ŁATEK/4 LATA

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez kate » Śr lut 08, 2012 9:26 pm

to może zamiast psa z ostródy tego psiaka weźmie moja koleżanka na dt?
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez magmal » Śr lut 08, 2012 10:42 pm

taki jest plan. Omawiamy logistykę z Danką. Wkrótce damy info co do dalszego działania.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez kate » Śr lut 08, 2012 10:48 pm

oki
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez kate » N lut 12, 2012 9:29 pm

a....dom mojej koleżanki czeka na tego psiaka, sorki ale uznałam, że psiak będzie dla niej dobry i bezpieczny jak na pierwszy raz. Koleżanka jest chętna pomagać więc jak gdzieś pisała Bea ten jest w miarę pewny że nie będzie jajkiem z niespodzianką. W razie czego dorzucę się do transportu do Warszawy.
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez dalmibea » Pn lut 13, 2012 1:13 am

Kathi , jezeli chodzi o charakter to wiesz sama ze kazdy psiak ktorego nie znamy jest jajkiem niespodzianka, prosze powiedz to twojej znajomej zeby w razie czego nastawila sie na psiaka ktory nie jest nauczony zycia w domu i moze byc tak ze nie bedzie czysty , nikt z nas nie wie jak on sie bedzie w domu zachowywal, zreszta jak kazdy inny ktorego bierzemy ;) Sama wiesz jak jest
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez kate » Pn lut 13, 2012 10:32 pm

Bea, z grubsza ustaliłam z Magdą co trzeba, koleżanka czeka na psisko i tyle. Będę się z nią widziała może w środę, tzn na spotkaniu naszych suczek i z nią pogadam. Ale wszystko jest ok, ona rozumie że nie do końca da się ustalić jaki jest pies i jak będzie reagował w nowych warunkach, nie martw się. Jestem a właściwie staram się być odpowiedzialną działaczką :)
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez dalmibea » Wt lut 14, 2012 12:23 am

Wiem Kathi ;) ale jak juz czlowiek tyle razy na gebe polecial to na wszystko sie uwaza , najwazniejsze sa dwie sprawy, zeby sobie ludzie na DT zdawali z tego sprawe ze do nich pies po przejsciach trafia o ktorym prawie nigdy nic albo bardzo malo wiemy , i ze DT jest zawsze na czas nieograniczony , jezeli zdaje sobie z tego DT sprawe i podejmnie sie mimow wszystko udzielenia pomocy to nie powinno byc klopotow.
Super ze Latek trafi na DT do twojej kolezanki .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez kate » Śr lut 15, 2012 9:40 pm

widziałam się z koleżanką, jak psiaka będą przywozić to ja tam będę.....na pewno wszystko się uda
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez kate » Cz lut 23, 2012 8:31 pm

Och, mam apetyt na tą laseczkę.....
Obrazek

co ona tam ma pod brzuchem?
Obrazek
z tyłu też nie kiepska ;)
Obrazek

może dam jej buzi?
Obrazek

Obrazek
Obrazek

zdjęcia trochę nie po kolei....psiak dojechał, gdy zobaczył swoją nową współlokatorkę to od razu przystąpił do zabawy i szybko przeszedł do amorów....w domku czuł się swobodnie, oczywiście chciał się bawić z Roksą. Psiak jest energiczny, jak widać dogaduje się z psami, można z nim wszystko zrobić. Potrzebuje na pewno rodziny która poświęci mu uwagę, pójdzie na spacer, pozwoli się wybiegać. Polecam każdemu. Jutro po pierwszej nocce u Marty będzie wiadomo więcej. Dziś mimo amorów i zalotów było widać że tak na prawdę psiak jest zmęczony i znając życie jak padnie na wyrko to go nawet huk z armaty nie obudzi. Marta dzięki i trzymamy kciuki ;)
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez agrazka » Cz lut 23, 2012 9:24 pm

jakie miłosne zapoznanie :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez chili1304 » Cz lut 23, 2012 9:44 pm

Ale fajnie:) Jaki on sliczny a jaki "uśmiechnięty" :lol: :lol: :lol: :lol:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez Danka » Cz lut 23, 2012 10:07 pm

W drodze z Poznania do Bydgoszczy miałyśmy pasażerkę , malutką sunie 6 tygodniową która jechała do domku. Oto ona: Obrazek Obrazek

Potem w Bydgoszczy wysiadła malutka i wsiadł nasz Łatek , chudy , z rankami na łapach , miał ostry stan zapalny spojówek , nie widział na ślepka ciągle tarł je łapką i zamiast oczu miał dwie wąskie szparki. W Toruniu był z nami na spotkaniu i potem poszliśmy do weta gdzie dostał leki na miejscu i na drogę , oczy są czerwone ale pomogło bo przestał trzeć i je otworzył. :)
To zdjęcia z samochodu , a na spacerach ciągnie jak koń. :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez dalmibea » Pt lut 24, 2012 2:20 am

No to widze ze Danka ma super prace , co wyjazd w delegacji to pies trafia na tymczas ;)
Dobrze ze Latkowi ta meczarnia sie skonczyla .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez chili1304 » Pt lut 24, 2012 9:33 am

Danusia Ty to kochana jesteś:*
Ja tak czułam gdzieś na początku tego wątku,że on tam luksusów w tym garażu nie miał:(
Biedaczek,nikt o niego nie dbał,a pies cierpiał w samotności...draństwo i tyle w temacie!
Ciesze się,że jest już bezpieczny super Dziewczyny z Was i Ty,i Kate i koleżanka u której jest Łatek i wszystkie inne osoby zamieszane w "odbicie" Łatka:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: ŁATEK/4 LATA

Postprzez kate » Pt lut 24, 2012 4:07 pm

no więc.....z tego co wiem, Roksa, nowa miłość łatka jest o niego zazdrosna, wypycha go łapami z posłania, wypija jego wodę i zjada wszystko z jego miski choć właściwie ona nigdy za dużo nie jadła. Piesio musi jeść w innym miejscu. Zakochał się w chłopaku Marty i ciągle siędo niego śmieje - tak jak to dalmat potrafi. Generalnie jest w porządku.
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron