Ola

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Ola

Postprzez dalmibea » Śr lip 07, 2010 1:56 pm

2.08.2009
Ola miala okolo 1,5-2 lata jak zostala przez sos-dalmatinerrettung zaadoptowana .
Ola szukala nowego domku i zostala przez sos-dalmatinerrettung zaadoptowana , jej losy mozna sledzic , zreszta jak wszystkich innych dalmatow zaadoptowanych przez sos na stronie fundacji pod rubryka " was wurde aus "

Dodane po 1 minutach:

Ola , zdjecie z Polski Obrazek

Dodane po 17 sekundach:

Ola w nowym domku

Dodane po 5 minutach:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Pn wrz 06, 2010 7:50 pm

Ola zostala nam wyadoptowana jako po sterylce , wlasnie dostalismy maila z jej aktualnym zdjecie ze Ola ma cieczke ?????????
Cuda sie zdazaja , wystarczylaby chwila nie uwagi i sunia po sterylce ni z tad ni z owad bylaby szczenna !
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Pn wrz 06, 2010 7:51 pm

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Śr wrz 29, 2010 8:03 pm

Dopiero teraz o tym przeczytalam... Jak to ma cieczke???? :o Bylam przy jej styrylizacji, to niemozliwe :o
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Śr wrz 29, 2010 10:58 pm

Powaznie ??? Bylas przy jej sterylce???
My sie tez tu wszyscy dziwimy , bo rodzina mowi ze po roku dostala cieczki , troche to dziwne, dopiero po roku ????
No i ze Ola od tego czasu zrobila sie bardzo smutna , kurde , sami nie wiemy o co chodzi ???
Figa , jestes na 1000% pewna ze Ola jest po sterylce ???
Pilne!!!!
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Cz wrz 30, 2010 6:05 pm

Jestem kurde pewna na 100%!! Wet mowil mi ze czasami zdarza sie tak, ze zostanie czesc jajnika w srodku i sunia moze po czasie dostac cieczki, ale nigdy dotad sie z tym nie spotkalam...
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Pt paź 01, 2010 12:32 am

Czy ty wiesz jaki rodzaj sterylki przeprowadzil weterynarz , czy jest jakas szansa na dojscie do tego , czy jej tylko przecial jajowody , czy usunal jajniki , macice , jaki to byl rodzaj sterylki , co dokladnie zrobil ?
Wiesz jaki to byl lekarz? Bo jak nie to dojde po pieczatce i moze prowadzi kartoteke i Ola jest wpisana , to bedziemy wiedziec o co chodzi.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Ati » Pt paź 01, 2010 9:43 am

mozna spojrzec jakiej dlugosci ma cieicie na brzuszku i juz bedzie wiadomo wiecej
Ati
 
Posty: 31
Dołączył(a): Pt sie 20, 2010 6:39 am

Postprzez dalmibea » Pt paź 01, 2010 11:09 am

ciecie na brzuszku po roku czasu jest kompletnie nie widoczne
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt paź 01, 2010 4:14 pm

figa napisał(a):Jestem kurde pewna na 100%!! Wet mowil mi ze czasami zdarza sie tak, ze zostanie czesc jajnika w srodku i sunia moze po czasie dostac cieczki, ale nigdy dotad sie z tym nie spotkalam...



Zgadzam się może tak być . Tym bardziej ze Ola dostała cieczki po roku od przybycia do nowego domu a psiaki mają ją dwa razy w roku
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re:

Postprzez dalmibea » Cz paź 04, 2012 12:02 am

figa napisał(a):Jestem kurde pewna na 100%!! Wet mowil mi ze czasami zdarza sie tak, ze zostanie czesc jajnika w srodku i sunia moze po czasie dostac cieczki, ale nigdy dotad sie z tym nie spotkalam...


Dostalam dzisiaj maila od Nicole, Ola miala dalej cieczke i okazalo sie ze ma wszystkie narzady rodne w sobie, nie bylo zadnej sterylki zrobione. Teraz jest juz po sterylce.
Figa, czy ty wiesz co to byl za wet ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Ola

Postprzez agrazka » Cz paź 04, 2012 10:14 pm

ale jaja :(, szkoda tylko suni.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Ola

Postprzez dalmibea » Cz paź 04, 2012 11:27 pm

A najgorsze ze doszlo przez tenokres czasu do ropomacicza i sunia musi byc teraz leczona, miala straszne bole :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron