obrazek

Dodane po 1 minutach:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dodane po 47 sekundach:

Obrazek

Dodane po 11 minutach:

A oto śliczny Bagus.

Bagus jest u mnie na DT. Jest bardzo, bardzo inteligentny. Łagodny i przyjazny do ludzi. Domaga się pieszczot i głaskania. Cieszy się i uśmiecha całym sobą i oprócz tego ma uśmiech na pysku.

Bagus jest dorodnym, dużym okazem dalmatyńczyka. Bardzo mądry. Musiał się wychowywać w domu, bo jest nauczony zostawania. Jest wtedy grzeczny, nie szczeka, nic nie niszczy. Ładnie sygnalizuje swoje potrzeby. Trochę ciągnie na smyczy, ale jet to do opanowania.

Do małych dzieci też jest łagodny. Przetestowany na trzylatku mojej koleżanki, razem biegali, mały go głaskał, dał mu kawałek bułeczki - Bagus bardzo delikatnie zjadł mu z ręki.

Z psami bywa różnie - nieprowokowany nie wykazuje agresji, ale jak jest obszczekiwany to się zatrzymuje i mruczy, ale sam z siebie nie wszczyna awantur.

Jest kochanym psiakiem i zdecydowanie zasługuje na dom stały i kochającego człowieka. Jest do zakochania od pierwszego wejrzenia.
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Śr lip 28, 2010 8:12 pm

Potwierdzam, :) :)

Piękny , kochany , uwielbia "mizianie" .
Posłuszny , zero agresji,
Magda ? jak to bylo : dziecko na spacerze powiedziało o im: " Mamo jaki ładny konik" Tak ?

Dla mnie Bagus jest psem idealnym , jeżeli ktoś ma inne pojęcie ideału , to bardziej chodzi o sklep z zabawkami, :wink:

Dodane po 1 minutach:

a my tzn , Madga i jej mama i ja , KOCHAMY BAGUSA :D :D
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Śr lip 28, 2010 11:16 pm

no niestety ale niektorzy ludzie mysla ze to pies jest agresywny nie widzac przy tym ze to wlasnie oni sa agresywni i wyzadzaja tym niespawiedliwie psu krzywde.
mysle ze za niedlugo trafi i Bagus na swojego "ludzia"

Nie ma psow agresywnych , dlatego jest zlym stwierdzenie ze sa szkoly dla psow , to nie pies musi sie uczyc obchodzenia z panem , tylko pan musi sie uczyc podejscia do psa.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Śr lip 28, 2010 11:44 pm

Swięte słowa . Amen!
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Cz lip 29, 2010 8:40 am

Dokładnie Danusiu, KOCHAMY Bagusa baaardzoooo :D

Bagus został mianowany konikiem, przez małego ludzia. My spacerowaliśmi, mały ludz był w wózku. Bagus obwąchał i dał sie głaskać.

Ta mordeczka jes do ukochania.
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » So lip 31, 2010 12:06 pm

Magda ma dla nas wiadomość :D
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » So lip 31, 2010 2:15 pm

Taaaaa, wiadomość jest krótka - Bagus zostaje u mnie :D :lol: :lol:

Nikomu go nie oddam. Można ten wątek przenieść do zaadoptowane :lol: :lol: :lol:

Miała być czarno-biała dziewczynka a jest brązowo-biały chłopczyk :lol: :lol:

Żeby jeszcze pozostałe pasiaki znalazły domy.........

a na zdjęciach Bagus zażywa kąpieli słonecznej :lol: Obrazek Obrazek

Dodane po 1 minutach:

taaaakiiii jestem zaspaaaany :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » So lip 31, 2010 2:25 pm

To jest po prostu wspaniala wiadomosc , ciesze sie tak bardzo ze nie umiem ujac tego w slowa .
To bylo przeznaczenie , tak los chcial , i nic na to nie poradzisz , jak to sie mowi ,
czlowiek planuje a los kieruje ,
byliscie sobie przeznaczeni, on to czul juz duzo wczesniej , tylko czasami "ludz" potrzebuje troche wiecej czasu zeby zalapac o co chodzi.

Z checia przenosze Bagusa na watek zaadoptowanych i czekam z niecierpliwoscia na otwarcie Galeri dla Bagusa.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » So lip 31, 2010 6:24 pm

Szczęściarz , ale zasłużył .

Magda suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper wiadomość , skrycie marzyłam o takim zakończeniu dla niego.

:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Wt sie 03, 2010 10:19 pm

Muszę wkleić tę wiadomość od Magdy o naszym Bagusie, mam nadzieję że nie naruszam ustawy o prawach autorskich :wink:

"A misio malutki nie przestaje mnie zadziwiać. Dziś jak nie wiedziałyśmy o co mu chodzi jak do nas "mówił", to łopatologicznie wyjaśnił, że chce wyjść przynosząc mojej mamie buta w pyszczku " :rotfl:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Wt sie 03, 2010 10:50 pm

Magda , fajnie by bylo jakbys zalozyla watek Bagusowi w Galeri w rodzaju takiego pamietnika.
zobaczysz jak milo bedzie po latach wracac zawsze do pierwszej strony.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Śr sie 04, 2010 12:26 pm

Ale Olbrzym boi się burzy , ze strachu przed grzmotami wszedł do brodzika :lol: i boi się szlabanów ,wszystkich. :shock:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm


Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron