RICO (JUNIOR)/3-4 tygodnie/DT w Warszawie

Moderatorzy: dalmibea, magmal

RICO (JUNIOR)/3-4 tygodnie/DT w Warszawie

Postprzez magmal » So lis 19, 2011 5:11 pm

Junior przyjechał do DT do Magii razem z Kinią.

Podobno to jej dziecko..... Pewności nie ma.

Jedyne co jest pewne, to że w schronisku by nie przeżył. Malutki został zbadany przez weterynarza. Prawdopodobnie ma załamaną/pękniętą łapkę. Został odrobaczony.

Teraz pod troskliwą opieką Magii dochodzi do siebie. Junior potrzebuje dobrej jakości mokrej karmy dla szczeniaków. Pomocy!!!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez dalmibea » So lis 19, 2011 6:10 pm

Junior , ale fajnie sie nazwa :) , taka kochaniutka mordeczka, ile on ma tygodni ? Cztery ??? Ale chyba nie wiecej jak szesc ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez MAGIA » So lis 19, 2011 8:54 pm

Przez panią doktor oceniony jest na ok. miesiąca ale nie więcej.Jest bardzo żywy, radosny i skory do zabawy. Jak byście miały jakies zabawki do gryzienia dla niego to chętnie przyjmę.
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez Vilena » N lis 20, 2011 12:29 am

Junior he he, dobre imię ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez dalmibea » N lis 20, 2011 6:38 pm

co z jego lapka ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez *N. » Pn lis 21, 2011 9:50 pm

dalmibea napisał(a):co z jego lapka ?


Jutro będzie u weta to się jeszcze dopytamy. W piątek Pani powiedziała, że to się zagoi na spokojnie i nie będzie miał żadnego uszczerbku, ale jutro będą pewniejsze informacje :)
Avatar użytkownika
*N.
 
Posty: 17
Dołączył(a): N lis 20, 2011 3:13 pm

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez dalmibea » Pn lis 21, 2011 10:31 pm

*N. napisał(a):
dalmibea napisał(a):co z jego lapka ?


Jutro będzie u weta to się jeszcze dopytamy. W piątek Pani powiedziała, że to się zagoi na spokojnie i nie będzie miał żadnego uszczerbku, ale jutro będą pewniejsze informacje :)


A kto Ty jestes "N" ??? :?:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez *N. » Pn lis 21, 2011 11:15 pm

Córka Magdy.
Avatar użytkownika
*N.
 
Posty: 17
Dołączył(a): N lis 20, 2011 3:13 pm

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez dalmibea » Pn lis 21, 2011 11:45 pm

Acha , no to witaj na naszym forum .Cieszy mnie to ze dolaczylas do nas.
Jezeli chcesz , to mozesz wiecej o sobie napisac na watku Przedstaw sie :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez chili1304 » Pn lis 21, 2011 11:59 pm

*N. napisał(a):Córka Magdy.

i ja Cię witam serdecznie :D
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez Vilena » Wt lis 22, 2011 5:46 am

A ja się zastanawiałam "kto to jest?" Witaj :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez *N. » Wt lis 22, 2011 9:04 am

A witam również :D

EDIT: A tak swoją drogą zastanawiałam się, czy nie dać małemu domu i go nie przygarnąć może, hehe :P
Avatar użytkownika
*N.
 
Posty: 17
Dołączył(a): N lis 20, 2011 3:13 pm

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez dalmibea » Wt lis 22, 2011 3:08 pm

*N. napisał(a):A witam również :D

EDIT: A tak swoją drogą zastanawiałam się, czy nie dać małemu domu i go nie przygarnąć może, hehe :P


No tak , tylko malutki na zawsze malutkim nie zostanie , a i zyc bedzie ponad 10-15 lat i dluzej .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez MAGIA » Wt lis 22, 2011 4:09 pm

Junior był dzisiaj u p. wet. na kontroli w sprawie chorej łapki, łapka była złamana, wdała się infekcja dostawał antybiotyk w zastrzykach, który nie pomógł i od dzisiaj dostał inny silniejszy.Łapka jest troche spuchnięta, ale to nie przeszkadza małemu w brykaniu i w zabawie Jest bardzo żywiołowy i chętny do zabawy.Jednym słowem radosny szczeniak :)
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: JUNIOR/3-4 tygodnie/DT Warszawa

Postprzez *N. » Wt lis 22, 2011 4:12 pm

dalmibea napisał(a):
*N. napisał(a):A witam również :D

EDIT: A tak swoją drogą zastanawiałam się, czy nie dać małemu domu i go nie przygarnąć może, hehe :P


No tak , tylko malutki na zawsze malutkim nie zostanie , a i zyc bedzie ponad 10-15 lat i dluzej .


Nie widzę w tym wady ;D właściwie to się zastanawiam, jaki wyrośnie :D

EDIT: tak swoją drogą, zauwazyłam chorą zależnośc, że ludzie najpierw biorą sobie szczeniaczka, a potem wywalają psa gdy skończy 2-4 lata, a potem znowu szczeniaczki. Dla mnie to jest jakieś popaprane i nienormalne. Dziwię się, że własnych dzieci nie oddają kiedy te dorosną :/ Dla mnie to porównywalne, no ale może mam zbyt skrajne poglądy w tym temacie. Poza tym rozumiem, że musicie ludzi uświadamiać, jednak gwarantuję, że mnie nie trzeba :) Sama już wcześniej szukałam psa ze schroniska i to w wieku od 2 - 4lat, jednakże ciągle napotykałam jakieś problemy niezależne ode mnie. Raz pies bał się smyczy więc nie mogłam go wziąć do bloku, bo nie zapewniłabym mu warunków odpowiednich jakim jest m.in spacer kilka razy dziennie. Mogę zresztą dać namiar i można sprawdzić, że już wcześniej szukałam i się starałam :) A teraz tak się złożyło z tym szczeniakiem i poczułam jakby to było przeznaczenie ;D Wiem, może dziwnie brzmię, ale taki dziwne uczucie, jakby po prostu specjalnie ten mały się znalazł, bo dla mnie to cud, albo dziwny zbieg okoliczności, że akurat taki typowo nie-dalmatyńczykowaty stworek znalazł się wśród dalmatów. Wiem, prawda bez wątpienia jest bardziej okrutna niż przeznaczenie czy cud, ale po prostu... serce się raduje :D
Avatar użytkownika
*N.
 
Posty: 17
Dołączył(a): N lis 20, 2011 3:13 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron