dalmibea

Serdecznie witamy na forum S.O.S Dalmatyńczyki!

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: dalmibea

Postprzez Vilena » Pt cze 03, 2011 9:53 pm

Z taką asystentką to można jechać na urlop! :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: dalmibea

Postprzez roma_121 » Pt cze 03, 2011 9:55 pm

to ta sunia która zabierałaś do Niemiec ? :wink: swietne zdjęcie ;) asystentka niezła :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: dalmibea

Postprzez dalmibea » Pt cze 03, 2011 10:01 pm

A tutaj ci co na was krzycza naraz , Grzesiek prezes Pogotowia dLA zwierzat , Danka i Magda , mnie nie ma , bo ja nie krzycze :roll: , a Daniela to juz wogole nie krzyczy bo po Polsku nie umie :D
Obrazek
a to u Kariny , tam gdzie przebywal Filou a teraz Parys sie zostal :(

Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: dalmibea

Postprzez chili1304 » Pt cze 03, 2011 10:06 pm

hahaha :D ale z Was fajny team jest,ja wystarczy,że na Was popatrze i obok Was te "uśmiechnięte" dalmaty to od razu i mi się gębula śmieje :D super,że są tacy ludzie jak Wy :D a ta malutka suńka cudowna,taka mała przytulanka :) hmm no i jaka zdolna maile potrafi pisać :lol:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: dalmibea

Postprzez Vilena » Pt cze 03, 2011 10:07 pm

dalmibea napisał(a): a Daniela to juz wogole nie krzyczy bo po Polsku nie umie :D

Ha ha, to było dobre :D

Masz więcej zdjęć? Pokaż nam jeszcze jakieś fotki! :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: dalmibea

Postprzez dalmibea » Pt cze 03, 2011 10:13 pm

roma_121 napisał(a):to ta sunia która zabierałaś do Niemiec ? :wink: swietne zdjęcie ;) asystentka niezła :)

tak , ta mala zawiozlam do domu do kolezanki tkora niedaleko mnie mieszka , malutka bila bita przez kobiete ktora miala 87 lat laska czy kijem po glowie i mowila do niej , no szczekaj !!! szczekaj !! no szczekaj !!! a Grzesiek powiedzial , nic tylke wziasc kija i walic babe po lebie i krzyczec , no podskakuj , podskakuj !!!!
Malutka jest bardzo lekliwa , ale po dluzszym czasie jak czuje sie bezpieczna to sie otwiera , ma od tego bicia po glowie takie jedno biale oczko .Ale widzi normalnie .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: dalmibea

Postprzez chili1304 » Pt cze 03, 2011 10:18 pm

dalmibea napisał(a):
roma_121 napisał(a):to ta sunia która zabierałaś do Niemiec ? :wink: swietne zdjęcie ;) asystentka niezła :)

tak , ta mala zawiozlam do domu do kolezanki tkora niedaleko mnie mieszka , malutka bila bita przez kobiete ktora miala 87 lat laska czy kijem po glowie i mowila do niej , no szczekaj !!! szczekaj !! no szczekaj !!! a Grzesiek powiedzial , nic tylke wziasc kija i walic babe po lebie i krzyczec , no podskakuj , podskakuj !!!!
Malutka jest bardzo lekliwa , ale po dluzszym czasie jak czuje sie bezpieczna to sie otwiera , ma od tego bicia po glowie takie jedno biale oczko .Ale widzi normalnie .

wstrętna stara baba;/ miał racje ten Pan Grzegorz a ja bym dodała jej coś od siebie; kijem ją i sama niech szczeka!;/
prosze stary człowiek a ... może;/ wrrrr;/ :twisted:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: dalmibea

Postprzez Achajka » Pt cze 03, 2011 10:19 pm

super wszyscy wygladacie, ciesze sie ze trafilam na taka zgrana grupe ludzi kochajacych dalmaty i nie tylko :D mam nadzieje ze kiedys bede mogla poznac wszystkich osobiscie wlacznie z dziewczynami ktorych nie ma na zdjeciu :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: dalmibea

Postprzez dalmibea » Pt cze 03, 2011 10:31 pm

musimy pomyslec o spatkaniu Dalmatow w Polsce , chociaz tak na Weekend , ze spacerem , wieczorem pogrylowac , fajnie by bylo

a tu jeszcze raz Danka z Filou u Kariny
Obrazek

a tutaj z Tarkiem
Obrazek

a tutaj prezes z Filou i Kariny
Obrazek

a tutaj nasza Magda zastanawia sie czemu ten bialy pies nie ma kropek !!!!
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: dalmibea

Postprzez Vilena » Pt cze 03, 2011 10:40 pm

dalmibea napisał(a):a tutaj nasza Magda zastanawia sie czemu ten bialy pies nie ma kropek !!!!

Bea, jak Ty wymyślasz te komentarze? Ha ha ha, też bym się zastanawiała gdzie on ma kropki :lol:

No wreszcie ktoś nam pokazał naszą Prezes Danusie i Magdę :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: dalmibea

Postprzez moniulek » So cze 04, 2011 7:48 am

dalmibea napisał(a):musimy pomyslec o spatkaniu Dalmatow w Polsce , chociaz tak na Weekend , ze spacerem , wieczorem pogrylowac , fajnie by bylo


Jestem za! :) zróbmy jakieś spotkanie Dalmatów.
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: dalmibea

Postprzez dalmibea » Pt lut 03, 2012 2:30 am

moje drugie dziecko zaczyna raczkowac ;)
Obrazek

http://www.sos-dalmatiner-polen.de
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: dalmibea

Postprzez roma_121 » Pt lut 03, 2012 8:42 am

Basterino wiedzie prym na zdjęciach :D super ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: dalmibea

Postprzez chili1304 » Pt lut 03, 2012 9:39 am

Super! Gratulacje! Bea od raczkowania to już wiesz,że do chodzenia i biegania to moment;))
Ciesze się bardzo!:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: dalmibea

Postprzez Achajka » Pt lut 03, 2012 10:08 am

wow :) cudowna wiadomość, gratulacje ogromniaste
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PRZEDSTAW SIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron