Julek, 4 -letni Szczecin szuka znowusz domu

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmibea » Pt paź 15, 2010 8:49 pm

mysle ze jak cisza to wszystko ok !
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

JULEK

Postprzez groomerka » Pn paź 18, 2010 5:25 am

Witam!!! Julek ma się świetnie, pomimo że sam pozbył się szwów już wszystko zagojone, wcześniej na wszelki wypadek dostał od mojego weta antybiotyk i środek przeciw bólowy. Moje psisko ma ADHD i nie było możliwości aby wisiały mu jakieś sznurki a w kołnierzu to dopiero były cyrki. Na szczęście bardzo szybko wszystko się zagoiło (aż dziwne, bo mówią że jak pies pozbędzie się szwów to bardzo długo się goi - a u Julka jak na prawdziwym psie- cale szczęście), suni też dzisiaj wyciągam szwy. Czują się b.dobrze, wariują jak do tej pory a o apetytach już nie wspomnę. Pozdrawiam.
groomerka
 

Postprzez Danka » Pn paź 18, 2010 6:36 am

Dzięki za wieści , czekamy na wizyty u nas :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: Julek, 4 -letni Szczecin szuka znowusz domu

Postprzez dalmibea » Śr wrz 28, 2011 9:29 pm

Minal rok od ostatniej wiadomosci o Julku , z ciekawosci pytam czy u niego wszystko w porzadku , i jak sie wam wspolpraca uklada o ktorej bylo wczesniej pisane .
Nie jestem na biezaco jezeli chodzi o pielegnowanie waszych kontaktow.Nie wiem czy macie kontak z wlascicielka Julka czy nie , czytajac caly watek nasuwa sie mysl ze chyba tak ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron