Vilena

Serdecznie witamy na forum S.O.S Dalmatyńczyki!

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Vilena

Postprzez Vilena » Śr lut 16, 2011 3:32 pm

Witamy.

Mam na imię Paulina i mam 23 lata. Maciej ma o 10 lat więcej, ale cóż - miłość nie wybiera ;)
Od ponad dwóch lat do nie dawna mieszkaliśmy sami. Braliśmy zwierzaki na przechowanie od wszystkich znajomych, kiedy tylko gdzieś wyjeżdżali ;)
Jakiś czas temu spontanicznie przygarnęliśmy bezdomnego kota, który szwendał się po osiedlu.
Jednak ze względu na to, iż oboje od zawsze bardzo kochamy psy i wcześniej mieliśmy je w domach rodzinnych, postanowiliśmy, że już czas na naszą wspólną 'córeczkę'. Oboje od razu wiedzieliśmy, że na pewno będzie to suczka. Maciej chciał raczej większego psa, a ja od dawna marzyłam o dalmatyńczyku, więc wiedzieliśmy już jaki to będzie psiak ;)
Tak trafiłam na forum o dalmatyńczykach i dowiedziałam się, że w 'Uśmiechu Dalmacji' akurat są szczeniaczki. Zadzwoniłam i zarezerwowałam sunię. Dwa dni później jechaliśmy już do Warszawy po nasze maleństwo :)

Po niecałym miesiącu odkąd Dolcetta Mia zamieszkała z nami, dowiedzieliśmy się, że sunia ma wrodzoną wadę serca i teraz staramy się zapewnić jej jak najlepszą opiekę weterynaryjną i wszystko czego potrzebuje.
Nasze życie kręci się teraz wokół kropek biegających po naszym mieszkaniu :) Śledzimy również losy psów, które są pod opieką sos dalmatyńczyki i trzymamy kciuki, żeby wszystkie znalazły kochające domy.

Pozdrawiamy serdecznie
Paulina i Maciej.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez magmal » Śr lut 16, 2011 11:10 pm

Drodzy, witajcie w naszym łaciatym świecie :-)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez agrazka » Śr lut 16, 2011 11:45 pm

Vileno ja już dobrze cie znam :) Witaj !
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Postprzez dalmibea » Cz lut 17, 2011 12:45 am

Pozdrowionka dla ciebie Paulinko i twojej calej rodzinki .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Cz lut 17, 2011 10:18 am

Dziękujemy za miłe powitanie :D

agrazka napisał(a):Vileno ja już dobrze cie znam :) Witaj !

:D :D Bardzo mi z tego powodu miło Grażynko :D :D :D
Ostatnio edytowano Cz lut 17, 2011 10:31 pm przez Vilena, łącznie edytowano 1 raz
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Achajka » Cz lut 17, 2011 11:56 am

Paulinko i Maćku witam was serdecznie :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez roma_121 » Cz lut 17, 2011 2:43 pm

tylko nie rozpieść jej za bardzo ;) bo to też nie jest za zdrowe :P zwłaszcza że te psy potrafią wejść na głowe jak się im za duzo pozwoli :lol:

mam nadzieje że ta wada nie będzie na tyle poważna że pozwoli jej i wam się cieszyć ze wspólnego życia jak najdłużej :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Cz lut 17, 2011 4:15 pm

witam Was serdecznie :) a Mia jest cudowna :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez Vilena » Cz lut 17, 2011 10:35 pm

roma_121 napisał(a):tylko nie rozpieść jej za bardzo ;)

mam nadzieje że ta wada nie będzie na tyle poważna że pozwoli jej i wam się cieszyć ze wspólnego życia jak najdłużej :)

Staramy się trzymać dyscyplinę na tyle na ile jest to możliwe przy pół rocznym dalmaśku ;)

Też mam nadzieję, że dłuuugo będziemy razem :)

chili1304 napisał(a):Mia jest cudowna :)

Dzięki chili1304 :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron