LEO MESSI/2 lata/ ZAREZERWOWANY

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: LEO MESSI/2 lata/ ZAREZERWOWANY

Postprzez Szafranmaria » N gru 16, 2012 2:29 pm

Super że LEOŚ jest w bardzo dobrych rękach u naszej NINY.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: LEO MESSI/2 lata/ ZAREZERWOWANY

Postprzez magmal » N gru 16, 2012 7:52 pm

Leo Messi u Niny :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: LEO MESSI/2 lata/ ZAREZERWOWANY

Postprzez Nanulie » Wt gru 18, 2012 10:48 am

Drodzy przyjaciele, w Polsce! Oto Twój Nina. :D Przesyłam Ci pozdrowienia Leo i Gandhi. Gandhi w sobotę do domu. :cry: :D Leo jest bardzo słodka dziewczyna, szorstki diament, lubię go bardzo. I książę również. :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=W0F6DsCj5Zo&feature=youtu.be

http://youtu.be/Phd2teeCsIc

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Nanulie
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt maja 29, 2012 7:48 pm
Lokalizacja: Germany, 45721 Haltern am See

Re: LEO MESSI/2 lata/ ZAREZERWOWANY

Postprzez dalmibea » Wt gru 18, 2012 12:12 pm

Nina, musisz jeszcze troszke polskiego sie poduczyc :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: LEO MESSI/2 lata/ ZAREZERWOWANY

Postprzez gosia » Wt gru 18, 2012 2:10 pm

Mam nadzieję, że mój angielski w kontaktach z Niną brzmi nieco lepiej :wink:
Nina, kochana dziękujemy Ci za pomoc i pozdrawiamy (ciekawe jak to przetłumaczy na niemiecki translator google) :lol:
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: LEO MESSI/2 lata/ ZAREZERWOWANY

Postprzez Szafranmaria » Wt gru 18, 2012 7:27 pm

NINA miło ogląda się twoje filmiki z kropkami,kochamy za to co robisz i pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: LEO MESSI/2 lata/ ZAREZERWOWANY

Postprzez chili1304 » Wt gru 18, 2012 7:58 pm

http://www.youtube.com/watch?v=Phd2teeC ... e=youtu.be gdzie jest śnieg ??????????????????????? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: LEO MESSI/2 lata/ ZAREZERWOWANY

Postprzez Nanulie » Wt gru 18, 2012 9:14 pm

Hi Girlies!
Now I try in english - Bea always laughs at me because of my "funny" polish (thank for Google Translator / @ Gosia: your english is very well and the most important is - we can understand each other - f* of grammatics :P). By translating with Google I could nearly understand your answers without asking Bea (who would grumble because she would have quiet more work for translating for me)! I don't know, if all of you got the latest news from Gandhi - he is moving home on saturday and I'm happy and sad at the same time - he has enriched our little familiy very much. :cry:
But now Leo has moved in and he is a very cute one - doesn't know anything and barks for the TV, mirrors and the glowing fireplace. :P I'm actually working on him with calling him back by vibration-collar - and it works nearly perfect - he is paying attention to me very often and runs back to me everytime I call him by vibration - he is a talent!!! :lol: I think tomorrow we will go for walks without the long leech - that's the most important thing for me to teach a "new" dog. Im verry happy with him and I will give my best to find a loving family for him!
I wish all of you merry xmas and a happy new year! Hope to see some of you next year in Poland or Germany. :D
Keep fighting for the Dalmis! :mrgreen:
Avatar użytkownika
Nanulie
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt maja 29, 2012 7:48 pm
Lokalizacja: Germany, 45721 Haltern am See

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron