AMBER/4 miesiące/ juz w nowym domku

Moderatorzy: dalmibea, magmal

AMBER/4 miesiące/ juz w nowym domku

Postprzez magmal » Śr paź 05, 2011 2:52 pm

hej
przesyłam fotki sunieczki z Pabianic.Jest mocno brązowo nakrapiana, na grzbiecie to momentami aż czarna bo tak wiele ma tych kropek:) Foty byle jakie ale psa widać:) Sunia 26.09 przyszła do schroniska i od razu została zaszczepiona więc 10.10 kończy jej sie kwarantanna i może jechać sobie gdziekolwiek. Ja ją wstępnie zarezerwowałam, aby nikt jej nie wziął, tym bardziej że te schroniskowe adopcje często pozostawiają wiele do życzenia:( super gdybyście znaleźli dla niej jakiś dt, bo ja nie mogę jej wziąć do siebie:(

pozdrowionka


Tak jak pisałam w mailu - sunia została skazana na śmierć w studzience kanalizacyjnej. Uratowali ją strażacy. Trafiła do schroniska w Pabianicach.

Nie będziemy jej oficjalnie ogłaszać zanim nie dostaniemy jej pod swoją opiekę i nie będziemy miały gwarancji, że możemy się nią zająć. Nie chcę żeby powtórzyła się sytuacja jak z Kleo.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: AMBER/szczeniak Pabianice

Postprzez roma_121 » Śr paź 05, 2011 2:55 pm

ale ma duże oczka ;)

a tego kto jej urządził taki los bym zabiła własnymi rękami :(
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: AMBER/szczeniak Pabianice

Postprzez chili1304 » Śr paź 05, 2011 3:31 pm

boziu jaka piękna mordka...
Roma ja też bym zatłukła i jeszcze opluła takiego łacha :evil:
krew sie w żyłach gotuje jak czytam takie historie :evil:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: AMBER/szczeniak Pabianice

Postprzez Vilena » Śr paź 05, 2011 3:31 pm

Ale przestraszona :( Ludzie to bydlaki... jak można bezbronne zwierzę wrzucić do studzienki kanalizacyjnej :evil:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: AMBER/szczeniak Pabianice

Postprzez roma_121 » Śr paź 05, 2011 3:55 pm

też bym wsadziła do takiej studzienki... wrr...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: AMBER/szczeniak Pabianice

Postprzez Achajka » Śr paź 05, 2011 6:20 pm

o jacie ale bidulka tego bydlaka powinno sie wsadzic do tej studzienki i jeszcze dobic zeby nie mogl sie wydostac :( mam pytanie, potrzeba szukac dla niej DT ale od kiedy do kiedy? Popytam wsrod znajomych tylko musimy znac wiecej szczegolow. Trzeba ja przywieźć z Pabianic do W-wy?
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: AMBER/szczeniak Pabianice

Postprzez magmal » Śr paź 05, 2011 6:41 pm

Achajka napisał(a):Trzeba ja przywieźć z Pabianic do W-wy?


ogólnie to nie trzeba, jak znajdzie się inna alternatywa. Monika będzie zawozić Bilę i Dorę 15 października do Pabianic, skąd dziewczyny ruszają do Niemiec.
Dlatego pomyślałam, że to szansa dla małej, żeby ją zabrać ze schroniska.

Myślę że sunia szybko znajdzie dom. W końcu to szczeniak. Warto założyć, że tymczas może potrwać kilka tygodni. Trzeba sunię zachipować, poszczepić odrobaczyć, wyrobić papiery.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: AMBER/szczeniak Pabianice

Postprzez roma_121 » Śr paź 05, 2011 7:33 pm

mnie kiedyś na dogo dziewczyna pytała o suczkę szczeniaka dalmatyńczyka napisałam do niej.. jeżeli sunia się jej spodoba to wypytam o podstawowe rzeczy i jak okaże się ok to skieruje ją do Magdy ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: AMBER/szczeniak Pabianice

Postprzez dalmibea » Śr paź 05, 2011 10:53 pm

moge ja tutaj juz oglaszac ? Czy mam czekac az ja na DT wezmiecie ? Mysle ze powinna szybko znalezc dom
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: AMBER/szczeniak Pabianice/zarezerwowana

Postprzez magmal » So paź 15, 2011 7:28 pm

Amber przyjechała do mnie na DT. Sunia w schronie została oceniona na 3 miesiące. Jest bardzo pocieszna. Jest mistrzynią w dziadowaniu. Nawet mój Vader przy nie to pikuś. Stoi tylko i patrzy z niedowierzaniem :) Tak go to zdziwiło, że nawet daje jej pić ze swojej miski :) Ustawił ją na początku i teraz jest już ok. Ma w niej też kompankę do szczekania na psy (co też go zdziwiło, bo Leia nie podziela jego hobby).

Amber wygląda jak dla mnie bardzo wyżłowato ;) Jutro idziemy do weta.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: AMBER/szczeniak Pabianice/zarezerwowana

Postprzez chili1304 » So paź 15, 2011 7:39 pm

jaaaaaaaaaaaaa ale ona słodka! kurde to Vader ma towarzycho teraz :wink: chciałabym zobaczyć jego mine jak stanełaś z nią w progu :wink: :lol:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: AMBER/szczeniak Pabianice/zarezerwowana

Postprzez magmal » So paź 15, 2011 7:49 pm

no minę miał nietęgą. Zakotłował Amber na klatce, aż sąsiadka przyleciała ;) potem jak zorientował się, że to urocza panienka jakoś się ułożyło. Nie jest źle. Dajemy radę.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: AMBER/szczeniak Pabianice/zarezerwowana

Postprzez chili1304 » So paź 15, 2011 8:04 pm

o rany! ale dobrze,że już jakoś się dogaduje z nią;) wycałuj ode mnie te obydwa cudne nochy:*
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: AMBER/szczeniak Pabianice/zarezerwowana

Postprzez Vilena » So paź 15, 2011 10:25 pm

Jaka ona jest malutka przy Vaderze :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: AMBER/szczeniak Pabianice/zarezerwowana

Postprzez dalmibea » N paź 16, 2011 12:44 am

Magda , napisz czy kruszynka jest czysta w domu , i wogole , jak zniosla jazde autem itd
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron