ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

ALEX/SILVER/OK 1,5 ROKU/MA DOM

Postprzez magmal » N lut 05, 2012 7:15 pm

Alex, ok roczny pies. Kolejny w ostatnich dniach na łańcuchu. Właściciel najchętniej by się go pozbył, bo nie dogaduje się z owczarkiem niemieckim i w zasadzie to nie wie co z nim zrobić i tak na tym łańcuchu siedzi.

Proszę o pomoc w szukaniu bezpłatnego domu tymczasowego. Nie stać nas na kolejnego psa w hotelu :( a to jeszcze nie koniec psów na łańcuchach lub potrzebujących naszej pomocy.

Pies jest w woj.pomorskim, koło Człuchowa.

POMOCY!!!!!!!

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: ALEX/1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez chili1304 » Pn lut 06, 2012 10:57 am

"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: ALEX/1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez edytatbg » Pn lut 06, 2012 2:16 pm

Ja dysponuję tymczasem, wolne mieszkanie do remontu stoi wolne 2 pietra podemna, juz chyba o tym kiedys pisałam. Ale psisko daleko ja na Podkarpaciu. Tarnobrzeg.
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Re: ALEX/1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez dalmibea » Pn lut 06, 2012 3:02 pm

Tak , do Alexa to daleko , ale dziewczyny !!! Przeciez w Zdanowie jest jeden polamany dalmat w budzie , a Tarnobrzeg a Zdanow to okolo 130 Km ,
moze u Edyty dla niego schronienie by bylo .
Skontaktujcie sie ze soba
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ALEX/1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez roma_121 » Śr lut 08, 2012 7:45 pm

kolejny łańcusz... ile ich jest :( jak nie schronisko to łańcuch... ehh... szczerze powiem że niewiem co pisac... :(

piesek jest śliczny... młody więc mam nadzieje że znajdzie odpowiedni dom... i łańcuch zamieni na kanape ..
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: ALEX/1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez dalmibea » Śr lut 08, 2012 8:26 pm

ja sie juz nadzieja nie ludze , jak go wy nie wyciagniecie to nikt poza wami tego nie zrobi. :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ALEX/1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez magmal » N lut 12, 2012 2:39 pm

Witam,
Pies - Silver dojechał już do hotelu. W załączniku przesyłam zdjęcia. Stan psa: psychicznie pies nie jest w złym stanie, kontaktowy, bez agresji do ludzi, jeży się na inne psy i suki. Fizycznie- pies jest wychudzony. Oceniając sytuację, myślę że najlepiej nie znosił pobytu przy budzie na łańcuchu i kolczatce.

Proszę o dane do faktury za transport psa. Koszt transportu 260 km x 1,50 zł = 390 zł.
Potwierdzam telefoniczne ustalenia: koszt pobytu psa w hotelu liczyć będziemy 20 zł/dzień. Wyżywienie w zakresie hotelu, chyba że chcecie aby był karmiony specjalistyczną karmą - proszę o informację na ten temat. W załączniku przesyłam również zdjęcie ostatniego szczepienia i dokument zrzeczenia się psa. Proszę o informacje o dalszych decyzjach związanych z psiakiem.
Pozdrawiam


Tak więc nasz Alex ma na imię Silver. Jest już bezpieczny.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

:evil: :evil:
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: ALEX/1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez dalmibea » N lut 12, 2012 2:42 pm

Niech to kolczatke mu na tym hotelu zciagna!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ALEX -Silver /1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez chili1304 » N lut 12, 2012 5:13 pm

Boziu jaki on chudziutki:(
Kochany teraz już bedzie lepiej...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: ALEX -Silver /1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez Achajka » N lut 12, 2012 6:23 pm

o jacie a jaki brudasek :evil: , dobrze ze psiak trafil w dobre rece, i nareszcie od budy odpiety
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALEX -Silver /1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez Vilena » N lut 12, 2012 6:42 pm

Czy ja dobrze widzę, 20zł za dzień w hoteliku, czyli 620zł za miesiąc?!!! :shock:
A co to za hotelik?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: ALEX -Silver /1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez Achajka » N lut 12, 2012 7:07 pm

Vil, ja szukalam hotelików, wierz mi ze to wcale nie jest drogo :) dzwonilam do kilkunastu, wszedzie min. 30 zl za dobę.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALEX -Silver /1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez chili1304 » N lut 12, 2012 7:49 pm

A gdzie on jest? Tutaj gdzieś w mazowieckim ?
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: ALEX -Silver /1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez magmal » N lut 12, 2012 9:54 pm

chili1304 napisał(a):A gdzie on jest? Tutaj gdzieś w mazowieckim ?


nie, nadal na Pomorzu, w hoteliku.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: ALEX -Silver /1 rok/ na łańcuchu/ POMOCY

Postprzez magmal » Pt lut 24, 2012 9:28 pm

Obrazek Obrazek

Witam,
Przesyłam zdjęcia. Z Silverem wszystko w porządku. Zabawki sprawiają mu dużo frajdy. Mamy z nim dobry kontakt. Jego stosunek do innych psów: na tym etapie nie nadaje się do funkcjonowania w towarzystwie innego samca. Nie toleruje psów, z sukami się dogaduje. Stosunek do ludzi: pozytywnie nastawiony do ludzi których już poznał, do obcych po krótkiej niepewności przekonuje się. Nie jest agresywny. Psiak jest wesoły, lubi się bawić, otwarty na kontakty z człowiekiem.

Nasza lekarz weterynarii oglądała Silvera, nie ma zastrzeżeń do stanu jego zdrowia, jedyna uwaga to wychudzony, ale to się zmienia, na korzyść. Został zaszczepiony.
Fakturę wyślę wraz z tą za transport, ale powiem szczerze, że nie mogę się za to zabrać - praca z psami i na rzecz psów zajmuje mi większość czasu

Kolczatka? zdjęcia które przesłałem wcześniej pokazywały psa zaraz po przywiezieniu go do hotelu. Następnie mu ją zdjęliśmy. Obecnie ma obrożę - jedną z naszych, ale tego mamy zawsze za mało więc poproszę o przesłanie. Smyczy nie trzeba, psy wyprowadzamy na naszych, sprawdzonych smyczach. Chyba że do ewentualnej adopcji.

Pozdrawiamy
Artur i ... Silver
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron