DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez mira145 » Pt sie 31, 2012 10:48 pm

Dolarku,tęsknię za Tobą i Misiu też-ale cieszymy się,że Ci dobrze w nowym domku :P I śpisz w fotelu tak jak w hoteliku :)i jezdzisz z Panem w aucie:)i chodzisz z Panią na spacery:)...
mira145
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr maja 16, 2012 10:07 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Pt sie 31, 2012 11:30 pm

Serdeczne podziekowania dla hoteliku za to ze Dolar mogl u was w warunkach domowych czekac na adopcje i ze byl u was otoczony taka troskliwa opieka :P
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez roma_121 » Śr paź 10, 2012 8:35 am

jejku jak się ciesze, że znalazł swój dom ;) Bea gdzie ty takich cudownych ludzi znajdujesz... i bardzo załuje, że w Polsce ludzie są tak uprzedzeni... widać że chłopakowi się dobrze powodzi i jest kochany ;) należało Ci się chłopaku ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Śr paź 10, 2012 9:50 am

Dolar jest tutaj razem z Gandalfen na tymczasie u mojej kolezanki Niny i szukamy dalej domu. Dziewczyna z nim pracuje i jest na etapie ze Dolar biega od dawna sam bez smyczy i reaguje na przywolanie na obroze z wibracja . U rodziny do ktorej przyjechal nie mogl sie zostac bo relacje z dzieckiem nie pasowaly :( dlatego postanowilysmy Dolara po krotkim czasie przeniesc na DT .

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez mira145 » So paź 20, 2012 7:15 pm

Tak mi przykro ,że Dolar znów szuka domku :(. Fajny ma ten DT :) No i biega sam bez smyczy- suuuper!
mira145
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr maja 16, 2012 10:07 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez wolontariusz » Śr paź 24, 2012 7:40 am

No to w takim razie, ja też uruchomię kontakty w Niemczech, mam znajomych, którzy adoptowali od nas ze schronu psiaki, może akurat;) Tylko proszę napisać w jakim mieście Dolar przebywa teraz i na ile został w końcu oceniony jeśli chodzi o wiek? Pozdrawiam
wolontariusz
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt mar 06, 2012 6:24 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Śr paź 24, 2012 9:52 am

Dolar jest umowiony z pania ktora sie o niego stara na sobote na spacer. Pani przyjedzie z Koloni do Haltern am See i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Wiecej konkretow napisze po spotkaniu.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez mira145 » Pt paź 26, 2012 8:22 am

Mam nadzieje ,że w końcu Dolar znajdzie kochany domek,bo na razie to ma pecha :(
mira145
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr maja 16, 2012 10:07 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez chili1304 » Pt paź 26, 2012 1:01 pm

Nie pisz,że ma pecha...ma cudowny Dt i nie musi tułać się po schroniskach...a domek się znajdzie spokojnie ;)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez roma_121 » Pt paź 26, 2012 7:31 pm

Dolar chyba trafić lepiej nie mógł ;) trafił w dobre, troskliwe i doświadczone ręce ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez mira145 » N paź 28, 2012 10:57 pm

Nie twierdze,że DT jest zły -tylko to kolejny przystanek Dolara,a nie DS!
mira145
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr maja 16, 2012 10:07 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez wolontariusz » Wt paź 30, 2012 10:32 am

I jak tam wypadł spacer?? Czy szukać dla Dolara domu stałego w Niemczech??
wolontariusz
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt mar 06, 2012 6:24 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Wt paź 30, 2012 11:58 pm

Jezeli masz jakies kontakty to rozeslij Dolara do znajomych. Ale zastrzegam sobie przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej i prosze podac Kontakt tylko na nas i nasza strone Fundacji jako zrodlo.
Zostanie wyadoptowany po podpisaniu umowy ochronnej z fundacja i po spotkaniu osobistym z Dolarem przed adopcja .

Kontakt
w jezyku polskim lub niemieckim
Beata Kochanski
01778140767
stacjonarny : 02365/ 8759904
Mail: bea@sos-dalmatiner-polen.de

lun bezposrednio z DT
w jezyku niemieckim albo angielskim
Nina Drees
01633124321
Mail : nina@sos-dalmatiner-polen.de

a tu sa Ulotki do druku i rozdawania
http://www.sos-dalmatiner-polen.de/flye ... -dolar.pdf

no i watek Dolara na naszej stronie niemieckiej
http://www.sos-dalmatiner-polen.de/html/body_dolar.html
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez wolontariusz » Cz lis 08, 2012 10:57 am

Podałam wątek na stronie niemieckiej, oraz maila do Pani Beaty. Czekam na wieści, jak coś się dowiem to oczywiście napisze. Ta Pani jest naprawdę wspaniała, ona do nas z Niemiec przyjeżdżała po psy, ma 1200 km a i tak przyjeżdżała... Teraz odeszła jej nasza suka Ari, może sama zechce Dolara...?
wolontariusz
 
Posty: 22
Dołączył(a): Wt mar 06, 2012 6:24 pm

Re: DOLAR/4 LATA/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Pt lis 09, 2012 12:05 am

Moglabys mi prosze podac na pw jaka to jest strona ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron