LEO-( Timmi )/2 lata/DS Poznan 18.10.2011

Moderatorzy: dalmibea, magmal

LEO-( Timmi )/2 lata/DS Poznan 18.10.2011

Postprzez magmal » Pt paź 07, 2011 8:13 pm

Leo ma ok 2 lata. Jest bardzo łagodnym i pogodnym psem. Aktualnie jest w domu tymczasowym gdzie są dzieci i nie ma z nimi najmniejszego problemu. Leo nie wykazuje agresji wobec innych psów. Uwielbia głaskanie i przytulanie.

Mimo młodego wieku przeszedł już gehennę w swoim krótkim życiu. Prawdopodobnie w wyniku skopania złamano mu kość prącia. Przeszedł operację i teraz już jest na dobrej drodze do wyzdrowienia. Po opuszczeniu schroniska okazało się że na szyi miał otwartą ranę od wżynającej się kolczatki lub łańcucha. Mimo takich przeżyć jest otwarty i przyjacielski.

Pilnie szukamy nowego domu tymczasowego i oczywiście stałego.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: LEO/2 lata/DT

Postprzez Emla21 » So paź 08, 2011 5:49 pm

śliczny, i nawet podobny do mego Bajzelka...oby szybko znalazł odpowiedni i kochający dom..
Avatar użytkownika
Emla21
 
Posty: 306
Dołączył(a): Śr cze 08, 2011 8:17 am
Lokalizacja: Suwałki

Re: LEO/2 lata/DT

Postprzez edytatbg » Pn paź 10, 2011 12:34 pm

Patrząc na pierwsze zdjęcie to pomyślałam, że to szczeniak.
Rozumiem, że w obecnym DT nie może przebywać zbyt długo.
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Re: LEO/2 lata/DT

Postprzez moniulek » Pn paź 10, 2011 12:39 pm

edytatbg napisał(a):Rozumiem, że w obecnym DT nie może przebywać zbyt długo.

Nie może. Najlepiej jakby go upuścił na wczoraj
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: LEO/2 lata/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez magmal » Pn paź 10, 2011 3:45 pm

potrzebny transport do Poznania. Dom już czeka.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: LEO/2 lata/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez dalmibea » Pn paź 10, 2011 7:04 pm

Przeciez Dora i Bila jada teraz nas sobote do Pabianic , moze sie i Leo z nimi zabierze , to przeciez chyba w tym samym kierunku
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: LEO/2 lata/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez moniulek » Wt paź 11, 2011 8:30 am

Leo jest z Białegostoku także trochę nie ta strona ;)
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: LEO-( Timmi )/2 lata/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez dalmibea » Wt paź 11, 2011 12:50 pm

Zapomnialam ze jest z Bialegostoku , tak i tak musi do Poznania ,
z Bialegostoku do W-wy , potem do Pabianic , a z Pabianic musi go Lidzbarares odebrac ;)
Wtedy by pozostalo Bialystok- W-wa 200 Km , a nie calosc Bialystok -Poznan 500 Km .
Przeciez w sobote jedziesz Monika tak i tak z dziewczynymi do Pabianic . Tak ze musi Leo przyjechac z Bialegostoku do Warszawy do soboty na rano albo na piatek wieczorem ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: LEO-( Timmi )/2 lata/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez moniulek » Wt paź 11, 2011 12:57 pm

dalmibea napisał(a):Przeciez w sobote jedziesz Monika tak i tak z dziewczynymi do Pabianic . Tak ze musi Leo przyjechac z Bialegostoku do Warszawy do soboty na rano albo na piatek wieczorem ;)

Nie wiem czy jadę. Nie dostałam wiadomości od Magdy
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: LEO-( Timmi )/2 lata/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez roma_121 » Wt paź 11, 2011 1:40 pm

Ewelina zgodziła się go przetransportować albo do Warszawy albo do Poznania ;) Magda z Danusią już o tym wiedzą ;) oczywiście za zwrot biletu chociaż częściowy...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: LEO-( Timmi )/2 lata/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez dalmibea » Wt paź 11, 2011 1:49 pm

moniulek napisał(a):
dalmibea napisał(a):Przeciez w sobote jedziesz Monika tak i tak z dziewczynymi do Pabianic . Tak ze musi Leo przyjechac z Bialegostoku do Warszawy do soboty na rano albo na piatek wieczorem ;)

Nie wiem czy jadę. Nie dostałam wiadomości od Magdy


A ja juz myslalm ze wszystko zalatwione , przeciez pisalas wczesniej na jakims watku ze jedziesz w sobote z dziewczynami do Pabianic .
Skoro Ewelina moze przywiezc Leo pociagiem , to do W-wy ma blizej , wtedy by trzeba bylo tylko z Lidzbarares ustalic czy go odbierze z Pabianic w ta sobote co Dora i Bila beda jechac . A jak nie , to musi jechac do Poznania :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: LEO-( Timmi )/2 lata/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez Danka » So paź 15, 2011 10:02 pm

Timmi jest już w Warszawie przywiozła go pociągiem , nasza nowa koleżanka z Białegostoku , Marta która chce dać DT dla Maksa. W poniedziałek jedzie z Grzegorzem do Poznania , Pani Basia już czeka na niego. Rozmawiałam z kliniką , z nim wszystko już OK(podobno). Był horror na dworcu w Białymstoku , Marta czekała na Panią Izę i ta się spoźniała , musiałam interweniować , ale poszło OK.Marta okazała hart ducha i wyrozumiałość , ponieważ miała jechać tylko do Tłuszcza i tam Timmi miał być odebrany , ale niestety nie wyszło i musiała przyjechać do Warszawy.
Przesłałam mailem jej stronę dalmatyńczyków, chce pomagać w miarę możliwości .Mam nadzieję że to nowa koleżanka ,jest studentką ma 21 lat.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: LEO-( Timmi )/2 lata/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez dalmibea » N paź 16, 2011 1:28 am

Super , byloby wspaniale jakby do nas dolaczyla , jeszcze jako DT , to by bylo superancko :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: LEO-( Timmi )/2 lata/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez magmal » Wt paź 18, 2011 5:03 pm

Basia była z psiakiem u mnie. Timi jest przecudowny, prześliczny itd. Basia jest przepełniona radością. Pochwaliła się, że psina już wczoraj spała z nią w łóżku. I wszystko jasne, he, he..... Kolejny psiak uratowany i oddany w dobre ręce. Dziękuję Wam, za wszą pracę.


to info od Armaniego :)

Leo/Timi zamieszkał w Poznaniu.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: LEO-( Timmi )/2 lata/DT/ZAREZERWOWANY

Postprzez roma_121 » Wt paź 18, 2011 5:05 pm

super ;) wreszcie dostał to co mu się należało ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron