ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez Achajka » Wt cze 05, 2012 9:31 am

nareszcie dobre wiadomości :D super chlopak wyglada, bardzo ale to bardzo sie ciesze
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez gosia » Wt cze 05, 2012 3:08 pm

Też się bardzo cieszę, że Alladynek powoli wraca do zdrowia, to jego straszna historia sprawiła, że trafiłam w dalmacie towarzystwo i nie ukrywam, że po tym wszystkim co przeszedł podwójnie mnie cieszy, że znalazł kochający dom. Nadal trzymam kciuki, aby wszystko dobrze się leczyło
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez Szafranmaria » Wt cze 05, 2012 9:10 pm

Świetna wiadomość,tak ciągle myślałam o ALLKU,już nie chciałam WAS dziewczynki męczyć,co słychać.cieszę się bardzo,niech piesio wraca do zdrowia a jego panci życzę wytrwałości.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez Szafranmaria » N cze 10, 2012 3:08 pm

Dziewczynki widzę,że na stronie niemieckiej są nowe wiadomości o ALLADYNIE,proszę napiszcie co u kropka ?
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez dalmibea » N cze 10, 2012 5:20 pm

Byl w piatek u rentgena i niestety ale trzeba jeszcze dwa tygodnie poczekac zeby zciagnac sruby. Lekarz je narazie poluzowal i dopiero za dwa tygodnie je calkiem zciagnie.
A tak poza tym jest lekarz bardzo zadowolony z Alladyna,tak ze narazie jest wszystko ok i bez wiekszych zmian.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez gosia » Wt cze 19, 2012 8:53 am

Bea w wolnej chwili napisz i tu co z Alladynkiem, widziałam, że w części niemieckiej masz nowe wiadomości o chłopaku, a ja w niemieckim niestety nic :oops:
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez dalmibea » Wt cze 19, 2012 10:03 pm

Alladyn byl u weta wczesniej jak mial termin, dlatego ze dostal troche goraczki i dwie sruby byly juz calkiem luzne. Dlatego wet postanowil wszystkie sruby pod narkoza sciagnac i Alladyn nareszcie pozbyl sie wszystkich metali, srubek i w czwartek idzie jeszcze raz na kontrole i wtedy myslimy ze bedzie mial troche przerwy zeby dojsc do siebie i nazbierac sil na operacje drugiej lapki.Pani Alladyna pisze ze Alladyn jest najkochanszym psem na swiecie i nam dziekuje ze moze go miec i o niego dbac bo to pies aniol bardzo dzielnie wszystko znosil ale pod koniec mial juz dosc tego codziennego dezynfekowania i lekarzy co naprawde mozna zrozumiec.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez Achajka » Śr cze 20, 2012 7:27 am

doskonała wiadomość, tak bardzo trzymalam za piesia kciuki :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez gosia » Śr cze 20, 2012 10:41 am

:D też się strasznie cieszę, że wszystko powolutku idzie ku lepszemu. A że ludzie będą z Alladynka zadowoleni to wiedziałam, on ma na pysiu wypisane, że jest superpsem. Dzieki Bea za wieści
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez KADIF » Pt cze 22, 2012 12:31 pm

Cały czas zaglądam co u Alladynka!Jego wątek (i Lesia też:)) zarówno na dalmatach jak i na dogo mam w ulubionych!
Qrcze, strasznie mi go żal... Tyle ta psina przeszła i nie ma końca!!!Trzymamy kciuki całą rodziną za zdrowie Alla! :)
KADIF
 
Posty: 32
Dołączył(a): Pt sty 06, 2012 10:17 am

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez Szafranmaria » So cze 30, 2012 11:14 am

Coś nowego u ALKA ?
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez dalmibea » So cze 30, 2012 11:43 am

Chlopak chyba wydzierdzawil sobie chyba pecha na cale zycie. Zawsze cos mu sie przyplata, ostanio zaczelo mu cos ciagle z nosa leciec, a zwlaszcze z jednej dziurki, byl u weta i dostal termin na endoskopie, trzeba zernac do srodka o co chodzi.Bo albo ma jakies cialo obce w nosie i dziurka sie gdzies tam zapchala, albo cos mu rosnie na odcinku nosowo-gardlowym.Narazie nic wiecej nie wiem, czekamy az lekarz da nam znac kiedy moze dostac nastepna narkose zeby moc w nosa zerknac :cry: juz i nam i Alladynowi rece i lapy opadaja, a pani co o Alladyna tak bardzo dba na szczescie sie nie poddaje i walczy o psiaka jak tylko moze.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez Szafranmaria » So cze 30, 2012 1:28 pm

Biedulek,walcz kochany.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez gosia » So cze 30, 2012 7:00 pm

Kurcze tyle ludzi mu kibicuje, żeby wrócił do zdrowia i ciągle coś nie tak
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: ALLADYN umierał w mordowni w Olkuszu

Postprzez Achajka » So cze 30, 2012 11:16 pm

tyle juz przeszedl bidulek, widac musi sie wychorowac zeby bylo tylko lepiej, najwazniejsze ze jest u kochajacych ludzi, latwiej znosi bol
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron