dalmibea

Serdecznie witamy na forum S.O.S Dalmatyńczyki!

Moderatorzy: dalmibea, magmal

dalmibea

Postprzez dalmibea » Pt cze 03, 2011 3:55 pm

A ja nie bede sie tutaj przedstawiac , bo mysle ze kazdy wie kim jestem i jak wygladam , ale wstawie zdjecie z Danka , bo usmiechnelam sie jak niektore napisaly ze Danki jeszcze nie znaja :)
mysle ze mi za to Danka glowy nie urwie :) Danka w srodku , a po boku Krystyna , prawa reka Grzegorza i opiekuje sie przedewszystkim konmi
na spotkaniu dalmatynczykow w tamtym roku , wiecej zdjec w zakladce psie spotkania
jezeli ktos chce w tym roku organizujemy tez takie spotkanie , serdecznie zapraszam
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: dalmibea

Postprzez roma_121 » Pt cze 03, 2011 4:18 pm

przynajmniej wiemy kto na nas krzyczy jak czegoś nie udaje się nam załatwić :lol: :wink:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: dalmibea

Postprzez Achajka » Pt cze 03, 2011 5:13 pm

milo was zobaczyc i dzieki temu poznac :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: dalmibea

Postprzez dalmibea » Pt cze 03, 2011 5:16 pm

roma_121 napisał(a):przynajmniej wiemy kto na nas krzyczy jak czegoś nie udaje się nam załatwić :lol: :wink:


he,he , nie przejmuj sie , na mnie tez krzyczy :lol:
czy mialas mnie na mysli :wink:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: dalmibea

Postprzez moniulek » Pt cze 03, 2011 5:29 pm

O i jak w końcu poznałam Danusię :D szkoda, że tylko na zdjęciu.
p.Krystynę poznałam osobiści, razem z Grzegorzem przywieźli mi Megi :D
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: dalmibea

Postprzez roma_121 » Pt cze 03, 2011 5:30 pm

hehehe :mrgreen:

nie no żarty żartami ale czasami taki "opieprz" się przydaje przynajmniej efektywniej się pracuje ;) ale za to jak się coś uda zrobić to i nawet pochwała jest :lol: wiec się wszystko wyrównuje ;) ktoś nas do pionu musi trzymać żebyśmy za bardzo się nie rozlazły ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: dalmibea

Postprzez Vilena » Pt cze 03, 2011 5:36 pm

Oooo Danka :D
roma_121 napisał(a):przynajmniej wiemy kto na nas krzyczy jak czegoś nie udaje się nam załatwić :lol: :wink:

Ha ha :lol:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: dalmibea

Postprzez dalmibea » Pt cze 03, 2011 7:44 pm

Mama tez na swoje dzieci krzyczy , a wy to nasze kurczaczki i trzeba czasami pokrzyczec , ale to wszystko tak wychowaczo i z milosci ,he,he,he
Przeciez wiecie ze bez was bylo nam samym bardzo ciezko , i dopiero jak zescie wszystkie do nas dolaczyly ruszyly dalmacie adopcje , mamy nareszcie wspaniale DT , sa ogloszenia , bazarki , blogi , Facebook , wszystko to czego wczesniej same nie dalysmy rady pociagnac , za to jestesmy wam bardzo , bardzo wdzieczne i dzieki wam jest nam lzej i dalmatynczyki dostaja coraz wiecej mozliwosci na adopcje i na opieke .
A ze czasami sie pokrzyczy , to nam i nerwy tez puszczaja , a taki klaps jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodzil ;)
My przeciez wiemy ze siedzicie w dalmatach albo ogolnie w tym wszystkim od nie tak dawna , nie macie doswiadczenia , ktore przychodzi z czasem , ta wiedze co teraz macie , takie nastewienie jak teraz macie napewno sie przez te miesiace wspolpracy z nami zmienilo , albo ???
Jestescie jeszcze bardziej uwrazliwione na krzywde psia i zdajecie sobie jeszcze wieksza sprawe z tego do czego potrafia byc zdatni ludzie , jak wyglada wspolpraca z niektorymi schroniskami , jakie przeszkody musza pokonac ci co chca psiakowi pomoc . Jak czasami jestesmy olewani przez innych itd .
Zbiegiem czasu juz po wechu lub po glosie bedziecie umialy dobre i zle intencje ludzi zainteresowanych adopcja dalmatow wyczuwac , Danka juz przez telefon po pierwszych slowach wyczuwa o co chodzi .......
Dziewczyny , bez was byloby naprawde ciezko i nawetnie wiem czy bysmy jeszcze istnialy .
teraz koniec chwalenia ,
brak mi konkretnego opisu Rose i Jack , moze ktoras zadzwoni albo tam podjedzie ???
O Biru nie wolno zapomniec . :twisted:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: dalmibea

Postprzez roma_121 » Pt cze 03, 2011 7:54 pm

W sprawie psiaków miała tam jechać Tola z Zamościa ta od Reeda i Alsty miała sterylizację załatwić suni odwiedzić psy ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: dalmibea

Postprzez Vilena » Pt cze 03, 2011 8:25 pm

Ile tu pochwał :D :D :D
Od razu większe chęci do działania są ;)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: dalmibea

Postprzez chili1304 » Pt cze 03, 2011 8:28 pm

miło poznać,szkoda,że narazie tylko na zdjęciu :D
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: dalmibea

Postprzez chili1304 » Pt cze 03, 2011 8:30 pm

roma_121 napisał(a):przynajmniej wiemy kto na nas krzyczy jak czegoś nie udaje się nam załatwić :lol: :wink:

o kurcze to chyba jeszcze mi się nie oberwało :lol: no cóż wszystko przedemną :lol:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: dalmibea

Postprzez Vilena » Pt cze 03, 2011 9:22 pm

chili1304 napisał(a):
roma_121 napisał(a):przynajmniej wiemy kto na nas krzyczy jak czegoś nie udaje się nam załatwić :lol: :wink:

o kurcze to chyba jeszcze mi się nie oberwało :lol: no cóż wszystko przedemną :lol:

Nadejdzie i Twój czas :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: dalmibea

Postprzez roma_121 » Pt cze 03, 2011 9:35 pm

Paulina świete słowa :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: dalmibea

Postprzez dalmibea » Pt cze 03, 2011 9:48 pm

tak , tak , chili , jeszcze i na ciebie przyjdzie pora , ani nie zdazysz sie ogladnac a ci sie skapnie :wink:
to nie zadne pochwaly , to swieta prawda , a nie chcemy was tak bardzo chwalic bo nam jeszcze w piorka obrosniecie ,
a to moja prywatna sekretarka , ktora za mnie maile na urlopie w Polsce pisala ,he,he,he
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do PRZEDSTAW SIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron