Zachorowałam na chow chowa ;)

Pogaduchy o wszystkim i o niczym.

Moderator: magmal

Zachorowałam na chow chowa ;)

Postprzez aniadudz » Śr lis 27, 2013 4:35 pm

Hej wszystkim ;) Ostatnio absolutnie zachorowałam na chow chowa. Coś pięknego takie szczeniaczki http://alegratka.pl/ogloszenie/chow-chow-biale-cream-12-tygodni-suczki-22548331.html?h=288e6078339cbc36 :) Czy to dobry kompan dla dalmatyńczyka? Będę wdzięczna za jakiekolwiek info na temat tych piesków ;)
aniadudz
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt sie 27, 2013 10:11 am

Re: Zachorowałam na chow chowa ;)

Postprzez dalmibea » Cz lis 28, 2013 11:55 pm

Ja na twoim miejscu zastanowilabym sie czy jego charakter pasuje do twojego trybu zycia, twoich warunkow mieszkalnych a takze mozliwosci finansowych . Proponuje na poczatek zapoznac sie z cechami charakteru tej rasy http://www.podajlape.pl/rasa/189/0/Chow-Chow.php
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Zachorowałam na chow chowa ;)

Postprzez Mucha_k » Pn sty 05, 2015 3:08 pm

dokładnie, chow chowy to psy o mocnym charakterze. obawiałabym się go łączyć z dalmatyńczykiem, a jeśli już, to musiałabym się przygotować na bardzo dużo pracy ze zwierzętami.
Mucha_k
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn gru 29, 2014 9:22 pm

Re: Zachorowałam na chow chowa ;)

Postprzez gwiazdeczka » N sty 18, 2015 3:37 pm

Mnie tez sie one strasznie podobaja :) Na razie nie mam warunkow zeby miec kolejnego psa, ale w przyszlosci na pewno chce :)
gwiazdeczka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn sty 12, 2015 5:00 pm

Re: Zachorowałam na chow chowa ;)

Postprzez pieskiswiat12 » Wt cze 23, 2015 12:15 pm

Są cudowne, tyle że ciekawe czy dałoby rade żeby dobrze dogadywał się z dalmatynczykiem :) ja niestety nie mam warunków żeby miec jeszcze jedna psinke
Avatar użytkownika
pieskiswiat12
 
Posty: 23
Dołączył(a): Cz gru 11, 2014 3:09 pm


Powrót do HYDE PARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron