MARTA/5 lat/DT (woj. kujawsko-pomorskie)/ MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

MARTA/5 lat/DT (woj. kujawsko-pomorskie)/ MA DOM

Postprzez magmal » Wt gru 20, 2011 12:12 am

Marta ma ok 5 lat. Do schroniska trafiła pod koniec listopada. Przyprowadził ją mężczyzna, który podobno ją znalazł. Sunia jest bardzo przyjacielska i spokojna. Serce na łapie... Ma jakąś chorobę skóry. Nie wiemy co to. Jesteśmy w kontakcie ze schroniskiem. Zaoferowałyśmy pomoc z lekami i karmą. Jutro/pojutrze będzie wiadomo czy nie to co się dzieje to alergia czy jakieś choróbsko.

Klasyka gatunku - DT na potrzebny na CITO.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: MARTA/5 lat/SCHRONISKO (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez Vilena » Wt gru 20, 2011 5:47 am

Widzę jedno oczko niebieskie, mam nadzieję, że dziewczyna słyszy. Strasznie fajna jest!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: MARTA/5 lat/SCHRONISKO (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez roma_121 » Wt gru 20, 2011 8:37 am

jejku ale wysyp przed samymi świętami....

ja pomoge Justynce w ogłoszeniach tylko powiedzcie czy można je już ogłaszać ...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: MARTA/5 lat/SCHRONISKO (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez Vilena » Wt gru 20, 2011 5:35 pm

Kasia, myślę, że spokojnie sunię można już ogłaszać.
Ona mi się bardzo podoba :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: MARTA/5 lat/SCHRONISKO (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez chili1304 » Wt gru 20, 2011 9:20 pm

roma_121 napisał(a):jejku ale wysyp przed samymi świętami....

ja pomoge Justynce w ogłoszeniach tylko powiedzcie czy można je już ogłaszać ...

Kasiu to weź Marte a ja wezme Lesia i Ciri,mam nadzieje że do świąt ich ogarne :wink:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: MARTA/5 lat/SCHRONISKO (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez roma_121 » Wt gru 20, 2011 10:00 pm

wstrzymujemy się z ogłoszeniami. Trzeba najpierw zobaczyć co z jej skórą czy to alergia czy jakaś choroba.
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: MARTA/5 lat/SCHRONISKO (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez artuuurek » Śr gru 21, 2011 7:30 pm

śliczna i jak prawdziwy dlamatyńczyk stanie z piersią wypięta dumna do bólu pomimo tego że krzywda jej się dzieje :(
artuuurek
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 11:45 am

Re: MARTA/5 lat/SCHRONISKO (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez Vilena » Wt gru 27, 2011 9:28 am

magmal napisał(a): Jutro/pojutrze będzie wiadomo czy nie to co się dzieje to alergia czy jakieś choróbsko.

I jak Magda, wiesz już coś?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: MARTA/5 lat/SCHRONISKO (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez dalmibea » Wt gru 27, 2011 3:35 pm

To nie nuzyca , na 90% alergia i juz sie ponoc ladnie goi.wiecej nie wiem, tyle ze mlodziutka i bardzo kochana :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: MARTA/5 lat/DT (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez magmal » Śr sty 04, 2012 9:33 pm

Martusia jest na DT u Magdy Ż. Madzia - dziękujemy :)

Magda uratowała już jedną dalmatynkę - Dalmę ze schroniska w Turku.

Sunia grzeczniutka i milusia. Aniołek w skórze dalmata :). Będą nowe zdjęcia.

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: MARTA/5 lat/DT (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez roma_121 » Śr sty 04, 2012 10:12 pm

Super wiadomosci :-) czekamy na fotki i relacje :-)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: MARTA/5 lat/DT (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez magmal » Wt sty 17, 2012 11:06 pm

Proszę o ogłoszenia dla Marty

Pani Danusiu przesyłam zdjęcia Marty zrobione zresztą z wielkim trudem... na większości jest tylko zarys Martuchy bo ona ciągle się rusza ale myślę, że coś Pani wybierze a ja postaram się jeszcze uchwycić jej niepowtarzalne piękno i doślę zdjęcia. Marta to naprawdę super psinka kochana, łagodna, uwielbia pieszczotki i głaski... i kocha swoich ludków całym psim serduszkiem. Można zostawić na stole nawet największy smakołyk a Marta go nie ruszy nawet kiedy zostanie sama.

Antybiotyk już skończyła brać. Ma jeszcze troszkę problemów z oczkami ale myślę, że za kilka dni bedzie już dobrze (na razie Marta jak tylko widzi, że trzymam w rękach krople do oczu chowa głowę pod poduchę albo zasłania oczy łapkami :-)...ale wie, że musi więc dzielnie znosi zakraplanie oczu )- jutro idziemy na kontrolną wizytę do mojej Pani weterynarz i zobaczymy co powie.

Pozdrawiamy serdeczczie: ja i Martusia śpiąca za mną sładko na łóżku :-) - i od razu wyjaśniam, że u mnie Marta wchodzi na łóżko bo jej na to pozwalam ale jak z nią byłam u kolegi to wystarczyło jedno "nie wolno" i Marta posłusznie położyła się na kocyku)


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: MARTA/5 lat/DT (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez Vilena » Śr sty 18, 2012 3:32 pm

Ogłoszenia biorę na siebie.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała


Re: MARTA/5 lat/DT (woj. kujawsko-pomorskie)

Postprzez dalmibea » Śr lut 01, 2012 3:00 am

Potrzebuje pilnie nowych wiadomosci o Marcie, co z jej choroba skory, bylo wspominane ze te zmiany moglyby byc spowodowane alergia, czy to sie potwierdzilo?
Czy Marta dostaje karme dla Alergikow ? Czym moze ja karmic nowa rodzina ? Czy wiadomo juz cos wiecej jaka jest Marta do Dzieci i innych psow ?
Jak chodzi na smyczy, czy zostaje bez problemu sama w domu , bardzo bym prosila DT o przekazanie mi tych informacji.
Co z jej oczkami ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron