TOFIK/5 lat/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

TOFIK/5 lat/MA DOM

Postprzez gosia » Śr paź 17, 2012 7:18 pm

Tofik to 5 letni pies, który potrzebuje odpowiedzialnej rodziny i osoby, która nauczy go zasad dobrego wychowania, bo psiak próbuje czasem dominować. Jest miłym psem, nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi ani psiaków w schronisku, ale lepiej, żeby trafił do domku bez dzieci. Piesek mieszkał w bloku i potrafi zachować czystość w domu. Tofik bardzo szybko przywiązuje się do nowych ludzi, to psiak spragniony miłości i prawdziwego domu, wymaga też ruchu żeby zrzucić kilka kilo.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra


Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez dalmibea » Pn paź 29, 2012 10:58 pm

Dziewczyny, wiecie cos nowego o Tofiku, czy on jest jeszcze aktualny i co dalej planujecie ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez gosia » Wt paź 30, 2012 8:33 am

Jest aktualny. Miał przyjechać do hoteliku do Yoko, ale wtedy trzeba było zabrać Robina więc chwilowo musiał zostać w schronie. Prosiłam Romę, żeby się do niego wybrała to byśmy miały informacje "z pierwszej ręki"
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez Achajka » Wt paź 30, 2012 11:01 am

Dla Tofika jest miejsce w hoteliku, spokojnie moze dojechac do Yoko i Robina :)tylko trzeba by transport zorganizowac
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez gosia » Wt paź 30, 2012 11:08 am

transport to jedno, ale nie wiem czy nas stać na utrzymanie tylu psów w hotelikach to już wie Magda, zwłaszcza, że za Alexa i za Tymka płacimy bardzo dużo
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez Achajka » Wt paź 30, 2012 11:29 am

tak wiem, musze skontaktowac sie z Madzią w tej sprawie
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez roma_121 » Śr paź 31, 2012 5:31 pm

Postaram sie na poczatku nastepnego tygodnia sie umowic na wizyte zeby wiedziec jaki transport bylby dla niego najlepszy :-)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez dalmibea » Pn lis 05, 2012 12:53 am

Roma, pamietaj o transporcie dla Tofika, moze na hotelik juz przyjezdzac :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez gosia » Pn lis 05, 2012 6:31 pm

Rozmawiałam z zastępczynią kierownika schroniska, w którym jest Tofik. Oddzwoniła, jak wysłałam jej wiadomość, że chcemy psiaka wyciągnąć do hoteliku. Mówi, że w jej ocenie jak najbardziej da się Tofika przewieźć pociągiem, że on taki misio jest, jak będzie miał ciepło i sucho to się położy i będzie spał. Mogą mu założyć kaganiec taki szmaciany, żeby nikt się nie czepiał. Powiedziała mi też, że pies zaczął sobie wylizywać miejsca na łapkach, ma tam gołe placki. Konsultowali to z vetem, bierze jakieś leki, ale prawdopodobnie to reakcja na stres. Oni niestety nie mają gdzie go przenieść.
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez chili1304 » Pn lis 05, 2012 7:00 pm

Moim zdaniem zabierajmy go do nas jak najszybciej...(w miare możliwości oczywiście) nie ma na co czekać..biedny ten Toffiś :(
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez Achajka » Pn lis 05, 2012 7:21 pm

niech przyjezdza :) zapewni mu sie tutaj komfort, odstersuje sie jak Robin :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez Achajka » So lis 10, 2012 7:47 pm

Tofik juz w hoteliku, przyjechal do W-wki o 11.30 :) Jest bardzo grzecznym psem, takim Kubusiem Puchatkiem w psiej skórze, nie ma w nim agresji ale gdy bylismy grupka w hoteliku, a weszla na teren nasza Justynka, Tofik powarczał na nią, bronil swojego stada. O tym jaki byl w podrozy napisze Kasia. A ja postaram sie na bieżąco aktualizowac jego wątek.

Niestety fotosik nie dziala, zdjecia wrzuce pozniej :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez roma_121 » So lis 10, 2012 7:51 pm

Dzisiaj Tofik trafił pod naszą opiekę ;) przebywa w hoteliku :D

Tofik jest wspaniałym psem :D kocha człowieka ponad wszystko :) uwielbia pieszczoty, głaskanie i rozdawanie buziaków :lol: szybko przywiązuje się do czlowieka :) uwielbia być miziany koło ucha, pod pyszkiem i na klatce piersiowej :lol: oczywiście wskazuje w którym miejscu chce być aktualnie głaskany :)

ma troche problemy z dyscyplina :) ale myślę, że troche pracy i wyjdzie na "ludzi" :) zresztą dzisiaj miał tyle przeżyć na raz, że mógł sie w tym wszystkim pogubić ;) ma taki swój świat ;) widać, że człowiek nie mówił do niego zbyt często bo nawet na słowa pieszczotliwe w stosunku do niego nie reagował tak jak każdy pies reaguje, tylko na dotyk ;)

w pociągu wiedział, które miejsce zająć :mrgreen: troche emocjonująca była podróż i podrózni troche nasłuchali się Tofika, ale skarg nie było :lol:

oczywiście standardowo serce mi się krajało jak go zostawiałam... choć wiem, że będzie miał tam dobrą opiekę i niczego mu nie brakuje ;) ale człowiek tam szybko się przywiązuje i najchętniej wziełabym go do siebie :( cóz.. może kiedyś dorobie się willi z basenem i dyzym metrażem :mrgreen:

Dziękuje także schroniskowi w Rudzie Sląskiej za dowóz Tofika do Katowic ;) i Monice, że dała mi okazje poznać pozostałych naszych podopiecznych i Justynke :lol:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Tofik_schronisko w Rudzie Śląskiej

Postprzez roma_121 » So lis 10, 2012 8:25 pm

Monika jak wstawisz zdjęcia Tofika to porobie mu ogłoszenia ;) jak tam trafisz na jakieś moje z nim to prześlij mi :) mam nadzieje, że to nie ostatnie moje spotkanie z Tofikiem i tym razem będe miała okazje go transportować do domu :D żeby było po równo raz transport do hoteliku raz do domu stałego :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron