ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez Szafranmaria » Cz paź 18, 2012 3:59 pm

A jeszcze odnośnie adopcji,ta pani umie i wie jak obchodzić się z pieskami bo to taka psiara jak ja i muszę pomóc jej znalezć pieska .Przez swoje życie cały czas były pieski w domu a teraz pozostała rozpacz po odejściu jej pupila.W swoim życiu miała też dalmata to zna psychikę.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Cz paź 18, 2012 6:57 pm

To by bylo super jakby Alex u odpowiedzialnych ludzi naresczie dom znalazl, on juz czeka tak dlugo. Wazne zeby ta pani miala cierpliwosc i czas dla niego zeby z nim pracowac i sie nim zajmowac. Zeby byla swiadoma tego ze Alex to taki nieoszlifowany diamant nad ktorym trzeba popracowac a na pewno bedzie z niego super psiak !!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez Szafranmaria » Cz paź 18, 2012 8:02 pm

Beatko niestety nie zdecyduje się ta pani na SILVERA,bo jak ona mówi on musi mieć podwórko do wybiegania się.Pani Bożenka zdecydowała się na WICI.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez WakacjePupila » Cz paź 18, 2012 9:07 pm

Witajcie!
Silver serdecznie pozdrawia swoich wielbicieli. Uśmiechnięty z rozmerdanym ogonem buszuje na jeszcze zielonej trawie z przerwami na wygrzewanie się w ostatnich promieniach ciepłego słońca. Tak jak wyżej zostało napisane Silver jest niezwykłym psem, przy odrobinie pracy można zdziałać z nim wiele, dokładnie tak jak nieoszlifowany diament, który po obróbce ujawnia swoje prawdziwe piękno. Większość czasu w ciągu dnia spędza na wspólnych zabawach i harcach z naszymi dziewczynami, ganiając za piłką czy patykiem. Wszyscy trzymamy kciuki za Silvera, by znalazł nowy kochający dom jak najszybciej. W odpowiednich rękach będzie wspaniałym przyjacielem na wiele lat.

Pozdrawiamy
Silver i Załoga Hotelowa

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
WakacjePupila
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt lut 17, 2012 7:29 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Cz paź 18, 2012 11:19 pm

Szafranmaria napisał(a):Beatko niestety nie zdecyduje się ta pani na SILVERA,bo jak ona mówi on musi mieć podwórko do wybiegania się.Pani Bożenka zdecydowała się na WICI.


Uwazam ze tylko podworko do wybiegania to i Wicki nie straczy , zadnemu dalmatowi nie starczy podworko do wybiegania, jest duzym plusem jak sie je ma, ale najwazniejsze jest to zeby nie zastepowac podworkiem wybiegu jaki powinien miec kazdy zrdowy i mlody Dalmat.Jezeli zapewni sie psu odpowiedni wybieg, spacery i zabawy z innymi psami na lace czy w lesie i poswieci mu sie odpowiedni czas to i wtedy taki dalmat bedzie szczesliwy co w bloku mieszka a moze nawet i bardziej od takiego ktory sam sobie na podworku bedzie pozostawiony i z nudow nic innego nie bedzie robil jak wszystko co za plotem sie porusza obszczekiwal i posesji zajadle bronil.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Cz paź 18, 2012 11:30 pm

Mam jeszcze pytanie do zalogi hoteliku.
Czy Silver na tych zdjeciach to bawi sie tak z psami czy to sa same sunie ? Jakie jest nastawienie Silvera wobec innych psow i na co trzeba zwracac uwage ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez WakacjePupila » So paź 20, 2012 9:43 am

dalmibea napisał(a):Mam jeszcze pytanie do zalogi hoteliku.
Czy Silver na tych zdjeciach to bawi sie tak z psami czy to sa same sunie ? Jakie jest nastawienie Silvera wobec innych psow i na co trzeba zwracac uwage ?


Witajcie!

Tak Silver u nas bawi się z samymi suniami.
Nie wszystkie akceptuje aczkolwiek kiedy umiejętnie się go wprowadzi to nie ma problemu, polubi nawet te najbardziej wredne babska :mrgreen: Co do samców, tutaj nie próbujemy gdyż jest raczej negatywnie nastawiony do swoich rywali. Uwagę trzeba zwracać na zachowanie drugiego psa, z którym chcemy go zapoznać i na samego Silvera. Czasami jest tak, że się nie ma żadnego problemu, bądź potrzebuje chwili by sprawdzić jego nastawienie lecz bywa i tak, że od razu stwierdza, że nie będą kumplami bez znaczenia jakie ma zamiary drugi psiak. Jeżeli potrafi ktoś wyprzedzać reakcję psa nie będzie miał problemu odczytać jego zamiarów.
Silver to młody i bardzo energiczny pies, spragniony kontaktu z ludźmi. Staramy się aby Silver był u nas szczęśliwy i nie czuł się samotny co odwzajemnia wielką przyjaźnią do nas.

Pozdrawiamy
Silver i Załoga Hotelowa
Obrazek
Avatar użytkownika
WakacjePupila
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt lut 17, 2012 7:29 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez WakacjePupila » N paź 28, 2012 12:32 pm

Witam!

Napisał do nas Pan z chęcią adopcji Silvera. Pan jest z Gdyni, stracili dopiero co swoją sunię dalmatkę. Podaliśmy kontakt telefoniczny do was i na forum. Miejmy nadzieję że coś z tego wyjdzie :)

Pozdrawiamy
Silver i Załoga Hotelowa.
Obrazek
Avatar użytkownika
WakacjePupila
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt lut 17, 2012 7:29 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez Achajka » So gru 01, 2012 11:32 pm

Alex :D


z Panem Rafałem :)
Obrazek

z Tofikiem
Obrazek

Z Tofikiem i Amorem
Obrazek

z Messim
Obrazek

Obrazek

z Tofikiem
Obrazek

Obrazek

z Amorem
Obrazek

z Messim
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez Achajka » So gru 01, 2012 11:34 pm

a tutaj :) cała nasza gromadka

nasze kropeczki *-^

od lewej: Tofik, Alex, Messi, Robin, Amor
Obrazek

na pierwszym planie: Alex i Amor, potem Messi i Tofik
Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » N gru 02, 2012 12:23 am

Normalnie wlasnym oczom nie wierze :shock: :shock: :shock: , nasz Aleksio bawi sie z czterema innymi chlopakami ??? niech mnie ges kopnie, ale agresor z niego :lol:
widac ze mu zmiana otoczenia sluzy :wink:
Az mi sie lezka ze szczescia w oku zakrecila , super :P !!!!!!

A na tym jednym zdjeciu to nawet niewiadomo ktory jest ktory , extra Fotki :D
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez Achajka » N gru 02, 2012 12:33 am

Już podpisałam :D po oprawianiu zdjęć już ich rozpoznaję :D Alex to jakby druga Zakładka, usposobieniem i kropeczkami są do siebie bardzo podobni :mrgreen:

Psiak kocha i ludzi i psiaki, wszystkie nasze kropeczki dzisiaj pierwszy raz się poznały osobiście, widziały się z boksów ale miały okazje poszaleć :) widok nie zapomniany, ja dzisiaj przeżyłam szok i dosłownie gęba mi dzisiaj opadła, jak zobaczyłam wszystkie ciapki biegnące razem do furtki żeby nas przywitać.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez WakacjePupila » N gru 02, 2012 2:04 pm

Witamy!

Bardzo cieszy nas to iż Silver szybko zaaklimatyzował się w nowym miejscu.
A przede wszystkim jesteśmy zadowoleni iż nasza praca i trud włożony w Silvera nie poszła na marne.
Po długim pobycie u nas zawsze zostanie zapamiętany jako młody szalony kropek :)

Silver - cała Załoga naszego hotelu trzyma za Ciebie kciuki.
Obyś jak najszybciej znalazł swój kochający dom! :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
WakacjePupila
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt lut 17, 2012 7:29 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez Szafranmaria » N gru 02, 2012 4:28 pm

Wszystkie kropki są przecudowne jeden ładniejszy od drugiego.Cudeńka a takie nieszczęśliwe,porzucone.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/DO ADOPCJI

Postprzez chili1304 » N gru 02, 2012 6:18 pm

Jaaa Cie! Ile dalmatów w jednym miejscu!!!!!!!!!! :) Pięknie,że tak sie zintegrowały razem wszystkie ez zgrzytów :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron