DIANA- okolo 6 lat , (Dinka)/DT/ szuka domu

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: DIANA- okolo 6 lat , (Dinka)/DT/ szuka domu

Postprzez roma_121 » Cz sie 01, 2013 7:46 am

ale z Dinki śliczna dziewczynka ;) aż mnie dziwi czemu nikt niechce jej dać stałego domku... a Vader na tym małym posłaniu wygląda super ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: DIANA- okolo 6 lat , (Dinka)/DT/ szuka domu

Postprzez magmal » N sie 11, 2013 10:44 pm

Dianka też pozdrawia :)
Ostatnio strasznie nas umęczyły potworne upały. Teraz juz jest lepiej i możemy przynajmniej chodzic na dłuższe spacery.
Dziś właśnie na spacerze na fortach Dianka wyperfumowała się w jakiejś padlinie :twisted: szkoda że nie widzialyscie z jaka pasją to robiła ;)
Okoliczności pogodowe spowodowały, że przesuwamy sterylizację na trochę chłodniejsze dni.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: DIANA- okolo 6 lat , (Dinka)/DT/ szuka domu

Postprzez magmal » Pt sie 16, 2013 8:44 am

Wczoraj rodzinna brygadą wybraliśmy się na działkę. Diance bardzo się podobało :) biegała sobie luzem, bawiła sie piłeczką. Bylismy tez na długim leśnym spacerze i nad rzeką. Rzeka dla mojego psiarstwa to nie atrakcja... Tylko Vader łaskawie zamoczył stopy :) Diana zesła na piasek, na brzeg a Leia nawet nie raczyła się pofatygowac. Stała sobie na skarpie, na trawce i patrzyła na mnie jak łaże po wodzie :twisted: Chciałam im zrobić przyjemnośc, żeby się popluskały w wodzie, a wygladało tao tak, że ja łaziłam w rzece a psy na smyczy na brzegu :D
Diance najbardziej podobała sie część grillowa (robiła swoja minkę i od każdego dostawała jakiś kąsek :twisted: )

Obrazek Obrazek Obrazek

Piłeczka fajna rzecz :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Leśna wyprawa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nad rzeczką
Obrazek

Trójca dostaje smaczki
Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: DIANA- okolo 6 lat , (Dinka)/DT/ szuka domu

Postprzez magmal » So sie 17, 2013 7:42 pm

a no i jeszcze jedno - Dianka zostaje u mnie na stałe :mrgreen:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: DIANA- okolo 6 lat , (Dinka)/DT/ szuka domu

Postprzez Szafranmaria » So sie 17, 2013 9:16 pm

Wiedziałam Madziu że masz miękkie serce tak jak ja,cieszę się bardzo,powodzenia.Cudowna jesteś....
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron