PAJĄKI !!!

Pogaduchy o wszystkim i o niczym.

Moderator: magmal

PAJĄKI !!!

Postprzez chili1304 » So maja 14, 2011 10:18 am

DZIEWCZYNY POZWOLIŁAM SOBIE TUTAJ NAPISAĆ O TYM I JEDNOCZEŚNIE POPROSIĆ O PORADE...JA PANICZNIE BOJE SIE PAJĄKÓW,TYCH KĄTNIKÓW DUŻYCH,CZARNYCH OBRZYDLIWYCH CO WCHODZĄ DO DOMÓW :( PROSZE,JEŚLI KTÓRAŚ Z WAS WIE JAK SKUTECZNIE POZBYĆ SIE TYCH POTWORÓW Z DOMU ALBO CO LEPSZA SPRAWIĆ ŻEBY NIE WŁAZIŁY TO BŁAGAM O RADE...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: PAJĄKI !!!

Postprzez roma_121 » So maja 14, 2011 11:18 am

Mam ten sam problem jak jade do Brennej czasami potrafię 5 zabić na noc ;) ja odkryłam że ona wchodzą do domu kiedy jest zmiana temperatury czyli przeważnie pod wieczór wtedy wszystkie okna zamykam niestety oprócz tego na oknach można przykleić a raczej okleić okna takimi siateczkami przezroczystymi jak są w namiotach no a jak nie to kupić dobry preparat na pająki ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: PAJĄKI !!!

Postprzez dalmibea » So maja 14, 2011 12:59 pm

proponuje je polubic ;) , tez zwierzatko
albo stara i skuteczna metoda uzycie kapcia ;)
albo

odstraszacz pajakow niemiecki produkt dostepny w Polsce , u mnie dziala ;)

http://www.odstraszacze.com/index.php?p ... ory_id=215

albo
Vigonez - Spray do zwalczania pająków

Preparat w aerozolu przeznaczony jest do zwalczania pająków oraz ich larw w pomieszczeniach zamkniętych, na zewnątrz i w pomieszczeniach gospodarczych. Bezwonna formuła sprayu jest łagodna dla otoczenia. Preparat posiada natychmiastowy i długotrwały efekt rezydualny, działając na dorosłe owady oraz ich larwy, powodując całkowite wyniszczenie. Dzięki bezbarwnej formule preparat nie plami i nie pozostawia widocznych osadów. Dzięki wężykowi wraz ze specjalną końcówką umożliwia dotarcie do niedostępnych miejsc. Poprzez długotrwały efekt rezydualny preparat zabezpiecza wszelkie miejsca przeciw tworzeniu się pajęczyn.
Zawiera 200 ml

Wiemy wszyscy jakim problemem mogą stać się owady, które pojawiają się w naszym otoczeniu. Na rynku istnieje wiele środków do ich zwalczania. Wszystkie środki mają swoje zalety ale i wady. Dlatego przedstawiamy Państwu serię produktów marki Vigonez do zwalczania owadów.
PRODUKTY VIGONEZ TO NAJNOWSZA TECHNOLOGIA ZWALCZANIA OWADÓW.

Ich najważniejsze zalety to:
* szybki i długotrfały efekt rezydualny działający na owady oraz ich larwy
* bezpieczeństwo - ponieważ są łagodne dla otoczenia
* bezbarwna formuła nie plami oraz nie pozostawia widocznych osadów
* dzięki specjalnym rozwiązaniom konstrukcyjnym dociera do niedostępnych miejsc
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: PAJĄKI !!!

Postprzez chili1304 » So maja 14, 2011 9:40 pm

polubić?! nie da się ...to trauma z dzieciństwa :( a zabijać dopiero zaczęłam jak urodził sie mój synek,bo dla niego walcze z tymi potworami a poza tym nie chce krzykiem czy paniką go wystraszyć bo będzie histeryzował jak ja :( dzięki za rady,moskitiery mam ale dalej widuje je w domu,więc trzeba będzie pomyślec o tym odstraszaczu,bo szopki niezłe potrafie odwalać jak nie daj Boże mi ucieknie :D kurde niczego się w życiu tak nie boje jak pająków ehhhhhh :roll: niemniej jednak serdeczne dzięki za porady :wink:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: PAJĄKI !!!

Postprzez dalmibea » So maja 14, 2011 10:10 pm

przeczytaj prosze to , a moze da sie je jednak polubic ;)

http://rosomakowo.blog.onet.pl/O-pajaka ... 62453003,n
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: PAJĄKI !!!

Postprzez chili1304 » So maja 14, 2011 10:53 pm

przeczytałam,super artykuł,tylko u mnie troszke za późno na terapie...tak mi się zdaje,chociaż od urodzin Vikiego robie postepy,najagorsze jest to ,że strach mnie paraliżuje a później nie moge spać bo wydaje mi się,że coś mnie łychta w noge albo w plecy brrrr logiką sobie tłumacze,że po coś te żyjątka są na świecie,że są pożyteczne itp ale kurde no nie moge...no nieważne przecież to forum o psach a nie o pająkach a ja nie chce absorbować swoją osobą wiec dzięki za rady raz jeszcze :wink:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm


Powrót do HYDE PARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron