FIGA/MIMI/7 LAT/ma dom

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Wt maja 08, 2012 12:10 am

Bo tam gedzie byla trzymana wczesniej nie miala zadnego ruchu, ani spacerow, jedyne co to byla karmiona i teraz nie jest latwo zzucic pare kilo, to troche potrwa.
Wazne zeby karma byla dziennie odwazana i sunia tyle dostawala ile jest zalecane. No i do tego ruch, mi sie wydaje ze troche na wadze zgubila, albo ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez agrazka » Śr maja 09, 2012 12:10 am

Dla mnie doprowadzenie psa do takiej wagi - to okrucieństwo i powinno być karane. Dobrze, że chudnie powoli, bo to dla jej zdrowia.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Śr maja 09, 2012 11:36 am

Czy Figa-Mimi ma aktualne szczepienia ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez gosia » Śr maja 09, 2012 12:48 pm

Sunia była szczepiona w połowie lutego jak była u mnie
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez andżelika21211 » Śr maja 09, 2012 8:00 pm

Pani Gosiu, przepraszam. Przepraszam, że tak późno dodaje te zdjęcia, ale naprawdę. Brakuje mi czasu by posiedzieć przed komputerem. Z góry dziękujemy za wszystko i przepraszam za jakość zdjęć, ale wszystkie są zawsze robione telefonem. Teraz Figunia nie miała żadnych szczepień, ale jak trzeba - wybierzemy się :) Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez gosia » Cz maja 10, 2012 9:13 am

Dzięki za zdjęcia, milo popatrzyć na zadowoloną minę Figuni. Mam teraz wyjazd do Zabrza, ale po powrocie odnowię suńce ogłoszenia :wink:
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Cz maja 10, 2012 10:20 am

Gosia, wstrzymaj sie prosze z ogloszeniami dla Figuni do niedzieli.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez andżelika21211 » Cz maja 10, 2012 12:44 pm

A co, jednak jest ktoś chętny? :(
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Cz maja 10, 2012 10:47 pm

Tak , zabieram sunie w niedziele ze soba :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez roma_121 » Pt maja 11, 2012 9:36 am

kurcze super wiadomość ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez chili1304 » Pt maja 11, 2012 3:57 pm

dobre wieści a mi troche smutno...ona sie tak skumplowała z Korą i przywyczaiła do tymczasowych opiekunów :(
no nic taka rola DT ehhhh wążne ze bedzie miała domek stały
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI8

Postprzez dalmibea » Pt maja 11, 2012 6:02 pm

No tak, ale z tego co wiem to nie bylo mozliwe zeby sie na DT na zawsze zostala, dlatego im szybciej tym lepiej dla suni.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez andżelika21211 » So maja 12, 2012 11:51 am

Gdybyśmy mieli większe mieszkanie i więcej pieniędzy, nigdy byśmy jej już nikomu nie oddali :(
Niestety, ja rozpaczam od czwartku i nie potrafię przestać. Już dzisiaj wieczorem pożegnam Figunie na zawsze :(
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez andżelika21211 » So maja 12, 2012 12:09 pm

Kochana Suńko!
Bardzo cieszę się, że Cię poznałam, że spędziłaś u nas tak dużo czasu. Dałaś nam bardzo dużo miłości i pokazałaś swoją wdzięczność. Przykro mi, że nie możesz zostać u nas na stałe :( Będziemy wszyscy bardzoo za Tobą tęsknili i nigdy o Tobie nie zapomnimy! Cieszę się, że Ci pomogliśmy, bo jesteś naprawdę wspaniałym psem i jestem przekonana, że tam, u Twoich nowych właścicieli będzie Ci wspaniale. Tam nie zabraknie Ci niczego, a nowi właściciele obdarzą Cię taką samą dawką miłości, jak my, obiecuję :) Bardzo Cię kochamy i wierzę, że o nas nie zapomnisz. Nie wiem kiedy przyzwyczaję się do Twojej nieobecności i przestanę płakać, nie wiem kiedy przestanę myśleć, że gdy wejdę do mieszkania, od razu zobaczę Twój uśmiechnięty pycholek spragniony miłości... To bardzo boli, ale minie :(
Będzie nam Ciebie bardzo brakowało!
KOCHAMY CIĘ I POWODZENIA !

TO ZDJĘCIA Z OSTATNICH GODZIN Z MOJĄ FIGĄ :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: FIGA/MIMI/7 LAT/DO ADOPCJI

Postprzez gosia » So maja 12, 2012 6:37 pm

Andżelika wiem, że Ci bardzo smutno, też tęskniłam za Figą jak ode mnie pojechała do Was. To taka kochana przylepka, ale trzeba się cieszyć, że znalazła swój dom na zawsze - tam na pewno będzie kochana. Ona też będzie za Wami tęsknić i na pewno nigdy nie zapomni tego, co dla niej zrobiliście. Głowa do góry masz jeszcze Korę
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron