Delma z Wałbrzycha -cudem odnaleziona

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Delma z Wałbrzycha -cudem odnaleziona

Postprzez Danka » Wt lip 20, 2010 5:53 pm

Dzisiaj rano , dzięki pomocy Moniki , wolontariuszki z SOS z Katowic, odebrałyśmy nowa podopieczną ,sunię ,
Nazwa sie Delma, jest śliczna.

Delma ma 1,5 roku , i ADHD , jest grzeczna , ale męczy ją choroba schroniskowa ,czyli jak na ogrodzie zostanie sama , zaczyna biec pedem do domu i szukać człowieka ( jak Biru- tylko on jeszcze zaczyna płakać).

Przejdzie jej , zdjęcia będą wieczorem jak Monika wróci z pracy. Oczywiście potrzebne wsparcie na utrzymanie suni , każda złotówka na wagę ,bezpieczeństwa dalmatyńczyków

Na koniec chcę napisać że dwukrotnie rozmawiałam z wolontariuszką z Wałbrzycha , nie znam dziewczyny , dostałam kontakt do niej i dwukrotnie dostawałam potwierdzenie ze nie ma dalmatyńczyków w schronisku , że poszły do adopcji .
Natomiast ponieważ znowu dostałam od Beaty( Dalimbea) maila, że jest zdjęcie z przed dwóch dni , uparcie wczoraj dzwoniłam do schroniska i otrzymałam od Pani kierownik odpowiedź twierdząca .Dela miała szczęście ponieważ gdyby ktoś przyszedł przede mną zostałaby wydana na życzenie bez sterylki.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Wt lip 20, 2010 11:02 pm

Bardzo się cieszę, że malutka jest bezpieczna. Już nie mogę się doczekać jej zdjęć :)
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Śr lip 21, 2010 11:19 pm

jutro będą zdjęcia :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pt lip 23, 2010 12:41 am

suoer , dzieki , juz sie nie moge doczekac tych zdjec.
Jestem ciekawa jak ona w wyglada na wolnosci , jest napewno sliczna

Dodane po 12 godzinach 12 minutach:

A oto Delma

Dodane po 3 minutach:

Obrazek Obrazek

Dodane po 3 minutach:

Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pt lip 23, 2010 12:55 pm przez dalmibea, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Pt lip 23, 2010 10:26 am

Słodziak z Belli Li, normalnie do zakochania :D i jaką ma duuuuzą miskę z woda ;)

A czy wiadomo jak się zachowuje? Jaki ma charakter? Wiem, że to jeszcze dzieciaczek jest, więc pewnie zwariowana......
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Pt lip 23, 2010 12:57 pm

Sorry , ze prowadzilam wszystkich w blad , ale Bella Li , nazywa sie Delma , dowiedzialysmy sie o tym dopiero wczoraj.
Mysle ze z anie dlugo dostaniemy wiecej informacji z tymczasu o charakterze Delmy
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » So lip 24, 2010 11:10 pm

Monika obiecała sie zarejestrować i bezpośrednio dawać informacje o Delmie :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » So lip 24, 2010 11:34 pm

super
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dobermanica1987 » Wt lip 27, 2010 8:25 pm

witam:)
z tej strony Monika aktualna opiekunka Delmy;)
wybaczcie ze tak dlugo musieliscie czekac na mnie ale ja cale dnie spedzam w pracyb w lecznicy;/
jesli chodzi o Delme to jest kochana wariatka;)uwielbia sie bawic i szalec:)
dnie spedza na podworku a noce w domu.Delma jak widac jest nauczona przebywania w domu poniewaz nic nie niszczy i nie brudzi rano sygnalizuje z chce isc na dwor:)
je wszystko procz surowego miesa nie wie co z tym trzeba robic;)
bardzo dobrze dogaduje sie z moja dobermanka i Amialawem(kundelkiem)ale ma fdelikatny problem z kotami czasami ma odpal i goni moje 3 koty:D ciagnie tez strasznie na smyczy.
niepokoja mnie mnie uszy Delmy poniewaz ma lekko rozowe i 2 drobne ranki dostaje jak narazie krople poniewaz moze to byc tylko zapalenie w najgorszym przypadku bedzie to alergia albo cukrzyca:(ale tego dowiemy sie we wtorek poniewaz Delma bedzie wtedy STERYLIZOWANA
dobermanica1987
 
Posty: 71
Dołączył(a): Wt lip 27, 2010 8:02 pm

Postprzez dalmibea » Wt lip 27, 2010 9:25 pm

witam serdecznie na naszym forum i dzieki stokrotne za opis Delmy.
Trzymam kciuki zeby z tymi uszkami nie bylo nic powaznego.
Mam rodzine ktora interesuje sie Delma i bardzo im do serca przypadla, skoro bedzie tylko gotowa do transportu moze Delma jechac do domku .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz lip 29, 2010 1:05 am

Monika , witam Cię również serdecznie , teraz na bieżąco będziemy mieli info o naszej Delmie, przygotujemy ją i mam nadzieję że pojedzie do stałego domku :)

Dodane po 8 godzinach 43 minutach:

U Delmy wszystko Ok , tylko zrobimy badanie krwi , podejrzewamy , alergię , ale spoko , sprawdzimy :) Poza tym suńka jest fantastico, :D
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » So lip 31, 2010 2:22 am

kizimizi pisze na watku Dogomani w poscie 1543

"No i jeszcze ten "incydent" na parkingu "

czy moze mi ktos wyjasnic o co chodzi?

http://www.dogomania.pl/threads/90486-J ... !!/page155
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » So lip 31, 2010 7:10 am

Nie wiem kto to jest kimizi , nie wiem o co chodzi z parkingiem.
Wiem, że musiałam dzwonic do schroniska żeby uzyskać informację że ona jednak jest.
:( :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » So lip 31, 2010 10:58 am

Poprosilam o wyjasnienie.
Nic zwiazanego z Delma , tylko szkody przy aucie .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Gość » So lip 31, 2010 3:53 pm

Witam :)

Tak jak jest napisane wyżej. "incydent" nie am nic wspolnego z psinką. Wlasciwie to osoba u której jest na dt jesli zechce powie co sie stalo.

Pierwszy raz jestem an tym forum i jak na razie to jedyne gdzie w dziele PSY W POTZREBIE jest ich tak mało! Ciesze sie ogromnie, ze choć dalmaty nie marnieją po Polskich schroniskach tak jak inne psiaki (zwłasza asty i astopodobne, boksery onki czy teriery).

Co do Delmy to jest sliczna :lol: Ciesze sie ze ejst juz bezpieczna.
Zastanawia mnie tylko to, dlaczego za każdym razem kłamano ze psa nie ma. Osoba, ktora to mówiła nie mogla myslec o tym dalmatyńczyku (zreszta chłopaku), o którym ja keidys pisałam na forum dogo, bo jego rzeczywiście jzu dawno nei bylo i nie mogla sie az tak pomylic. No i skłamała 2 raz.

Mysle ze pies mial zostac sprzedany :roll: i dlatego kłamano. Ja go widziałam na oczy wiec mnie okłamac nie mogli, ale was tak.
Gość
 

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron