CIAPEK (SKIPER)/3 lata/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

CIAPEK (SKIPER)/3 lata/MA DOM

Postprzez figa » Śr wrz 12, 2012 11:37 pm

W schronisku w Katowicach przebywa pies w typie. Jest piekny.
Niestety bardzo ciezko znosi pobyt tam, wygryza sobie lapki....

Opis ze strony schroniska
Obrazek

Zdjecia skopiowane z watku katowickiego schroniska na dogomanii. LINK DO WATKU.
Obrazek

Obrazek


Kontakt w sprawie adopcji:

Tel. do schroniska:
tel/fax: 32 256-61-15
tel.dyżurny: 0-601-46-23-99

Do wolontariusza:
kasni@onet.eu
tel. 668-452-677
Ostatnio edytowano Wt wrz 25, 2012 4:01 pm przez figa, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Re: Nie radze sobie... wygryzam lapki. 3 letni Samiec, Katow

Postprzez izadt » Cz wrz 13, 2012 10:06 am

jutro jadę do niego i do sosnowca do suni, może uda mi się wyciągnąć je na spacer, zrobić zdjęcia i ocenić ich zachowanie, miejmy nadzieję, że oba kropki wyjdą szybko ze schronu...
izadt
 
Posty: 70
Dołączył(a): So gru 31, 2011 4:04 pm
Lokalizacja: Chorzów/Katowice/Rybnik

Re: Nie radze sobie... wygryzam lapki. 3 letni Samiec, Katow

Postprzez dalmibea » Cz wrz 13, 2012 11:01 am

izadt napisał(a):jutro jadę do niego i do sosnowca do suni, może uda mi się wyciągnąć je na spacer, zrobić zdjęcia i ocenić ich zachowanie, miejmy nadzieję, że oba kropki wyjdą szybko ze schronu...


Jedz, zobacz, zawsze zdjecia i opis sie przydadza, tylko z tym wyciagnieciem na szybko to chyba sie nie uda, bo gdzie ??? Chyba ze masz miejsce u siebie :wink:
Iza, jak bedziesz w schronisku to zwroc prosze uwage na to czy sunia nie jest glucha !!!
Zalozylam jej watek z imieniem roboczym Lena .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Nie radze sobie... wygryzam lapki. 3 letni Samiec, Katow

Postprzez dalmibea » Cz wrz 13, 2012 11:09 am

Figa, to rozumiem ze jak go wstawilas to bedziesz starala sie o dalsze aktualizacje psa ibedziesz utrzymywac kontakt ze schroniskiem i dostarczysz nam jakis nowych informacji o nim.
Tak na marginesie i na przyszlosc zanim wstawisz watek psa na forum zobacz regulamin , watek wstwiania psow na forum
viewtopic.php?f=1&t=462
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Nie radze sobie... wygryzam lapki. 3 letni Samiec, Katow

Postprzez figa » Cz wrz 13, 2012 11:20 am

dalmibea napisał(a):Figa, to rozumiem ze jak go wstawilas to bedziesz starala sie o dalsze aktualizacje psa ibedziesz utrzymywac kontakt ze schroniskiem i dostarczysz nam jakis nowych informacji o nim.
Tak na marginesie i na przyszlosc zanim wstawisz watek psa na forum zobacz regulamin , watek wstwiania psow na forum
viewtopic.php?f=1&t=462


Nie przeczytałam regulaminu, ale pamiętam główny jego punkt dotyczący zgody schroniska na ogłaszanie psa. Watek założyłam na prośbę wolontariuszek.
W miarę możliwości będę go aktualizować.

Pies ma swój kącik na dogomanii: WATEK KROPKA
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Re: FIGUS 3 letni Samiec, Katowice

Postprzez dalmibea » Cz wrz 13, 2012 12:19 pm

super, dzieki Figa :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: FIGUS 3 letni Samiec, Katowice

Postprzez Szafranmaria » Cz wrz 13, 2012 6:24 pm

Boże co tam na Śląsku,taki wysyp porzuconych dalmatów przez ludziska,nie określe jakich.W tych rejonach są dalmaty bo u nas na Podlasiu nie ma tej rasy w schroniskach,ja cały czas jestem w kontakcie.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: FIGUS 3 letni Samiec, Katowice

Postprzez figa » Cz wrz 13, 2012 8:08 pm

Dobra wiadomosc jest taka, ze Skiper, bo takie imie dostal psiak od wolontariuszek, od dzis ma swoja stala opienkunke, ktora co tydzien bedzie sie zajmowac tylko nim.
Pierwsze slowa jakie o nim dzis uslyszalam to to, ze jest najbadziej zrezygnowanym psiakiem jaki jest. Lapki wygladaja koszmarnie, bo non stop je wylizuje. Bedzie oglaszany z kontaktem na schronisko.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Re: SKIPER- 3 letni Samiec, Katowice

Postprzez andżelika21211 » So wrz 15, 2012 11:26 pm

już nie mogę :(
czytam to wszytko i ciężko mi powstrzymać łzy, kolejny biedaczek :(
rzeczywiście, łapki nie wyglądają najlepiej, ale miejmy nadzieje, że będzie dobrze. na pewno będzie!
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: SKIPER- 3 letni Samiec, Katowice

Postprzez figa » Pn wrz 17, 2012 6:53 pm

Jesli Skip do piatku nie znajdzie domu to idzie na DT! Az nie wiem co pisac tak sie ciesze :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Re: SKIPER- 3 letni Samiec, Katowice

Postprzez izadt » Pn wrz 17, 2012 8:57 pm

a kto psiaka zabiera :)?
izadt
 
Posty: 70
Dołączył(a): So gru 31, 2011 4:04 pm
Lokalizacja: Chorzów/Katowice/Rybnik

Re: SKIPER- 3 letni Samiec, Katowice

Postprzez dalmibea » Pn wrz 17, 2012 10:38 pm

Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: SKIPER- 3 letni Samiec, Katowice

Postprzez figa » Śr wrz 19, 2012 5:57 pm

Dobre wiesci, Skiper juz w DT.


Psiak jest już u nas w domku nie bał się wejść do samochodu, podczas podróży był troche przestraszony ale bardzo nie rozrabiał. Po przyjeździe pod blok poszliśmy na spacer razem z moją Dejla. Można powiedzieć że to była miłość od pierwszego wejrzenia Od razu sie polubili. W domu Skiper jest troche zdezorientowany, chodzi z kąta w kąt i wącha. Mam nadzieje że za niedługo się troche uspokoi.
Jego rany na łapach wyglądają chyba jeszcze gorzej niż na zdjęciach... Ma też rane na ogonie. Jest bardzo chudy, widać mu prawie każdą kość... Ale miejmy nadzieje że za kilka dni trochę przytyje.
Po pierwszym spacerze mogę powiedzieć tyle że troche szarpie na smyczy ale to pewnie dlatego że jest w nowym otoczeniu. Gdy tylko się go skoryguje chodzi ładnie przy opiekunie. Do innych psów jest nastawiony pozytywnie. Dziś nawet jeden baardzo na niego szczekał a on nawet nie zwrócił na to uwagi przechodząc obok. Myślę, że kiedyś mieszkał w mieści bo gdy tylko wysiedliśmy z samochodu ciągnął do klatki. nie boi się też chodzić blisko ulicy.
Jak będzie z zostawaniem w domu nie wiem.. Może uda mi się to jeszcze dziś sprawdzić.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Re: SKIPER- 3 letni Samiec, Katowice

Postprzez chili1304 » Śr wrz 19, 2012 6:39 pm

Fajnie :) najważniejsze,że jest już bezpieczny :) hurra ! :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: SKIPER- 3 letni Samiec, Katowice

Postprzez figa » Wt wrz 25, 2012 4:00 pm

Tak to juz jest z tymi dalmasiami... czyli Skip rozkochal tymczasowa opiekunke i zamieszka z nia juz do konca swoich dni :D
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron