SEGA/2 lata/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: SEGA/2 lata

Postprzez dalmibea » Wt lip 24, 2012 10:35 pm

Jestem normalnie przerazona, jak mozna doprowadzic sunie do takiego stanu :evil:
Jestem ciekawa co na to wet, czy to alergia ? Ale chyba nie , skoro dobrz eje i ma apetyt i nie ma zadnych innych dolegliwosci.
Czy to choroba skory na tle pasozytow , no i bardzo wazne by bylo wajsnienie tego czy to jest jakas choroba zakazna.
Zanim trafi na tymczas gdzie jest pies i dzieci .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: SEGA/2 lata

Postprzez gosia » Pn lip 30, 2012 7:18 pm

Byłam dziś po pracy u Segi w hoteliku, wykąpałyśmy dziewczyne w Nizoralu znowu (ma być kąpana przez 6 tygodni 2 razy w tygodniu), wzięłam ją na spacerek i spędziłam troche czasu z nią. Widzę, że przyzwyczaiła się do Pani Gosi, chodzi za nią jak cień, a na jej widok ogon suni lata jak wirnik.
Sunia nie ma już łojotoku, ale skóra wygląda koszmarnie. Wet powiedział, że miejscami będą całkiem łyse placki i dopiero później sierść odrośnie.
Sunia jest bardzo grzeczna, ładnie się dogaduje z psiakami rezydentami, tylko sąsiad Benek ciągle na nią wrzeszczy to i ona czasem wdaje się w pyskówkę przez kraty.
Okazało się, że sunia bardzo boi się burzy, jak się zaczęły grzmoty taka była zestrachana, że próbowała sie wydostać z boksu pod siatką dołem. Gosia musiała ją przenieść na czas burzy do innego boksu
A tu kilka fotek z pozdrowieniami od Segi
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: SEGA/2 lata

Postprzez agrazka » Pn lip 30, 2012 11:05 pm

przesyłamy miziaczki :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: SEGA/2 lata

Postprzez Achajka » Wt lip 31, 2012 8:06 am

widac ze sunia po kapieli :D wybielona, nareszcie widac jaka z niej sliczna dziewczynka, oby sie szybciutko domek znalazl
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEGA/2 lata

Postprzez dalmibea » Pn sie 06, 2012 9:32 pm

Sega dojechala wczoraj do domu tymczasowego gdzie bedzie mogla nareszcie dojsc do siebie, dojsc do sil i znalezc spokoj ducha.
Sega jest naprawde bardzo kochana i grzeczniutka.Na widok dzieci merdala ogonkiem jak szalona :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Sega ma niedowage , wazy zaledwie 18 Kilo, stan skory jest naprawde w stanie oplakanym ale widac ze leczenie przynioslo skutki bo ranki sa suche i nie az tak bardzo czerwone. Sega sie nie drapie dlatego myslimy ze ja to nie swedzi . Ma super apetyt, suwa wszystko co na jedzenie wyglada, ale nie ma sie co dziwic dlaczego :(

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nareszcie mogla sunieczka spac w lozeczku, jak zobaczyla dom, lozeczko i tapczan to nie wiedziala gdzie najpierw wskoczyc , czy na tapczan czy do lozeczka, widac ze byla szczesliwa jak zobaczyla ze wchodzi do domu :)

Obrazek Obrazek

Dzisiaj byla z nami u weta , byla bardzo grzeczniutka, lekarka stwierdzila lekkie zapalenie uszu i powiedziala ze narazie nie bedzie jej zbyt duzo lekarstw przepisywac bo dostala odpowiednia kuracje w Polsce. Mimo wszystko stwierdzila ze oprocz wszystkiego ten stan skory i tracenie siersci moze miec podloze zakazenia roztoczem-pajeczaki i dlatego przepisala preparat do wcierania na skore i mysli ze za 4-6 tygodni powinno byc juz wszystko dobrze.
Oprocz tego ma sunieczka ciaze urojona i narazie nie mozna jej tak i tak sterylizowac.
Obrazek
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: SEGA/2 lata

Postprzez chili1304 » Pn sie 06, 2012 9:40 pm

Ale się ciesze,że sunia już bezpieczna :) !!! Boziu jaka ona śliczniutka :)
i chyba jest sąsiadką Grafita ? albo ja już naprawde mam jakieś zwidy w tle :P :oops:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: SEGA/2 lata

Postprzez Achajka » Wt sie 07, 2012 7:56 am

super :) Bea Ty to do nieba pojdziesz razem z dalmatami bez kolejki :D cudowne wiesci naprawde jestem ogromnie wzruszona
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEGA/2 lata

Postprzez dalmibea » Wt sie 07, 2012 10:51 am

chili1304 napisał(a):Ale się ciesze,że sunia już bezpieczna :) !!! Boziu jaka ona śliczniutka :)
i chyba jest sąsiadką Grafita ? albo ja już naprawde mam jakieś zwidy w tle :P :oops:


Nadine co ma Sege u siebie jest przyjaciolka od Katji co wziela Grafita :) dobrze widzisz :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: SEGA/2 lata

Postprzez dalmibea » Śr sie 29, 2012 3:08 pm

Sega miala dzisiaj odwiedziny od nas. Dziewczynka przybrala na wadze,, siersc i skora wygladaja juz duzo lepiej. Malutka czuje sie jak u siebie w domu i traktowana jest jak mala ksiezniczka.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: SEGA/2 lata

Postprzez chili1304 » Śr sie 29, 2012 8:31 pm

Czy to oby ta sama suńka ???? :shock: :D :D :D
Uwielbiam takie happy endy :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: SEGA/2 lata

Postprzez gosia » Śr sie 29, 2012 8:46 pm

Skóra suni jest już w dużo lepszym stanie. Pamiętam te gołe placki na grzbiecie jak stąd wyjeżdżała. A zdjęcia rewelacja, od razu widać że sunia ma tam jak u pana boga za piecem. Pan bez wątpliwości zakochany i raczej z wzajemnością :D
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: SEGA/2 lata

Postprzez agrazka » Śr sie 29, 2012 10:24 pm

super ma domek, mała księżniczka będzie wdzięczna :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: SEGA/2 lata

Postprzez dalmibea » Śr sie 29, 2012 10:30 pm

chili1304 napisał(a):Czy to oby ta sama suńka ???? :shock: :D :D :D
Uwielbiam takie happy endy :)


he,he, to policz i porownaj kropki :lol: :lol: :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: SEGA/2 lata

Postprzez gosia » Pt gru 28, 2012 5:56 pm

Bea odwiedziła naszą Segę, dziewczyna ma się dobrze tylko ciocia Beata zapomniała wziąć aparat i zdjęcia robiła komórką

Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: SEGA/2 lata

Postprzez Szafranmaria » Pt gru 28, 2012 8:48 pm

nie ważne czym zrobione zdjęcie najważniejsze szczęście SEGI,sama radość.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron