WICKI/6 lat/ MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez Szafranmaria » Cz paź 18, 2012 8:08 pm

dziewczynki zle napisałam może ktoś wie inny z Was odnośnie suni napiszcie proszę.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » Cz paź 18, 2012 11:40 pm

Wicki to taki maly diabelek z oczkami niewinnej owieczki ktora bardzo kocha ludzi i chce miec swoja pania tylko dla siebie i odgarnia dosc stanowczo wszystkie inne psy. To znaczy trzeba bedzie nad tym popracowac bo jezeli nie to moze to byc pozniej problem bo nie bedzie zgadzala sie z zadnymi psami, to znaczy o spokojnych spacerach na smyczy bedzie mozna zapomniec. Narazie jest sunia mloda i zdrowa , ale co bedzie jak bedzie starsza i stawy odmowia posluszenstwa i kto ja bedzie na 4 te pietro wnosil ? Chyba ze jest winda w bloku i Wicki nauczy sie winda jezdzic. Tak jak juz na watku Silvera pisalam, Mario, powiedz twojej znajomej zeby skontaktowala sie przez telefon z Magda i porozmawiala na temat adopcji :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez Szafranmaria » Pt paź 19, 2012 7:58 am

Beatko,już kontaktowaliśmy się z MAGDĄ kilka razy sprawa omówiona zdecydowała się p.Bożenka na WICKI.To ja pomagam jej bo całe życie miała psy i teraz po stracie pieska (miał nowotwora) szukała znowu prosiła żeby jechać do schroniska a ja pomyślałam o naszych dalmatach,więc tak to wyszło.P. Bożenka zna psychikę i wie jak zajmować się kropkami bo w swoim życiu miała kropka.To wielka psiara nie da skrzywdzić WICKI,także czeka na nią.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez Szafranmaria » N paź 21, 2012 10:30 am

Niestety pani zrezygnowała z adopcji WICKI szuka igły w stogu siana a to jest wkurzające.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez chili1304 » N paź 21, 2012 12:03 pm

szkoda...no coż nie Twoja wina Marysiu chciałaś dobrze.
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » N paź 21, 2012 4:56 pm

Mario z ludźmi już tak jest, często są zdecydowani nawet na 1000%, a za dzień czy dwa dzwonią i z błahego powodu rezygnują. Może lepiej, że teraz się rozmyśliła bo sunia ma miejsce w dobrym hoteliku, a jakby się ją zawiozło taki kawał drogi i potem tam jej czegoś trzeba było szukać to już większy problem. Mam nadzieję, że szybko znajdzie się ktoś kto nie będzie miał wątpliwości i zabierze sunię do siebie
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » N paź 21, 2012 10:38 pm

Wszystko w swoim czasie. Mario, u nas tak wlasnie wyglada codziennosc, zawszee ktos dzwoni i chce dalmata adoptowac, Na 50 Telefonow trafi sie jedna adopcja.
To my musimy wyszukiwac tej igly w stogu siana :lol: :lol: :lol: musialam sie sama tutaj usmiechnac, bo naprawde niektorzy tylko siano w glowie maja :lol: :lol: :lol:

Dobrze ze twoja znajoma teraz sie rozmyslila a nie jakby Wicki juz u niej byla. Dobrze ze chociaz kobieta zastanowila sie nad adopcja a nie podjela pohybna decyzje, wtedy bylby problem na ktorym by tylko Wicki ucierpiala.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez Szafranmaria » Pn paź 22, 2012 8:37 am

Brak słów,oby trafiła WICKI na super domek.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Wt paź 23, 2012 7:08 pm

suni ogłoszenia porobiłam, miałam wstawić linki, ale (powiem cichutko żaby nie zapeszyć) Wicki skradła już czyjeś serducho. Na razie nic więcej nie piszę
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » Wt paź 23, 2012 8:01 pm

Ja musialam dzisiaj rodzinie odmowic bo pani nauczycielka jest codziennie ponad 8 godzin poza domem !!!!
Gosia, moze ty bedziesz miala wiecej szczescia :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez chili1304 » Wt paź 23, 2012 8:38 pm

trzymam mocno kciuki !!!! nic nie mów,dopiero jak będzie pewniak hihi ja zawsze tak robie w wielu kwestiach-sprawdza się :lol: :lol: :lol:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Śr paź 24, 2012 8:55 am

Bea normalnie surowa z Ciebie kobitka ;), jak ja wreszcie dojrzeję do wzięcia psiaka to chyba z innej fundacji będę musiała wziąć bo też godzinami pracuję,to Waszej surowej oceny babeczki normalnie mogę nie przejść. Ale mój Jeruś nigdy zaniedbywany nie był :oops:
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » Śr paź 24, 2012 9:48 am

gosia napisał(a):Bea normalnie surowa z Ciebie kobitka ;), jak ja wreszcie dojrzeję do wzięcia psiaka to chyba z innej fundacji będę musiała wziąć bo też godzinami pracuję,to Waszej surowej oceny babeczki normalnie mogę nie przejść. Ale mój Jeruś nigdy zaniedbywany nie był :oops:

Kochana ty moja , a pracuj ile chcesz i po 12 godzin, tylko wtedy sie pytam po co ci pies? Na noc? :lol:
Ja rozumiem ze ludzie pracowac musza, ja tez pracuje, ale wtedy trzeba postarac sie o kogos kto w podczas nieobecnosci do psa bedzie przychodzil, albo tak jak Alladyn i inne musza isc do psiego przedszkola :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez izadt » Śr paź 24, 2012 8:30 pm

Myślę, że to lekka przesada z tym, że 8h to tak bardzo dużo, większość psów zostaje na tyle w domu...Rano pies idzie na krótszy spacer, ale po tych 8h na jakiś dłuższy...
izadt
 
Posty: 70
Dołączył(a): So gru 31, 2011 4:04 pm
Lokalizacja: Chorzów/Katowice/Rybnik

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Śr paź 24, 2012 8:48 pm

ja akurat w tej kwestii też się z Beą nie do końca zgadzam, ale na szczęście w wielu innych się dogadujemy ;)
pamiętam też dokładnie, jak w soboty, kiedy nie szliśmy do pracy mój Jery na nas powarkiwał, bo mu zwyczajnie przeszkadzaliśmy kręcąc się po chacie w godzinach kiedy on miał zwyczajowo spanko
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron