KIRA/8 lat/ MA DOMEK

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez dalmibea » Cz maja 16, 2013 10:49 am

My tutaj wszyscy dalej za Kire kciuki trzymamy i zyczymy tobie Monika duzo sil. Twoj maz jest naprawde super ze jest ciagle przy was i was wspiera, to napewno daje Tobie i Kirci duzo otuchy. Trzymajcie sie !!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez Achajka » Cz maja 16, 2013 4:04 pm

Byłam, widziałam i jestem prze szczęśliwa :) Kircia chodzi a nawet można powiedzieć lat jej ubyło i szaleje, byłam z nią na spacerku, zrobiła pierwsze siusiu, była zacewnikowana po prostu. Pani doktor powiedziała, że trzeba ciągle na tą chuliganicę uważać bo na spacerkach ciągnie jak koń a przecież dopiero jest kilkanaście godzin po zabiegu. Ja najchętniej już bym ją zabrała ale lepiej dmuchać na zimne, leki przeciwbólowe robią swoje bo faktycznie widać że nic ją nie boli, a jaka była szczęśliwa jak mnie zobaczyła, buziakom nie było końca. O tym czy będę mogła zabrać Kircię w sobotę do domu zdecydują lekarze, wszystko zależy od jej samopoczucia i tego jak będzie wyglądać rana, czy nie będzie się nic sączyć. Opiekę ma doskonałą naprawdę nie przesadzam, pani doktor widać ze poświęca jej każdą chwilę. Obrożę przeciw kleszczom trzeba było zdjąć, bo to jest chemia a rana jest na szyi, żeby nic się tam nie zrobiło, Kircia będzie zakropiona na razie, po wizycie kontrolnej za dwa tygodnie Pan doktor Janicki zdecyduje czy zakładamy czy jeszcze czekamy. Jutro nie jadę do suni bo bardzo płacze i lepiej dla niej będzie jak spokojnie odpocznie i nie będzie się stresować, dla niej to przeżycie i liczy na to że ją już zabieram, a mi też serce pęka :cry: ustaliłam to z panią doktor. Będę dzwonić do kliniki. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli naszej Kirci, kochani macie ogromne serca a Kircia jest tego warta żeby jej pomóc i ulżyć w bólu, teraz będzie już tylko lepiej.


Pozdrawiamy z kliniki
Obrazek

Obrazek

a tak wygląda szyja po operacji
Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez Szafranmaria » Cz maja 16, 2013 8:38 pm

Najgorsze minęło teraz będzie tylko dobrze,trzymam kciuki za KIRCIĘ i za CIEBIE MONIA,dzięki za bycie przy suńce .
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez roma_121 » Pt maja 17, 2013 8:38 am

ciesze się że dziewczyna tak ładnie dochodzi po zabiegu do siebie ;) widać, że jest pełna chęci do życia i energii i bardzo dobrze ;) Monia dobra decyzja widać, że Kircia źle znosi rozstania sobota już niedługo i będziesz ją mogła zabrać do domu ;) dawaj znać jak dziewczyna się trzyma :) Ty też się tam trzymaj ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez Achajka » Pt maja 17, 2013 7:07 pm

Kircia jest już u mnie :D kawał dobrej roboty zrobil pan doktor Janicki :) Kircia czuje się naprawdę dobrze. Potem reszta info.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez Achajka » So maja 18, 2013 11:01 pm

Kircia sprawia wrażenie jakby w ogóle nie była operowana, ma tyle energii, że muszę ciągle uważać, dzisiaj skubana zdążyła zaliczyć łóżka, pomimo że ma zakaz skakania, ale wystarczyła chwila nieuwagi, spaceruje i bardzo chętnie wychodzi na spacerek, chodzi, podbiega, ogólnie jest w znakomitej kondycji. Śpi w klatce (dzięki Madziu) ponieważ jest nakaz pana doktora, Kircia dokąd nie zdejmiemy szwów nie może podskakiwać, kręgosłup jest w końcu po ingerencji noża. W poniedziałek jedziemy na wizytę do naszego dr Równego na antybiotyk, potem 29.05 mamy konsultacje u pana dr Janickiego, zdejmujemy szwy i Kircia jest jak nowa.


w Klatce :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

cudna dziewczynka :D
Obrazek

jedno łóżeczko :twisted:
Obrazek

drugie łóżeczko :twisted:
Obrazek

spacerek :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

przytulanko z Achajką :P
Obrazek

tarzanko
Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez Achajka » Cz maja 23, 2013 8:44 am

Po wizycie u pana dr Równego na Książęcej wieści są bardzo dobre, wszystko pięknie się goi, sunia nadstawia szyję do drapania bo wygląda na to, że bardzo ją swędzi szew. W poniedziałek jedziemy zdejmować nici :D Kircia aby tylko ją z oka spuścić od razu siedzi łobuziara na łóżeczku a ja się stresuję bo miała nie skakać po łóżkach :twisted: Kondycję ma "końską", ma tyle siły i energii że ciągle trzeba uważać, żeby nie popsuła tego co miała zrobione. A najważniejsze :twisted: zaczyna pokazywać na spacerkach kto tu jest szefową. Ogólnie Kircia to cudowna sunia, i coraz piękniejsza, to opinia nawet naszego doktora :P
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez roma_121 » Śr maja 29, 2013 8:34 am

ciesze się, że Kircia doszła do siebie ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez Achajka » So cze 08, 2013 9:47 pm

Kircia jakieś 2 tygdnie temu :D


Obudzona Kircia *-^
Obrazek


Obrazek

Kanapa przejęta w całości przez Kircię :P
Obrazek

jak było zimno tak śpiulkałam
Obrazek

Obrazek

Z Zakładką przed wyjściem na spacerek
Obrazek

w objęciach Achajki :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez dalmibea » N cze 09, 2013 1:43 am

Kircia to calkiem inna sunia, to nie ten pies co przyjechal do ciebie na DT. Tak sie przygladam jej i pomimo jej ciezkiej operacji na kregoslupie ona wyglada na szczesliwa i wypiekniala. Jest naprawde sliczna sunieczka i ma taka dume i powage w sobie.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez Achajka » N cze 09, 2013 9:44 am

Zdecydowanie Kircia zaczyna uczyć się życia w społeczności :P Smiejemy się że mamy Kircię - bandytkę i Zakładkę - buntowniczkę :twisted: oba przypadki trudne. Kircia nie kocha innych psiaków, pracujemy nad nią i chyba zaczyna to przynosić efekty. Beatko Kircia to teraz prawdziwa dama :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez Achajka » N cze 09, 2013 8:32 pm

Kircia :D

z języczkiem biało-czarno :)
Obrazek

pół na pół dla mnie miejsca nie starczyło :twisted:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

spacerek *-^ niezły sposób na drapanko po pleckach
Obrazek

Obrazek

z Wiki :D sunią 11-latką z podwórka, agresorką i się dogadały :twisted: swój - swojego *smieje sie*
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KIRA/8 lat/ DT

Postprzez dalmibea » N cze 09, 2013 11:19 pm

Jej juz ta szyja po operacji ladnie zarosla, na zdjeciach juz prawie wogole nic nie widac.
Usmialam sie z tego zdjecia gdzie Kira kolezanke Agresorke spotkala i sie dogadala :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: KIRA/8 lat/ DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez gosia » N cze 16, 2013 3:59 pm

Kira wczoraj przyjechała do mnie już na stałe, była bardzo grzeczna w podróży, zresztą mała bardzo lubi jeździć samochodem

odpoczywam po podróży, całą noc też przespałam
Obrazek
Obrazek
Obrazek

piłki mnie nie interesują, ale misio jest fajny
Obrazek
Obrazek

wycieczka do stadniny, Pan jeździ na koniach, a Kira pilnuje Pani i samochodu, ma też 2 nowe koleżanki, miejscowe sunie, nie boi się koni, ani na nie nie szczeka i kocha wszystkich ludzi, którzy są chętni do głaskania
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: KIRA/8 lat/ MA DOMEK

Postprzez gosia » N cze 16, 2013 4:19 pm

Kira dziękuje za wszystko cioci Monice i jej rodzinie :D
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron