Julek, 4 -letni Szczecin szuka znowusz domu

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez groomerka » So lip 03, 2010 9:58 am

Jeśli ktoś wie co tam u Julka, to dajcie znać. Ciekawa jestem czy był już kastrowany i czy poszło dobrze bez powikłań, czy już przytył i jak się czuje? Może poda mi ktoś numer jego opiekuna- wtedy będę mogła się dowiedzieć czegoś więcej. Umieram z tęsknoty i nie mogę się doczekać jego przyjazdu.
groomerka
 

Postprzez Danka » N lip 04, 2010 6:07 pm

sos2010 napisał(a):Zyczylabym sobie zeby wszyscy mieli takie wspaniale podejscie do zwierzat jak pani i tyle wyrozumialosci.
Cieszymy sie ze Julek trafi do tak wspanialego domu


AMEN :D
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » N lip 04, 2010 11:53 pm

O aktualny stan Julka prosze skontaktowac sie bezposrednio z osoba z ktora uzgodnila pani adopcje i termin przyjazdu Julka.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez kate » Pn lip 05, 2010 7:04 am

Z tego co wiem, Julek to pies idealny, wcale może nie "bić się" o łóżko. Dziewczyny z tozu umieściły go na tymczasie i psiak zachowuje się tam super. Szybko się przywiązuje do ludzi i jest bardzo nieszczęśliwy kiedy musi się z kimś rozstać. Będzie dobrze i jak już wiadomo, psiak trafi do cudownych ludzi. Czasami żałuję, że nie możemy poznać osobiście wszystkich, którzy biorą od nas pieski. Pani Joanno, mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy. :D kasia
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Postprzez groomerka » Śr lip 07, 2010 11:50 am

Musimy się spotkać koniecznie - już ja się o to postaram. W ogóle to mam ochotę spotkać się ze wszystkimi, którzy przyczynili się choć w niewielkim stopniu do pomocy Julkowi i mnie w adopcji Julka. Może wybierzemy się kiedyś z Julkiem do Szczecina oczywiście przez Warszawę podziękować osobiście - kto wie? Jak tylko Julek będzie u mnie to się odezwę, chociaż może nie tak od razu ponieważ najpierw będziemy się musieli nacieszyć sobą i możemy w tym czasie zapomnieć chwilowo o Bożym świecie :D
groomerka
 

Postprzez dalmibea » Cz lip 08, 2010 2:20 pm

Czekamy na wiesci o Julku i przenosze go do zaadoptowanych
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

JULEK

Postprzez groomerka » Cz lip 08, 2010 10:23 pm

Nareszcie Julek jest z nami!!! Jest fantastyczny!!! Minie trochę czasu zanim będę mogła opisać jaki jest w rzeczywistości, na razie się wzajemnie poznajemy. Wielki z niego przytulasek- w drodze do domu nie chciał siedzieć w bagażniku tylko od razu przeskoczył do dzieci na tylne siedzenie i tak zostało. Ma duży apetyt i dużo pije co mnie cieszy bo jest jeszcze troszkę odwodniony i wychudzony. Zdążył przegonić mojego kota. Jest ciekawski, wszystko zwiedza i obwąchuje naturalnie znacząc przy tym teren jak na psa przystało. Na wejściu od razu pobiegł do moich kózek, które go zaciekawiły mecząc, zdążył się również poznać z moimi psami, które na razie są zazdrosne o Julka ale jest o.k., ciekawe co będzie jak przedstawię mu jutro mojego konia? Julek bardzo ładnie chodzi - tak jak konik stępem- ma bardzo ładne ruchy takie pełne gracji. W ogóle jest cały super - jestem dumna że zaadoptowałam takiego pięknego psa, myślę że wszyscy się będą za nim oglądać. Moje córki od razu go pokochały, ciekawe jaka będzie reakcja syna jak wróci z koloni? Postaram się jak najszybciej dodać zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie i bardzo, bardzo dziękuję. Pozdrawiam dziewczyny, które dowiozły mi Julka - jesteście cudowne - przesyłam Wam buziaki od nas i od Julka!!!
groomerka
 

Postprzez dalmibea » Cz lip 08, 2010 11:00 pm

Super wiadomosci , cieszy nas to bardzo ze wszystko dobrze sie skonczylo.

Happy End

Czekamy na zdjecia
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Julek w nowym domku

Postprzez kate » Wt lip 13, 2010 3:10 pm

[img][img]http://images38.fotosik.pl/310/59ccd88208c729bamed.jpg[/img][/img]

Dodane po 41 sekundach:

ale mu dobrze.....
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Postprzez dalmibea » Śr lip 14, 2010 12:09 am

super zdjecie , az lzy radosci cisna sie do oczu,
ciekawe kto szczesliwczy ,dziecko czy pies , chyba obydwoje.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

-

Postprzez kate » Śr lip 14, 2010 11:11 am

Przez przypadek będę w okolicy, gdzie mieszka Julcio, odwiedzę go a właściwie jego przefajnych właścicieli, dostarczę mnóstwa zdjęć....
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Postprzez figa » Cz lip 15, 2010 10:21 am

Super, bardzo sie ciesze ze pies nie siedzi juz w schronisku!!
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez groomerka » Pt lip 16, 2010 2:22 pm

Pani Kasia wyprzedziła mnie dodając zdjęcie Julka, za niedługo będą następne, tylko chciałam aby jeszcze troszkę przytył-będzie przystojniejszy. Julek jest fantastycznym psem , uwielbia jeść jak już wspomniałam, potrafi wykonywać polecenia: siad, łapa, zostaw i ku mojemu zdziwieniu zostań. Nie rozstaje się ze mną na krok, ale przyzwyczaił się, że jak gdzieś wychodzę i nie mogę go zabrać on musi zostać - pojął to bardzo szybko, teraz nawet gdy nie wychodzę i powiem zostań- on po prostu siada. BARDZO POJĘTNY PIES. PRAWDZIWY INTELIGENT! Nie śpi w łóżku, ale za to moja córka śpi czasem z Julkiem na podłodze- co zrobić. :)
groomerka
 

Postprzez dalmibea » Pt lip 16, 2010 6:57 pm

Prosze zalozyc mu watek w temacie Galerie, ( Pochwal sie swoim zwierzaczkeim) ; i tam wstawiac Julka zdjecia z nowego domku .
Bedziemy sie wszyscy cieszyli
Dziekuje
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn sie 09, 2010 3:30 pm

Julek zginął , szukają go właściciele , zaginął w lesie. :(
Z tego czego się dowiedziałam to że Julek juz jest do "zwrotu" :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron