DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez Gosia&Tina » Śr maja 16, 2012 5:01 pm

Szkoda ,że nie toleruje małych psów . Mamy w domu jeszcze ratlerka taka mała cholera zajadła :D , do naszego adopcyjnego doga rzucał się prawie dwa tygodnie, ale dog to stoicki spokój i jak mały stwierdził, że tego dużego nie da się wyprowadzić z równowagi to dał sobie spokój. Jednak przy Dolarze mógł by zostać wstrząśnięty :? Bardzo żałuję , bo Tina jest bardzo grzeczna i ułożona więc Dolar szybko by się przy niej uczył, a to ,że chłopak jest głuchy to nie jest problem.
Avatar użytkownika
Gosia&Tina
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt maja 04, 2012 7:42 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez wolontariusz » Pt maja 18, 2012 8:48 am

Dolar już w hoteliku?? Miał mieć DT do końca maja, pewnie coś nie zrozumiałam dobrze, albo musiał pójść wcześniej.... Ma Dolar założony wątek gdzieś np na dogomanii, albo nie wiem wydarzenie na FB?? Jeśli tak, to czy mogę poprosić linka? My założyłyśmy jeden wątek, żeby móc zrobić bazarek i kase przeznaczyć na hotelik dla Dolara....
wolontariusz
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt mar 06, 2012 6:24 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Pt maja 18, 2012 10:51 am

Opis Dolara z hoteliku

" Pierwszy raz mam doczynienia z gluchym psem i nie jest to problem.Dolar jedynie nie dogadał się z dobermanką,która tez miała swój świat-pilnowała piłki i ostrzegała żeby nikt jej nie zabrał.Dolar głuchy nie słyszał jej ostrzegawczego warczenia i też chciał piłkę - doszło do walki.Musieliśmy ich oddzielać.Z innymi psami dogaduje się.Nawiązał przyjazń z Miśkiem,który równie szuka domu.Misiek to taki pies przewodnik i przyjaciel Dolara-jest jego uszami.Bawi się z siedmio- miesięczną spanielką i nie robi jej krzywdy.Ale kiedy na hotel przyjechała mała 4letnia sunia kundelek pogonił ją.Trzeba go po prostu przyzwyczajać.Jest agresywny kiedy je-dajemy mu osobno i jest ok.Śpi w pokoju z moim dorosłym synem (przepadają za sobą).Do tej pory spał w koszu na podusi ale ostatnio jak syn uśnie wchodzi na łóżko obok młodej spanielki i śpią w 3kę.Kiedy syn jedzie do pracy wyje z żalu za swoim opiekunem i radości nie ma końca kiedy wraca.Uwielbia biegac po podworku,bawi sie pilką i szczeka razem z Miśkiem i spanielkami na wroga zza płotu:)"

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez roma_121 » Pt maja 18, 2012 7:17 pm

mam nadzieje, że takie właśnie informacje wreszcie pokażą ludzią, że głuchy to normalny pies nie wymagający specjalnej troski ;) powiem szczerze, że mogli by popracować z Dolarem nad tym jego płakaniem... dlatego, że on siebie nie słyszy przez co dla niego nie ma nic dziwnego w takim sposobie oddawania emocji ;)

zdjęcia świetne ;) widać, że Dolar jest wreszcie szczęśliwy ;) może się wybiegać ;) ale jedno mi przeszkadza- kolczatka...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » So maja 19, 2012 2:12 am

roma_121 napisał(a):zdjęcia świetne ;) widać, że Dolar jest wreszcie szczęśliwy ;) może się wybiegać ;) ale jedno mi przeszkadza- kolczatka...

Mi tez !!!!! :evil:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez magmal » Śr cze 06, 2012 8:45 pm

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Dolar ze swoim kolegą Miśkiem.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Śr cze 06, 2012 9:42 pm

A dlaczego on ma jeszcze ta kolczatke ? Widac ze mu tam dobrze :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez magmal » Cz cze 07, 2012 1:39 pm

jak nosił kolczatkę to i tak kolcami do góry.

Teraz ma już skórzaną obroże i szelki.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez roma_121 » Pt cze 15, 2012 8:02 pm

ale mu tam dobrze ;) super ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez magmal » Pn cze 18, 2012 11:05 pm

Witam!
Bardzo proszę napisać na watku,że Dolar już pokochał małe pieski.Wczoraj przyjał na hotelik małego westa.Piesio tak mu dokuczał,że mnie by brakło cierpliwości.Owszem jak piesk już przeginał to Dolar szczekał ostrzegawczo i odchodzil od niego ale west to miał w nosie i tak mu dokuczał a Dolarek odganiał się jak od natrętnej muchy:)))).Śpi sam w pokoju a nad ranem cichutko skomli,że chce wyjść za potrzebą.Uwielbia zabawy z piłeczką,którą po rzuceniu przynosi.Lubi się ganiać w tz,berka a przy tym szczeka i bryka jak mały cielaczek.Wzrok ma sokoli i szczeka gdy za płotem zobaczy wroga.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Pn cze 18, 2012 11:13 pm

Ojejku !!! To zdjecie gdzie lezy taki skulony na tym malym poslaniu a ten maly piesio w jego duzym koszyczku wzruszylo mnie do lez ,super Dolarek !!!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez wolontariusz » Cz cze 21, 2012 4:32 pm

Cudny!!! Tak wypiękniał, że słów brak:)) Szykujemy następny bazarek dla Dolara, kasa niebawem;))
wolontariusz
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt mar 06, 2012 6:24 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Cz cze 21, 2012 10:20 pm

Super, bo hotelik troche kosztuje :( , ale bynajmniej jest w super hoteliku i jest mu tam dobrze jak w domu :D
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Pn cze 25, 2012 10:09 pm

Czy Dolar jest wykastrowany ? Pytam bo moze ktoras z was tak naszybko wie , a ja nie mam czasu czytac watkow i szukac . Mam powazne zapytanie o niego, trzymajcie kciuki moze cos z tego wyjdzie :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez gosia » Wt cze 26, 2012 6:48 am

przez Danka » So mar 17, 2012 11:33 am

Dolar dojechał do DT do Pani Doroty , jest wesoły , biega po domu szczęśliwy. Pani Dorotka pójdzie z nim do weta ma zapalenie spojówek , przerost pazurów i oczyści uszy . Dolar jest po kastracji. Na razie wszystko OK
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron