TOFIK/5 lat/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez roma_121 » So lis 10, 2012 8:30 pm

gosia napisał(a):Rozmawiałam z zastępczynią kierownika schroniska, w którym jest Tofik. Oddzwoniła, jak wysłałam jej wiadomość, że chcemy psiaka wyciągnąć do hoteliku. Mówi, że w jej ocenie jak najbardziej da się Tofika przewieźć pociągiem, że on taki misio jest, jak będzie miał ciepło i sucho to się położy i będzie spał. Mogą mu założyć kaganiec taki szmaciany, żeby nikt się nie czepiał. Powiedziała mi też, że pies zaczął sobie wylizywać miejsca na łapkach, ma tam gołe placki. Konsultowali to z vetem, bierze jakieś leki, ale prawdopodobnie to reakcja na stres. Oni niestety nie mają gdzie go przenieść.


z tym spaniem w cieplutkim to się nie sprawdziło.. Tofik był cały czas ruchliwy stwierdził, że idzie spać dopiero w Grodzisku Mazowieckim, czyli prawie jak mieliśmy wysiadać zresztą w aucie też już przy końcu zaczął zasypiać ;)
część ran może być od betonu, część od stresu.. mi np. ze stresu pogryzł kocyk Sabci i jak jej teraz wytłumacze, że kolega jej podziurawił kocyk :lol: staralam się go oduczyć tego, ale był głuchy na moje polecenia... jak nie kocyk to ubranie a jak nie ubranie to zaczął lizać sobie rany... jest emocjonalnym psem to na pewno... :roll: myśle, że jak się oswoi z towarzystwem i nowym otoczeniem to będzie można zacząć go powolutku uczyć dyscypiliny :) kocha jejść.. a z twarzyczki jest taki troche bullowaty i jest dość masywny :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez dalmibea » So lis 10, 2012 8:49 pm

Tofik jest zestresowany, ale jest teraz w dobrych rekach i w krotkim czasie bedzie z niego super psiak. Gdyby nas tak w klatce zamkneli to bysmy tez do glowy dostawaly z braku ruchu. Przejdzie mu to , jestem dobrej mysli. Troche ciepla, poswiecenia mu uwagi i bedzie dobrze. Hotelik jest super, co widac po Robinie jaki teraz tam odstresowany i zadowolony jest.
Achajka, czy mozesz mi podzucic pare zdjec Tofika na maila , chce mu zrobic jak najszybciej aktualizacje :D
Ciesze sie bardzo :P
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez Achajka » So lis 10, 2012 8:52 pm

Bea, na FB juz kilka wstawiłam, pomalutku bede mu uaktualniac galerie, ale mam problem z fotosikiem :( nie dziala
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez gosia » So lis 10, 2012 9:20 pm

dziewczyny dobra robota :D cieszę się, że chłopak już w hoteliku. A ja mam poważne zapytanie o sunię ze schroniska w Radomiu, jeśli rodzina przejdzie wizytę przedadopcyjną i się nie rozmyśli oczywiście to sunia wkrótce pojechałaby do domku i w schronie zostałby już tylko Niko. A fotosik nie działa od piątku, mam zdjęcia tego młodziaka z Bydgoszczy, śliczny jest, ale nie mogę wstawić bo fotosik szwankuje.
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez dalmibea » N lis 11, 2012 12:56 am

Kurcze, co z tym fotosikiem, ostatnio coraz czesciej sa problemy ze wstawianiem zdjec :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez Achajka » N lis 11, 2012 5:53 pm

Tofik i Roma :D
Obrazek

otarta łapka
Obrazek

otarta łapka
Obrazek


Obrazek


Obrazek

Tofik w nowej obroży :D
Obrazek


Obrazek


Obrazek

zwiedzam teren :)
Obrazek


Obrazek


Obrazek

Oglądam swój boks :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez roma_121 » Wt lis 13, 2012 6:02 pm

Monia dzwoniłaś może do hoteliku ? :) czy chłopak już się zaklimatyzował ;) i daj znać jak będzie po wizycie u weta ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez Achajka » Wt lis 13, 2012 6:52 pm

tak, jestem w kontakcie z hotelikiem, Tofik ma sie dobrze, dzisiaj byl u weta :) jest zdrowy, dostal tabletki od robakow a łapki sa tylko poobcierane, nawet leczyc nie potrzeba, odwiedze chlopaka niebawem to zdjecia wrzuce :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez dalmibea » Wt lis 13, 2012 7:41 pm

super wiadomosc, cieszy mnie to bardzo ze chlopak jest zdrowy i nie trzeba leczyc :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez magmal » N lis 18, 2012 10:32 am

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: TOFIK/5 lat/DO ADOPCJI

Postprzez roma_121 » N lis 18, 2012 7:15 pm

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: TOFIK/5 lat/DO ADOPCJI

Postprzez magmal » So lis 24, 2012 6:38 pm

Tofik jest psem absolutnie gotowym do adopcji.
Zsocjalizowany z innymi psami - dużymi małymi. Zero agresji. Bardzo otwarty w kontakcie z człowiekiem. Chce być bardzo blisko.

Zdjęcia z dzisiejszej wizyty wstawi Monia :)

Zobaczycie jakiego kolegę ma Tofik :roll: ja się zakochałam :oops: :roll:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: TOFIK/5 lat/DO ADOPCJI

Postprzez Achajka » So lis 24, 2012 10:15 pm

Proszę bardzo :) oto Tofik i ... jego przyjaciel :lol:


Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: TOFIK/5 lat/DO ADOPCJI

Postprzez Achajka » Pn lis 26, 2012 1:05 am

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: TOFIK/5 lat/DO ADOPCJI

Postprzez gosia » Pn lis 26, 2012 7:35 am

cudny chłopak :D
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron