WICKI/6 lat/ MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » So lis 03, 2012 12:03 pm

Ciesze sie bardzo ze malutka trafila do tak wspanialej rodziny :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez Achajka » So lis 03, 2012 5:44 pm

Ależ sie cieszę, że dziewczynka trafila do wspanialych ludzi, trzymam mocno kciuki :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Wt lis 27, 2012 9:55 pm

Pozdrowienia od Wicki/Niki. Jej pani pisze: "W załączniku przesyłam zdjęcia Nikusi - niestety tylko takie w domu bo w plenerze nie było jeszcze okazji mimo że często chodzimy z nia na spacery. To zdjęcie gdzie gryzie tą wielką kość to tak naprawdę nie jest jej kość, bo dla niej za duża chociaż strasznie jej smakowała. Była rozczarowana jak jej zabraliśmy, ale to było dla jej dobra, bo gryzła z takim zaangażowaniem że podrażniła sobie troszkę dziąsła.
12/11/2012 zarejestrowałam Niki chipa w Polskim Towarzystwie Rejestracji i Identyfikacji Zwierzat, czekam jeszcze na taki identyfikator który zakłada sie na obrożę. Nasza suczka jest bardzo żywiołowa i energiczna, ale grzeczna. Czasami zastanawiamy sie czy aby napewno ma te 4/5 lat tyle w niej energii :-))
Ładnie chodzi na smyczy, ale nie lubi innych psów spacerujących i rowerzystow - robi sie agresywa i szczeka zajadle, aż trudno ja utrzymać. Myślimy że to tymczasowe i że z czasem jej to przejdzie. My akurat jesteśmy miłośnikami jazdy na rowerach i chcielibyśmy wiosną zabierać ją na przejażdżki wiec mamy jeszcze czas aby nauczyć ją posłuszeństwa na spacerach."


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » N gru 02, 2012 9:41 pm

A w nasze okolice w weekend zawitała zima. Pozdrowienia od Niki i jej rodzinki

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez Achajka » N gru 02, 2012 10:08 pm

ależ to piękna dziewczynka, ja ciągle nie moge wyjsc z podziwu jak zmieniaja sie psiaki kiedy trafiaja do kochajacych domków :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » Pn gru 03, 2012 12:46 am

Naprawde piekna psina, tylko ta kolczatka wstretna, a zeby sprawdzic jak bardzo to dla psa jest przyjemne taki zimny metal przy tych temperaturach na szyji nosic to proponuje nowej pani do zalozenia kolczatki sobie na szyje i wyjscie na dwor :evil:
Dziewczyny, czy wy mozecie dopisac w umowie ze zabrania sie zakladania psu kolczatki !? Sa inne mozliwosci prowadzenia psa na smyczy, jezeli ciagnie to polecam prace nad nim albo kantar !!!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Śr gru 26, 2012 4:45 pm

Niki spędza święta u cioci Gosi, piekła z ciotką ciasta, ubierała choinkę, potem ją rozbierała - zdjęła wszystkie cukierki w zasięgu pyska ;), dziewczyna ma normalnie niewyczerpane pokłady sił, jest nie do zdarcia, w pierwszy dzień nie spała nawet godziny dopiero wieczorem padła
gdzie te cukierki pochowała
Obrazek
wreszcie śpimy
Obrazek
na spacerku - mam nowego kolegę
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez Szafranmaria » Śr gru 26, 2012 7:11 pm

Gosiu na święta zawsze przybywają goście więc i ty miałaś wesoło,gość sam się częstował to było lżej nie trzeba było usługiwać.HA ha ha.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez chili1304 » Śr gru 26, 2012 10:14 pm

Szafranmaria napisał(a):Gosiu na święta zawsze przybywają goście więc i ty miałaś wesoło,gość sam się częstował to było lżej nie trzeba było usługiwać.HA ha ha.

ahahahahahhahaha genialne :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Gosiu jak to się mawia : gość w dom Bóg w dom :lol: :wink:
zazdroszcze takich świąt ja też bym chciała takich gości :D buziaki :*
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Cz gru 27, 2012 7:52 pm

jeszcze fotki z ostatniego ranka u cioci Gosi, u której teoretycznie pieski nie śpią na kanapach
Niki śpi w łóżku przytulona do ciotki ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WICKI/4 lata/SZUKA DOMU

Postprzez roma_121 » Cz gru 27, 2012 8:03 pm

super ;) śliczna z niej dziewczyna ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: WICKI/4 lata/MA DOM

Postprzez gosia » Pn sie 12, 2013 10:05 am

Wiki/Niki przyjechała wczoraj do hoteliku w Siekierczynie, bo jej ludzie polecieli na urlop. Rodzina trochę się zdziwiła, bo akurat byłam w odwiedzinach w hoteliku :) A Nikunia poznała ciocię Gosię i poszłyśmy sobie na spacerek. Przy właścicielach mała jest diabełkiem do innych psów, przy mnie była trochę mniej pewna siebie więc i do psów spokojniejsza, ale to taki mały niepozorny łobuziak. Za to podobno w każdym innym względzie jest psem idealnym i rodzina stwierdziła, ze jedną wadę może mieć ;) Mimo wszystko doradzałam skorzystanie z pomocy specjalisty. A tu kilka zdjęć z hoteliku i ze wspólnego spacerku

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I cały czas mam coś do powiedzenia ;)
Obrazek
Obrazek
Spacerek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WICKI/4 lata/MA DOM

Postprzez gosia » Pt paź 18, 2013 11:37 am

Niestety musimy poszukać nowego domku dla małej

Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WICKI/4 lata/MA DOM

Postprzez Achajka » Pt paź 18, 2013 6:03 pm

o jacie :( dlaczego?
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: WICKI/4 lata/MA DOM

Postprzez dalmibea » N paź 20, 2013 12:39 am

Czasami tak sie w zyciu sprawy osobiste poukladaja i pozmieniaja, ze nie ma innego wyjscia i z ogromnym bolem serca musi sie rodzina z Wicki rozstac.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron