AMBER/4 miesiące/ juz w nowym domku

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez magmal » Pt paź 28, 2011 4:55 pm

Vilena napisał(a):Jak tam fajnie Magda u Ciebie, blisko masz do tego lasu? Raj dla psiaków :)


do lasu mam rzut beretem - 5 min spacerkiem. Mieszkam koło "wejścia" do Kampinoskiego Parku Narodowego :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez dalmibea » Pt paź 28, 2011 10:47 pm

magmal napisał(a):
Vilena napisał(a):Jak tam fajnie Magda u Ciebie, blisko masz do tego lasu? Raj dla psiaków :)


do lasu mam rzut beretem - 5 min spacerkiem. Mieszkam koło "wejścia" do Kampinoskiego Parku Narodowego :)


5 Minut od tego parku ???? No to my przyjezdzamy do ciebie na Urlop !

http://www.google.de/search?q=kampinosk ... d=0CEcQsAQ
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez magmal » Cz lis 03, 2011 5:27 pm

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez agrazka » Cz lis 03, 2011 10:05 pm

Vader to spokojny pan, a mała śmieszna jest, bardzo fajna sunia :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez chili1304 » Pt lis 04, 2011 10:35 am

super psiaki aż zazdroszcze ja też chciałabym mieć możliwość wzięcia jakiegoś psiunia na DT ...
Vader to taki przystojniak,widać że stateczny chłopak już a Amber to młodzieńcza energia ją rozpiera! :lol: kurcze śliczna ta "malutka",chociaż już taka malutka nie jest :wink: uwielbiam takie filmiki dalmackie :D
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez magmal » So lis 05, 2011 3:08 pm

Wreszcie trafił swój na swego :) Amber&Largo

Largo jest rocznym wyżłem weimarskim. "Sponiewierał" Amber, aż miło było patrzeć.

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez chili1304 » So lis 05, 2011 6:38 pm

Madzia a filmik masz z tych szaleństw? kurcze musiało być wesoło,uwilebiam oglądać takie zdjęcia i filmy:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez roma_121 » Pt lis 11, 2011 11:22 am

czy Amber i Molly wyruszyły w podróż do swojego nowego domu ? :mrgreen:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez dalmibea » Pt lis 11, 2011 12:13 pm

Jutro dopiero
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez roma_121 » Pt lis 11, 2011 12:14 pm

aha myślałam że dzisiaj jada :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez magmal » Pt lis 11, 2011 4:42 pm

Amber wyjechała już ode mnie. Przenocuje u Arka w Łodzi i jutro rusza w drogę do domu.

Mimo, że dała mi się we znaki przez ten miesiąc... :twisted: to smutno mi, chociaż wiem, że jedzie do wspaniałej rodziny i będzie jej tam lepiej niż u mnie.

Ale te oczy wpatrujące się we mnie przez szybę samochodu......ehhhh :cry: :cry:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez dalmibea » Pt lis 11, 2011 9:46 pm

poplacz sobie to ci bedzie troszke lzej , lzy goja smutek , ale jutro wieczorem musisz juz sie smiac , przysle ci zdjecia to bedzie dobrze .
Wiem co czujesz i podziwiam cie za to , ja niemoglabym byc DT bo wiem jaki to ciezar emocjonalny jest , czy chcemy czy nie , kazdego psiaka zaraz przyjmujemy do serca i rozstanie jest zawsze ciezkie .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez Vilena » Pt lis 11, 2011 10:24 pm

Madzia, domyślam się, że to trudne przeżycie, ale tak piszesz tam będzie miała super domek i będzie szczęśliwa dzięki Tobie :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez dalmibea » Pt lis 11, 2011 11:45 pm

No i bedzie razem z nasza Waka , nie bedzie sama , bedzie miala kumpele tez z Polski do zabawy :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: AMBER/4 miesiące/DT/ZAREZERWOWANA

Postprzez Achajka » Pt lis 11, 2011 11:47 pm

hehe :) to sobie dziewczyny beda mogly pogadac, w koncu pochodza z Polski. Super wiadomosc, najwazniejsze ze sunia bedzie miala towarzystwo, szybko sie zaaklimatyzuje w nowym domku.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron