FRED/Czarny/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

FRED/Czarny/MA DOM

Postprzez gosia » Wt paź 29, 2013 9:16 pm

Dziewczyny nasza Maria opiekuje się takim przystojniakiem. Szuka mu domku. Piesek łagodny dla ludzi. Ponizej ogłoszenie Marii, może uda się znaleźć dom dla Czarnego (imię robocze), wprawdzie nie ma łatek, ale Maria zawsze pomaga nam, więc i my jej pomagamy.
"Spójrz w moje smutne oczy. Jestem młodym psiakiem, bardzo marzę o swoim"ludziu" do kochania. Zechciej okazać mi odrobinkę serca i przygarnij przed zimą. Na całym świecie mam tylko jedną życzliwą duszyczkę, która nie pozwoliła mi umrzeć ale nie może zabrać mnie do domku (ma już 3 swoje piesy). Jeżeli możesz mnie pokochać odwzajemnię się 100-krotnie. Oczekuję w Łapach, woj. podlaskie. (Transport nie jest problemem, pomożemy). Nie bądź obojętny. POMÓŻ... Czekam na Ciebie"
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Czarny - piesek z łap

Postprzez dalmibea » Śr paź 30, 2013 12:57 am

a jaki on jest duzy ? Tki jak dalmat do kolan ? Bo tak na siedzaco to trudno wypatrzec :wink:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Czarny - piesek z łap

Postprzez Szafranmaria » Śr paź 30, 2013 8:28 am

Taki na wielkość jak mój Ponguś,do kolana nie jest duży jest przesympatyczny jak karmię go to kładzie się na brzuszku i każe drapać lubi pieszczoty jest łagodny lubi dzieci codziennie odprowadz je do szkoły .
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Czarny - piesek z łap

Postprzez gosia » Śr lis 13, 2013 8:24 pm

Marysia dziś przyprowadziła Czarnego na posesje do sąsiada. Psiak jest pod jej opieką, ale nadal nie ma domu. Szukamy!!!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Maria pewnie napisze o psiaku więcej
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Czarny - piesek z łap

Postprzez Szafranmaria » Śr lis 13, 2013 9:09 pm

Czarny piesek został bezdomny dzięki człowiekowi,jest wspaniały,wesoły szybko uczy się zasad może być jako stróż na podwórko jak i do domu może grzać dupkę na kanapie.Jest pieskiem niedużym,waży gdzieś około 10kg.Przesympatyczny,miły zero agresji umie jezdzić samochodem ,pomogę w transporcie do miejsca zamieszkania.Sama nie mogę adaptować,gdyż mam już 3 pieski.Kochni uratujmy Czarnego przed zimą,domku przybywaj a ja proszę o udostępnianie.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Czarny - piesek z łap

Postprzez Szafranmaria » Śr lis 13, 2013 9:33 pm

Wspomnę że Czarny jest młodym pieskiem gdzieś około pół roku.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm


Re: Czarny - piesek z łap

Postprzez gosia » Cz lis 21, 2013 12:34 pm

Dzięki Kasia. ja też małemu zrobiłam troche, na podstawowych portalach, ale nie miałam kiedy linków powstawiać. Mam nadzieję, ze coś mu się uda znaleźć przed zimą
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Czarny - piesek z łap

Postprzez gosia » So gru 07, 2013 4:49 pm

Czarny dziś przyjechał do zaprzyjaźnionego domu tymczasowego do Ani, kilka fotek na gorąco, Czarny podobno jest grzecznym i mądrym psiakiem, Maria go zaszczepiła, Ania wykastruje, szukamy dla niego domku :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Czarny - piesek z łap

Postprzez Szafranmaria » So gru 07, 2013 5:00 pm

Mój ty kochany trzymaj się,bądz grzeczny wart jesteś dodrego domku czego Ci życzę.Pozdrawiam P.Anie.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Czarny (Blacky)- piesek z łap

Postprzez magmal » N gru 08, 2013 8:01 pm

Marysiu, kobieto o złoty sercu, pięknie zadbałaś o Balckiego. Widać, że porządnie odkarmiony, czyściutki, sierść błyszcząca. pomyśleć, że tak wygląda pies bezdomny... :roll:

Wiemy, że pierwsza noc minęła bezproblemowo. Blacky przespał ją spokojnie w łóżku córki Ani :twisted:
Umie chodzić na smyczy, nie załatwia się w domu. Sygnalizuje potrzeby. Nie boi się koni. Za córką Ani chodzi jak cień. Wpatrzony w nią jak w obrazek. I właśnie z nią uczestniczył dziś w zajęciach na padoku ;)
Zgdza się z innymi psami.

Niestety chłopak jest wnętrem. Oczywiście to nie koniec świata, no ale zawsze... :roll:

Myślę, że szybko będzie grzał dupeczkę na swojej własnej kanapie.

Prawdziwa czarna perełka....
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Czarny (Blacky)- piesek z łap

Postprzez Szafranmaria » N gru 08, 2013 9:07 pm

Magdusia jak ja jestem złlota to ty diamentowa,tak się cieszę że piesio grzeje dopkę u pani Ani i zaprzyjaznił się z jej córką,pokochał ją.Jesteście WIELKIE.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Czarny (Blacky)- piesek z łap

Postprzez dalmibea » Pn gru 09, 2013 1:41 am

nie opuściło się jedno lub oba jądra do worka mosznowego ?Ciekawe gdzie sa w jamie brzusznej czy w kanale pachwinowym zamiast w worku . Czesto moga sie z tego powodu nowotwory robic :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: FRED/Czarny - PILNIE SZUKA DOMU

Postprzez magmal » So gru 28, 2013 4:24 pm

Wczoraj Fredzio (Czarny) przeszedł zabieg kastracji. Wszystko przebiegło dobrze, choć nie obyło się bez dłuższego szukania 'zaginionego' jajka...
Psiak czuje się dobrze i jedyne czego mu brakuje to kochający domek, człowiek na wyłączność...
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: FRED/Czarny - ZAREZERWOWANY!

Postprzez magmal » N gru 29, 2013 10:49 am

Fred ma ok roku,jest zaszczepiony ,odrobaczony,odpchlony i wykastrowany. Jeden z najcudowniejszych psow jakie miałam u siebie na dt.Mimo młodego wieku jest niesamowicie zrównowazony,pieknie zachowuje czystośc w domu,ładnie chodzi na smyczy,zupełnie bezproblemowy,nie ma sie do czego doczepić :) Zgadza się zarówno z psami jak i kotami,ot taki ideał .
kontakt
tel 608 498 774 lub 502-104-434

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron