JERRY-JAMNIK/3 LATA - szuka domu

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: JERRY/3 lata - jamnik z interwencji

Postprzez Danka » Śr lut 29, 2012 9:04 am

Jest telefon ,ale jest też "PW" , ja uzyskałam od Twojej Mamy info ze masz obawy i wahasz się,prosiłam żeby dała mi znać jeżeli się coś zmieni. Nie rób z nas "czarownic" , ani tu ani na DOGO . Poza tym to jest JAMNIK i nawet w "pokoleniu ze Średniowiecza nie miał w swoim drzewie dalmata . Możesz pomóc prosząc aby przejęły go ciotki z jamników w potrzebie . Nie ma problemu . My z Magdą robimy wszystko (dosłownie ) żeby znaleść mu DS . Szukamy pomocy w innych organizacjach u znajomych , może zamiast wylewać żółć pomożesz. :( :( Będziemy wdzięczne.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: JERRY/3 lata - jamnik z interwencji

Postprzez magmal » N mar 25, 2012 8:54 am

wczoraj Jerremu ucięto jajka :)

Chłopak niedługo się pakuje i wyjeżdża do nowego domu :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: JERRY/3 lata - jamnik z interwencji

Postprzez dalmibea » N mar 25, 2012 12:13 pm

No wielkanoc sie zbilza , trzeba jajca zbierac bo w koszyczku pusto bedzie :lol: :lol: :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: JERRY/3 lata - jamnik z interwencji

Postprzez gosia » N mar 25, 2012 1:09 pm

A ten nowy dom Jerrego to na stałe? Bo jeśli tak to super wiadomość :D
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: JERRY/3 lata - jamnik z interwencji

Postprzez dalmibea » N mar 25, 2012 1:12 pm

Tak na stale :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: JERRY/3 lata - jamnik z interwencji

Postprzez Danka » N mar 25, 2012 3:40 pm

Jerry wczoraj pojechał na kastrację , wszystko OK . :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: JERRY/3 lata - jamnik z interwencji

Postprzez Szafranmaria » N mar 25, 2012 8:55 pm

nie macie sumienia,faceta męskości pozbawić (ja żartowałam).
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: JERRY/3 lata - jamnik z interwencji

Postprzez roma_121 » Pn mar 26, 2012 9:49 pm

i jak po kastracji? dochodzi chłopak do siebie ? :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: JERRY/3 lata - jamnik z interwencji

Postprzez Danka » Pn mar 26, 2012 10:19 pm

NIc mu nie jest ,"twarda jamnicza sztuka " z niego :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: JERRY/3 lata - jamnik z interwencji

Postprzez roma_121 » Pn mar 26, 2012 10:24 pm

To dobrze :-)taki rodzynek z niego :-P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: JERRY-JAMNIK/3 LATA - DOM JUŻ WYBRANY

Postprzez dalmibea » So kwi 14, 2012 3:44 pm

Czy moze mi ktos powiedziec co z nim, czy go rodzina odebrala na swieta ?
Bo nie zabardzo wiem co mam z nim zrobic i gdzie przesunac czy dalej szuka domu czy jak ?
Administrator forum od Dalmatinerrettung, ktory robil kontrole przedadopcyjna pyta sie czy wszystko ok, a ja nie wiem co odpisac :cry:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: JERRY-JAMNIK/3 LATA - szuka domu

Postprzez dalmibea » N kwi 15, 2012 11:48 pm

Rodzina Jerrego nie odebrala :(
Jerry zostal przejety przez fundacje VIVA i jest pod ich opieka. SOS Dalmatynczyki nie jest odpowiedzialne za dalsze losy psiaka.
Udostepniamy tylko naszej strony i forum na oglaszanie Jerrego w szukaniu nowego domu.
Prosimy o przesylanie aktualnosci i zdjecia conajmniej raz na 6 tygodni, w przypadku braku aktualizacji zostanie pies usuniety do dzialu nie wyjasnione adopcje.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: JERRY-JAMNIK/3 LATA - szuka domu

Postprzez magmal » Wt maja 01, 2012 6:22 pm

perypetie Jerrego można śledzić na dogomanii

http://www.dogomania.pl/forum/threads/223308-MLB-JERRY-jamnik-%C5%82a%C5%84cuchowo-kojcowy/page4

niezły z niego gagatek :twisted: :twisted:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: JERRY-JAMNIK/3 LATA - szuka domu

Postprzez dalmibea » So maja 26, 2012 12:49 am

Wlasnie wyczytalam na watku Jerrego ze ma domek w Opolu :)

Malibo57 pisze :

"Od piątkowego popołudnia Jerry jest psem "domnym"
Przyjechali po niego bardzo mili Państwo z Opola - gorąco dziękuję Madziek z Fioletowego Psa za wizytę i objęcie patronatu nad Jerrym "na obczyźnie".
Jerry początkowo był ogromnie podekscytowany, ale po pewnym czasie się uspokoił i dalsza podróż przebiegła spokojnie - na kolankach Pańci.
Noc minęła spokojnie, Jerry nie narozrabiał, choć kręcił się i zwiedzał nowe włości. Od rana spacery i wizyty u znajomych, zapoznawanie się z terenem i psami "z kręgu".
Po południu będzie serwis info."

Pzresuwam do zaadoptowanych, SOS-Dalmatynczyki nie jest odpowiedzialne za dalsze losy psa, nie przeprowadzalismy adopcji .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: JERRY-JAMNIK/3 LATA - szuka domu

Postprzez magmal » Śr wrz 05, 2012 10:05 pm

podkradłam od Malibo:

Jerry w domu :)

Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron