KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: KINIA/3lata/DT w Warszawie

Postprzez andzia » Pn sty 30, 2012 2:50 pm

U kini wszystko dobrze.pomału przyzwyczaja sie do nowej sytuacji i otoczenia.jest naprawde super psem.wkródce dodamy nowe zdjecia
andzia
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz sty 19, 2012 1:03 pm

Re: KINIA/3lata/DT w Warszawie

Postprzez Vilena » Pn sty 30, 2012 3:50 pm

Bardzo się cieszę, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Czekamy na zdjęcia :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: KINIA/3lata/DT w Warszawie

Postprzez Achajka » Pn sty 30, 2012 3:50 pm

ufff...alez ulga :wink: az sie usmiechnelam jak przeczytalam ze wszystko w porzadku, super wiadomosc
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Postprzez MAGIA » N lut 05, 2012 9:52 pm

A co słychac u Kini? Może jakieś nowe zdjęcia? :)
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Postprzez andzia » Pn lut 06, 2012 6:52 pm

U Kini wszystko dobrze ,to straszna pieszczocha bardzo lubi sie tulic.wysłałam kilka nowych zdjec na sos dalmatyńczyki .pewnie nie długo beda dodane. :D :D
andzia
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz sty 19, 2012 1:03 pm

Re: KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Postprzez magmal » Wt lut 07, 2012 9:50 pm

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Postprzez dalmibea » Pn kwi 02, 2012 2:15 am

Gosia a moze bys tam podskoczyla i zobaczyla czy z Kinia wszystko ok ? Jakbys miala kiedys po drodze do Zielonej Gory to daj znac ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Postprzez gosia » Pn kwi 02, 2012 8:43 am

Nic służbowego w kierunku Zielonej Góry nie mam, mam Warszawę w połowie kwietnia i Zabrze w maju, ale do Zielonej mogę się wybrać w odwiedziny. Spróbuję coś zorganizować po świętach, żeby zobaczyć co u Kini
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Postprzez dalmibea » Pn kwi 02, 2012 11:28 am

Warszawa w polowie kwietnia ? moze do tej pory jakis psiak w moje strone bedzie musiec jechac :wink:
To by bylo super jak bys mogla sie kiedys w odwiedziny do Kini wybrac :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Postprzez gosia » Pt kwi 27, 2012 11:40 am

Miałam dziś jechać służbowo do Zielonej Góry więc poprosiłam Magdę o namiary do domku Kini i okazało się moje drogie koleżanki, że ona jest w miejscowości oddalonej 25 km od Jeleniej a nie od Zielonej Góry. Często tamtędy jeżdżę więc myślę, że czasem zajrzę i przekaże wiadomości od Kini :D
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Postprzez dalmibea » Pt kwi 27, 2012 3:28 pm

Gosia, to by bylo super :lol: , cos z ta Geografia Polski u was nie tak :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Postprzez gosia » Cz maja 03, 2012 12:07 pm

Telefon Pani u której jest Kinia nie odpowiada, wysłałam smsa, że chciałbym odwiedzić sunię. Mam nadzieję, że po długim weekendzie Pani się skontaktuje, albo odbierze telefon ode mnie i omówimy się na odwiedziny u Kini
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Postprzez Achajka » So maja 19, 2012 1:36 pm

Mam świeże wiadomości od Madzi :D która ma wieści od Gosi :D która to wysłała swojego Męża do Kini. Sunia ma sie dobrze, biega ze spanielką po swoim ogrodzie. Sunie żyją w przyjaźni, bawią sie razem. Gosia jak bedzie miala czas sama podjedzie i pewnie będa fotki. Dziekujemy za wszystko.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Postprzez andzia » So cze 16, 2012 4:02 pm

Witam.Kinia ma sie bardzo dobrze,poprostu nie bylo mnie w polsce i dlatego nie mozna sie bylo ze mna skontaktowac,ale zapewniam ze kinia pod moja nieobecnosc byla pod dobra opieka mojego meza.U kini wszystko dobrze wkrotce dodam aktualne zdjecia.pozdrawiam :P
andzia
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz sty 19, 2012 1:03 pm

Re: KINIA/3lata/ znalazla swoj domek

Postprzez gosia » N cze 17, 2012 7:17 pm

Odwiedziłam dziś Kinię w jej domku. Sunia powitała mnie bardzo wylewnie, nadal jest przylepką i najchętniej wpakowała by się człowiekowi na kolana. Sunia wygląda fajnie, pychol jej się cieszy cały czas. Dostały z kolegą spanielem trochę psich ciasteczek od cioci Gosi i zaczęły dzikie galopy po ogrodzie. Domownicy śmiali się, że dostały redbula. A tu kilka fotek zadowolonej Kini
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pozdrowienia i podziękowania dla Pani Ani - opiekunki Kini :D
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron