ROBIN/5LAT/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez Szafranmaria » Pn lis 26, 2012 4:53 pm

Czekam z niecierpliwością na ten moment podczas spotkania u mnie na wakacje,trzymam za słowo.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez gosia » Pn lis 26, 2012 5:39 pm

myślę, że Robin jest zbyt żywotnym psem dla 70 letniej Pani, choćby nie wiem jak kochała zwierzęta. Taki Alfik może by się nadał, bo 10 letni, kanapowiec, a Robin chyba potrzebuje troszkę więcej ruchu, ale może się mylę
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez roma_121 » Pn lis 26, 2012 5:59 pm

jeżeli jest ogrodzenie to nie powinno być problemu z aktywnością Robina ;) zresztą z tego co Monika mówiła, to pan w hoteliku nauczył wychodzić psy poza ogrodzenie i spuszczać je tak, że przychodzą na zawołanie... a z tego co widziałam Robin stał się bardzo posłusznym psem ;) Pani 70 letnia chyba będzie w stanie rzucić psu patyka ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez Szafranmaria » Pn lis 26, 2012 5:59 pm

Ja jestem też tego zdania.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez Szafranmaria » Pn lis 26, 2012 6:14 pm

Ale ja jestem za tym że to za żywiołowy pies j ak na starszą osobę,ta pani ma podwórko i co dać jeść ale pies potrzebuje podejścia psychologicznego a tego nie będzie miał.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez Achajka » Pn lis 26, 2012 6:35 pm

czy ja wiem ?? Robin nie jest az tak bardzo zywiolowym psem, chetnie wraca do kojca, pilnuje por karmienia, nie skacze, chodzi na codzien bez smyczy, to taki misio :) mysle ze Madzia tez to potwiedzi :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez Achajka » So gru 01, 2012 11:26 pm

Robin :D z dalmacią rodzinką


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez chili1304 » N gru 02, 2012 6:20 pm

I pachwiny jakie ładne już!!! :) Super widze,że naprawde idzie wszytko ku dobremu,tylko domku przybywaj! :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » So gru 15, 2012 2:12 pm

Robin czeka juz tak dlugo, teraz jest kolejka na niego !!!
Trzeba sie za chlopaka wziasc i to pozadnie :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez Achajka » So gru 22, 2012 10:01 pm

Robin, potrzebuje domku, dobrze mu w hoteliku ale wciąż czeka aż ktoś go pokocha. Jest bardzo wrażliwym psiakiem, na zmiany reaguje stresem, chodzi w kółko albo ssie pachwinę, bardzo przeżywa kiedy zmieniają się psiaki w hoteliku, musimy pomóc chłopakowi, bardzo potrzebuje naszej pomocy !!
Bardzo trudno zrobic mu fotke, wciaz chodzi, nie widzialam zeby kiedykolwiek usiadl choc na chwilke, kiedy jestem u niego :/


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez roma_121 » Cz gru 27, 2012 6:35 pm

Robin potrzebuje miłości i stabilizacji.. najlepiej jak byłby jedynakiem... jest uroczym pięknym psem... dziwi mnie, że nikt go nie pokochał jeszcze :(
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Pt gru 28, 2012 2:27 am

Pokocha,pokocha, jeszcze troszeczke i zobaczycie ze pokocha. Od dzisiaj wszystkie przed spankiem krotko o domek dla Robina sie modlic i gora za miesiac bedzie dom !!!! Kto robi ze mna zaklad :?:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez roma_121 » Śr sty 02, 2013 6:24 pm

gdyby moje suczysko nie byłoby takie wstrętne i zazdrosne do innych psów to wziełabym Robina do siebie... skradł moje serce.. zdjęcia są piękne, ale na zywo jest jeszcze piękniejszy ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Cz sty 03, 2013 2:06 am

nikt sie nie chce zalozyc ???, to znaczy ze nikt w jego szybka adopcje nie wíerzy ? :cry:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ROBIN/5LAT/DO ADOPCJI

Postprzez Achajka » Cz sty 03, 2013 10:36 am

hehe :) ja już miałam taki zamiar Beatko ale ... jakoś za bardzo jesteś zdecydowana żeby się zakładać to nie zaryzykuję :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron