Luna

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Luna

Postprzez gosia » Pn paź 15, 2012 11:27 pm

Luna to młodziutka, niespełna roczna sunia - mieszaniec. Ma nietypową urodę i maść jak dalmatyńczyk, wprawdzie krótki ogonek, ale pyszczek i łatki prawie jak dalmat. Lunka została porzucona na żwirowni, gdzie około 3 miesiące mieszkała w barakowozach i była czasem dokarmiana przez pracowników. Stamtąd zabrali ją dobrzy ludzie, u których Lunka czeka na domek i swojego człowieka. Piesek ma przemiłe usposobienie, zwraca na siebie uwagę każdej osoby. Została nauczona czystości, lubi podróżować samochodem. Miłość do człowieka okazuje w niesamowity sposób - całą sobą. Lubi siedzieć i leżeć przytulona do człowieka. Bardzo pozytywnie reaguje na małe dzieci i i każdy miły gest. W domu tymczasowym, w którym przebywa sunia są 3 koty, które troszkę goni dla zabawy, ale nie wykazuje cienia agresji. Sunia przebywa w domu tymczasowym w Koszalinie, jest zaszczepiona i odrobaczona
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Luna

Postprzez gosia » Wt paź 23, 2012 7:14 pm

po wrzuceniu ogłoszeń Lunki mój telefon się rozgrzał. Ma dziewczyna powodzenie mówię Wam :D . Jestem w kontakcie z domem tymczasowym, w którym sunia przebywa, będą się zastanawiać gdzie Lunie będzie najlepiej
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Luna

Postprzez dalmibea » Wt paź 23, 2012 7:59 pm

Super wiadomosci , ale by bylo fajnie jakby malutka super domek znalazla :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Luna

Postprzez chili1304 » Wt paź 23, 2012 8:43 pm

Extra!!!! :)
Bo ona jest piękna ta malutka !!!! Bez dwóch zdań! :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Luna

Postprzez agrazka » Wt paź 23, 2012 10:47 pm

dobrze, że tel dzwoni :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Luna

Postprzez dalmibea » Pn paź 29, 2012 10:55 pm

gosia napisał(a):po wrzuceniu ogłoszeń Lunki mój telefon się rozgrzał. Ma dziewczyna powodzenie mówię Wam :D . Jestem w kontakcie z domem tymczasowym, w którym sunia przebywa, będą się zastanawiać gdzie Lunie będzie najlepiej


I co ,wiesz juz na jaki domek sie DT zdecydowal ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Luna

Postprzez gosia » Wt paź 30, 2012 8:38 am

Pani z DT była w zeszłym tygodniu gdzieś za granicą więc sunia nadal u nich, decyzja nie podjęta, do mnie ludzie piszą i ja odsłuchuje oczywiście pretensji, ale cóż przywykłam. Cały czas ich molestuję, żeby coś wreszcie zdecydowali, zwłaszcza, że mam tam było więcej osób zdecydowanych, może ktoś zainteresowałby sie innym psiakiem jeśli nie "dostanie" Lunki
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Luna

Postprzez dalmibea » Wt paź 30, 2012 9:49 am

No wlasnie, jezeli tyle rodzin o jedna sunie sie pyta to moze ktoras z nich bylaby zainteresowana sunia z Radomia, tez mlodziutka i fajniutka :)
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Luna

Postprzez gosia » Pt lis 09, 2012 10:08 pm

Nasza śliczna mała Lunka miała duże powodzenie, ale została ostatecznie w domu, który wcześniej był domem tymczasowym :) Wszyscy tak się tam do niej przywiązali, że trudno było im się z małą rozstać. Możemy więc przenieść sunię do "zaadoptowanych". Powodzenia mała
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Luna

Postprzez Achajka » So lis 10, 2012 7:27 pm

super wiadomośc :D trzymam kciuki, powodzenia slicznotko
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron