Luna

Serdecznie witamy na forum S.O.S Dalmatyńczyki!

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Luna

Postprzez Luna » So maja 17, 2014 2:00 pm

Witam :D
Mam na imię Ewelina i 20 lat. Mieszkam w woj. dolnośląskim pod Bolesławcem
W moim życiu przewinęło się kilka ras lecz po przygarnięciu naszej suczki Luny mój świat nabrał kropkowanych barw.
Sunia kończy w tym roku 12 lat. Myśl o nieuchronnie zbliżającym się rozstaniu powoduje morze łez w moich oczach.
Jeszcze nie tak dawno spadło na nas wielkie nieszczęście... W moim brzuszku mały cud przestał się rozwijać. Walka w szpitalach nie pomogła i nastąpił kres naszej radości. Pozostała tylko pustka i żal do Boga.
Po długich namysłach mąż przystał na moją propozycję pomocy jednemu z fundacyjnych kropków (Po co kupować skoro można adoptować). I tak dzięki pomocy Pani Gosi trafiliśmy na Dextera. Młody fantastyczny psiak po przejściach czekający na dom i blisko naszego miejsca zamieszkania. To był strzał w 10 :wink: Moje serce na nowo rozkwitło. Nasza Psina będzie mieć towarzysza do kilometrowych spacerów a ja dodatkowe 30 kg MIŁOŚCI :D
Obrazek
A oto zdjęcie naszej kruszynki :D Oby niedługo 2 serduszka tak sobie spokojnie spały.
Avatar użytkownika
Luna
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt maja 13, 2014 7:12 pm

Re: Luna

Postprzez gosia » So maja 17, 2014 9:05 pm

Pani Ewelino witamy w naszym gronie. Cieszę się, że Pani serce również bije dla łaciatych. Mam nadzieję, że przed pani sunią jeszcze wiele lat szczęśliwego życia :)
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Luna

Postprzez Achajka » N maja 18, 2014 10:00 am

witamy serdecznie na naszym forum, pozdrawiamy i oby spełniły się Państwa marzenia a nasz Dexter i Lunka zostali prawdziwymi przyjaciółmi, bardzo mocno trzymam kciuki :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron