DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez mira145 » N lis 18, 2012 8:08 am

Witam ponownie na wątku Dolara ! Ponieważ psiak jest mi bliski memu sercu a gdzieś zrobiła się tu cisza, bardzo proszę napisać co się u niego teraz dzieje?Jeśli nadal jest w DT to proszę o parę słów o nim -może zdjęcia. A MOŻE ZNALAZŁ DOMEK :?:
mira145
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr maja 16, 2012 10:07 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » N lis 18, 2012 11:28 am

Nie masz co sie martwic o Dolara , widze go co nnajmniej dwa-trzy razy w tygodniu, bo mieszka kolo mnie i chodzimy czesto razem na spacery.
Jezeli znajdzie sie kiedys jakas rodzina co bedzie go chciec zaadoptowac i bedzie wszystko pasowalo to sie przeprowadzi, jezeli nie to zostanie sie w domu tymczasowym na zawsze. Do tej pory zglaszaly sie tylko osoby ktore moim kryteriom nie odpowiadaly. W przypadku Dolara nie jest to sprawa pilna, bo jak pisalam , moze na DT mieszkac tak dlugo jak bedzie trzeba nawet na zawsze .

tutaj jest jego aktualne video gdzie widac czego juz sie nauczyl
http://www.sos-dalmatiner-polen.de/html/body_dolar.html

Na zdjeciu z Nina u ktorej jest , no i Gandi i jej pies Duke
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez mira145 » Pn lis 19, 2012 12:34 am

Dziękuję Ci za tak szybką odpowiedz :) ! A przede wszystkim za zdjęcia i nagrania Dolara :D ! No i łezka w oku mi się zakręciła jak go zobaczyłam! Ma wspaniałą opiekunkę !Jest taki wesoły.Jeszcze raz dziękuję :) Co bym dała ,żeby go znów uściskać !Ale Ty zrób to ode mnie :wink:
mira145
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr maja 16, 2012 10:07 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Pn lis 19, 2012 2:29 am

mira145 napisał(a):Dziękuję Ci za tak szybką odpowiedz :) ! A przede wszystkim za zdjęcia i nagrania Dolara :D ! No i łezka w oku mi się zakręciła jak go zobaczyłam! Ma wspaniałą opiekunkę !Jest taki wesoły.Jeszcze raz dziękuję :) Co bym dała ,żeby go znów uściskać !Ale Ty zrób to ode mnie :wink:

Mozesz przyjechac i go odwiedzic :) Jasne usciskam go od ciebie :D
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Cz gru 06, 2012 1:09 am

Dolar przeprowadzil sie w piatek do nowego domu :)

Obrazek
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez Szafranmaria » Pt gru 07, 2012 9:09 pm

Oj jak fajnie,jaka pańcia śliczna DOLARKA,chłopak miał szczęście.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez mira145 » Wt gru 25, 2012 11:45 pm

Ale Dolar dostał prezent od Mikołaja! :) Tak bardzo się cieszę ,że ma prawdziwy dom! :lol:
mira145
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr maja 16, 2012 10:07 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez roma_121 » Cz gru 27, 2012 6:38 pm

super wiadomość ;) niech mu się powodzi ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/MA DOM

Postprzez gosia » So sty 30, 2016 10:18 pm

Dolar z rodziną i przyjaciółmi

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron