SHADOW (AMOR)/jednooki/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez chili1304 » N kwi 01, 2012 2:13 pm

Ale dobre wiadomości,ciesze sie bardzo z tych naszych 3-ech chłopaków,że domki się znalazły ;)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » N kwi 01, 2012 8:02 pm

A tak sobie wygladam
Obrazek
Obrazek

Jest strasznie duzym chlopakiem 68 Cm !!! A tez boi sie piekielnie schodow :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez Achajka » N kwi 01, 2012 9:39 pm

alez to sliczny psiak, podobny umaszczenem do mojego Bambiego :D lezka sie w oku kreci wiedzac ze jest juz bezpieczny i ma kochajacy domek :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez roma_121 » Pn kwi 02, 2012 12:07 pm

jaki dostojny ;) proszę proszę widać, że czuje się jak u siebie ;) a suczka zaakceptowała go :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez chili1304 » Pn kwi 02, 2012 2:25 pm

piekny chłopak! wzruszyłam sie! tak sie ciesze,że ma swój kąt ! :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » Śr kwi 04, 2012 1:26 pm

Amor ma pozrywane sciegna na kolanie, dlatego ta opuchlizna, byl u weta i powiedzial ze to nic swiezego ! musi byc operowany , koszt samej operacji 1000 Euro , czyli prawie 4 tys Zlotych, szukam kliniki w Polsce przy granicy bo mam na swoim koncie fundacyjnym narazie 150 Euro i nie stac mnie na oplacenie tak drogiej operacji
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Śr kwi 04, 2012 2:12 pm

Dziś będę rozmawiać w sprawie operacji Amora, jak będę coś więcej wiedziała to dam znać. Jeśli chodzi o dojście do siebie po operacji to zastanawiałam się czy nie zostałby u mnie, ale moje apartamenty kurde na wysokim pierwszym piętrze nie wiem czy on po takim zabiegu po schodach będzie mógł
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez roma_121 » Śr kwi 04, 2012 2:20 pm

biedactwo :( Gosia dzięki wielkie za pomoc ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Śr kwi 04, 2012 3:00 pm

Rozmawiałam w sprawie Amora. Został mi polecony ponoć najlepszy specjalista od wiązadeł na dolnym śląsku. Lecznica Chiros we Wrocławiu, doktor Tomasz Szczypka. Mam wszystkie namiary łącznie z prywatnym telefonem komórkowym ;) Cena nie powinna przekroczyć 2000 zł. Oczywiście to jest orientacyjny koszt bo w odpowiedzi na opisaną a nie obejrzaną chorobę. No i pies nie powinien przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu łapy obciążać więc chodzenie po schodach odpada. Jeśli decyzja zapadnie na tę lecznicę to zadzwonię i umówię Amora, mam się powołać na osobę polecającą to będzie troszkę taniej ;) Amorku cegiełkę też Ci dorzucę
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » Śr kwi 04, 2012 5:56 pm

Kurcze dziewczyno to by bylo super,dzieki , ale Amor po operacji nie bedzie mogl 4 -6 tygodni chodzic po schodach , mysle narazie nad tym gdzie go przetrzymac po Klinice do czasu transportu
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Cz kwi 05, 2012 3:37 pm

Rozmawiałam dziś z doktorem Szczypką. Ceny powiedziałabym do zaakceptowania tylko spokojnego domku bez schodów na czas po zabiegu brak :cry:
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez roma_121 » Cz kwi 05, 2012 3:40 pm

najlepiej szukać domku koło lecznicy, gdzie będzie operowany bo jednak późniejsze kontrole są nieuniknione :(
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez roma_121 » Cz kwi 05, 2012 8:02 pm

Bea mogłabyś napisać konkretnie co dolega Amorowi ? chciałabym poprosić o wsparcie na fb, ale musze mieć więcej informacji
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez Szafranmaria » Cz kwi 05, 2012 8:30 pm

Kochany AMORKU zaraz po świętach wesprę,dorzucę cegiełkę,biedny piesio.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: AMOR/3 lata/hotelik/SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » Pt kwi 06, 2012 1:40 am

Roma , pani Mario , serdecznie dziekuje za zaoferowane wsparcie, ale prosze nie przesylac na Amora , bo w Polsce Magda ma tyle bidulek co wsparcia potrzebuja , wam samym trzeba , a ja tu poruszam niebo i ziemie i dam sobie rady finansowo, naprawde . Serdeczne dzieki :)

Gosia , dzieki za wszystko, ale postanowilam Amora operowac u siebie , wiem ze to bedzie o polowe drozsze jak we Wroclawiu , bo w przeliczeniu 4000 tys. ale ja nie moge Amora transportowac, to go boli i jest zbyt ryzykowne ze podczas transportu cos by sie jeszcze pogorszylo .No a na dodatek nie mam czasu na szukanie dalej DT w okolicach Wroclawia ktory by go przetrzymal pare tygodni, czas mi ucieka , dlatego musialam dzisiaj podjac decyzje , Amor bedzie najpozniej w czwartek po swietach operowany, chyba ze ktos odskoczy i zrobi sie wczesniej wolny termin.

Roma pytalas sie co ma dokladnie , zerwane wiazadla krzyzowe w kolanie w tylnej lapie :(

Tu mozesz wiecej poczytac
http://www.veterynaria.pl/articles.php?id=47

po trzymaniu i stawianiu lapu dobry weterynarz wie nawet jak dlugo juz jest taki uraz , tutaj sa stadia urazu opisane, u Amora jest to powyzej dwoch tygodniu przed przyjazdem do mnie :(

http://twojezwierze.pl/psy/choroby-psow ... olana.html
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron