LAKI/2,5 roku/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Laki ok.2,5 roku | schronisko Konin

Postprzez roma_121 » So cze 30, 2012 12:06 pm

własnie miałam wam pisać, że jest dom dla Lakiego.
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Laki ok.2,5 roku | schronisko Konin

Postprzez Aksamitka » So cze 30, 2012 3:36 pm

Na pewno dołożę się do transportu Lacka. Gdyby miał jechać 150-200 km bliżej to zawiozłabym go do nowego domu...
Aksamitka
 
Posty: 23
Dołączył(a): N kwi 15, 2012 11:39 am

Re: Laki ok.2,5 roku | schronisko Konin

Postprzez dalmibea » So cze 30, 2012 5:30 pm

Aksamitka napisał(a):Na pewno dołożę się do transportu Lacka. Gdyby miał jechać 150-200 km bliżej to zawiozłabym go do nowego domu...

Aksamitka, pomysl i pokombinuj jak zebrac kase, zaloz mu watek na forum Dogomania i zbieraj kase na transport, my tez tak musimy na kase pracowac, zrob bazarek, sprzedaj stare ciuchy na dogomani albo Allegro, my tez tak robimy zeby zbierac na leczenie, transporty itd. Fundacja sama musi sobie kase zorganizowac, nam nikt zadnej wyplaty za to co robimy nie placi.Im szybciej uzbierasz tym szbyciej pojedzie twoj byly psiak do domu.Powodzenia
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Laki ok.2,5 roku | schronisko Konin

Postprzez dalmibea » Pt lip 06, 2012 12:36 pm

Daj nam prosze znac jak Laki dojedzie juz do nowego domu to przesune go do zaadoptowanych
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Laki ok.2,5 roku | schronisko Konin

Postprzez dalmibea » Pn lip 09, 2012 11:47 pm

i co , wiadomo juz kiedy Laki do domu pojedzie, albo moze jest juz w domu ???
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Laki ok.2,5 roku | schronisko Konin

Postprzez Aksamitka » N lip 15, 2012 9:06 pm

Nie było mnie jakiś czas w domu.
Z tego co się orientuję to jeszcze nie pojechał, cały czas jest odnawiany wątek na Facebook'u, jutro zadzwonię do schroniska, może nowa Pani kierownik powie coś więcej.
Aksamitka
 
Posty: 23
Dołączył(a): N kwi 15, 2012 11:39 am

Re: Laki ok.2,5 roku | schronisko Konin

Postprzez dalmibea » N lip 15, 2012 11:37 pm

Dzieki ze zagladnelas i byloby super jakby ci sie udalo dodzwonic do schronika i zapytac czy juz Laki jest w domu. A skad i dokad on musi jechac ? :?:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Laki ok.2,5 roku | schronisko Konin

Postprzez Aksamitka » Pn lip 16, 2012 7:13 pm

Dzisiaj nie udało mi się zastać Pani Karoliny - kierownika schroniska, zadzwoniłam za późno :( Może jutro mi się uda porozmawiać.
Laki ma jechać z Konina do Białegostoku, to prawie 400km

Mam przykrą wiadomość z facebooka - adopcja została odwołana :cry:
http://www.facebook.com/events/455248211160892/463075037044876/?notif_t=plan_mall_activity
Aksamitka
 
Posty: 23
Dołączył(a): N kwi 15, 2012 11:39 am

Re: Laki ok.2,5 roku | schronisko Konin

Postprzez dalmibea » So lip 21, 2012 11:00 am

Dzisiaj wyczytalam na FB ze Laki dalej szuka domu, akcja transportu do nowego domu zostala odwolana :(
Moze przydaloby sie odnowic mu ogloszenia ??? Szkoda chlopaka, juz tak dlugo w schronisku siedzi. Tak jak juz pisalam, zaden psiak szybko nowego domu nie znajdzie.
Aksamitka, porob mu u siebie ogloszenia i szukaj tez wsrod znajomych i rodziny nowego domku dla psiaka, przeciez to jakby nie bylo twoj pies, ktorego kiedys kochalas i on ciebie tez.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Laki ok.2,5 roku| schron. Konin/ pilnie szuka domu !!!

Postprzez Aksamitka » So lip 21, 2012 6:19 pm

Będę dzwonić w tygodniu jeszcze do schroniska, wspomniano coś, że jest jeszcze inna osoba zainteresowana adopcją Lakcy'iego.

PS
Nie chcę zapeszać, ale jest szansa, że dostanę kredyt na zakup domu. Ostatnio spadły ceny nieruchomości i szukam intensywnie domu.
Gdyby to się udało, to nie będę musiała wyjeżdżać za granicę. Wtedy zabiorę Lacka albo innego psiaka ze schroniska do nowego domu.
Trzymajcie kciuki.
Aksamitka
 
Posty: 23
Dołączył(a): N kwi 15, 2012 11:39 am

Re: Laki ok.2,5 roku| schron. Konin/ pilnie szuka domu !!!

Postprzez Szafranmaria » So lip 21, 2012 6:59 pm

Aksamitka słabo kochałaś LAKIEGO jak myślisz o drugim psiaku ze schroniska .Walcz o LATKA,nie rób mu krzywdy,zabierz ,GO już ze schroniska jak ci sprawy pomyślnie układają.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Laki ok.2,5 roku| schron. Konin/ pilnie szuka domu !!!

Postprzez chili1304 » So lip 21, 2012 7:50 pm

Aksamitka napisał(a):Będę dzwonić w tygodniu jeszcze do schroniska, wspomniano coś, że jest jeszcze inna osoba zainteresowana adopcją Lakcy'iego

To ja kontaktowałam sie ze schroniskiem pytałam czy jeszcze aktualny,wiec dziewczyny ze schroniska pomyslały,że ktoś jest zainteresowany :( no niestety to ja pytałam je mailowo :( zapomniałam dopisac w pośpiechu,że jestem z SOS
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Laki ok.2,5 roku| schron. Konin/ pilnie szuka domu !!!

Postprzez Aksamitka » So lip 21, 2012 9:32 pm

Jeśli po zakupie nowego domu Lacky nadal będzie w schronisku, to na pewno go zabiorę, nie mam pojęcia tylko kiedy to się stanie.
Szukam mu też domu na własną rękę po znajomych, ale same wiecie, jak ciężko znaleźć dom dla psiaka.
Aksamitka
 
Posty: 23
Dołączył(a): N kwi 15, 2012 11:39 am

Re: Laki ok.2,5 roku| schron. Konin/ pilnie szuka domu !!!

Postprzez dalmibea » So lip 21, 2012 10:44 pm

Szkoda mi psiaka :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Laki ok.2,5 roku| schron. Konin/ pilnie szuka domu !!!

Postprzez dalmibea » N lip 29, 2012 11:12 pm

Dziewczyny, mam zapytanie o Lakiego, rodzina z dwojka dzieci w wieku szkolnym, dom i ogrod, podworko. Od dawna szukaja Dalmata ktory by sie im spodobal i zakochali sie w Lakim.

Aksamitka, czy ty mi mozesz napisac czy Laki moze do dzieci w wieku szkolnym ? Czy moglabys sie w schronisku dowiedziec czy szuka jeszcze domu ???
Jezeli tak , czy moglabys mi go narazie zerezerwowac na pare dni, tak zebym miala czas tutaj rodzine sprawdzic: Potrzebuje na to pare dni.

Pomozesz mi go z tamtad wyciagnac?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron